Mimozemšťané

14.11.2018


28.12.2016

Whom belongs this mysterious skull? Nephilim?
UFO – Crop circles and other mysteries

27.10.2016

V Egyptě byla nalezen mumie mimozemšťana v kryptě faraona Senusreta II

18.10.2016

NASA shromažďuje vědce a teology, aby připravila Zemi na kontakt s mimozemšťany

06.09.2016

„Obyvatelé malé malajsijské vesnice jsou v šoku poté, co nad jejich hlavami přeletělo UFO. Velký černý talíř s ionizujícím bílým světlem uprostřed několikrát proletěl nad krajinou. Na videu je slyšet vyděšené vesničany, kteří v ohromení a úžasu vykřikují. Záběry podle serveru Daily Mail pocházejí z malajského regionu Kuala Krai na severovýchodě země. Ufologové níže uvedené video podmiňují konečným důkazem o mimozemské civilizaci, či tajných vládních projektech.“

05.09.2016

Další video z projektu „Blue book“, tentokrát z mise APOLLO 11 – mimozemšťan na měsíci
 

05.09.2016

MěP Brno – Strážníci hledají svědky nezvyklého úkazu na obloze nad Klajdovkou. Hlásit se mohou na adrese redakce@mpb.cz. Sledujte vývoj případu, který může navždy změnit Brno, na https://www.facebook.com/hvezdarna.brno/

24.06.2016

Rozhovor s mimozemšťanem z roku 1964 – projekt Modrá kniha. Nevím, zda je toto video podvod či ne, ale některé informace ohledně paralelních vesmírů a neexistence smrti se shodují s poznatky kvantové fyziky. Slova o nukleární válce v příštím století (2000-2100) považuji za záměrnou desinformaci, stejně jako tvrzení, že se tento šedivák (rasa Zeta Grays) vyvinul z lidské rasy.

02.02.2016

Mimozemšťané na měsíci Odhalená pravda 2014

30.11.2015

Dutá Země. V podstatě ve shodě s informací
ve videu z 06.04.2015 (zdroj: Jiří Woodman)

Earth is really hollow? – Myths and Legends
Ahnenerbe Society, unit to research the paranormal!

06.04.2015

Jaký je svět – Aneb vše je jinak než nás učili. Klíčové video od „MyJentak“, aneb pravda je jen jedna. (New world order, chemtrails, Bilderberg, HAARP, zhoubný finanční systém, UFO, podvod z názvem „9.11.“, kruhy v obilí, holografické projekce, zkrátka vše na jedné hromadě. Díky za toto video)

Další zajímavé video pilota letadla zachycující slunce

Zpráva přijatá dne 30.05.2013

Milí přátelé, lidé zemí České a Slovenské, lidé z politiky i státní správy, médií, vědy a kultury, školství a náboženství…..

Již mnoho sdělení, varování a impulsů jste obdrželi od nás, Vesmírných bytostí z jiných světů, co v lásce, pokoře, radosti a trpělivosti pro Stvořitele – Boha -jak říkáte, pracujeme a pomáháme vám všem, lidem i Zemi samotné. Pracujeme nezištně a s vědomím, že i přesto, že mnohdy není naše pomoc – nezbytná pro vás – přijímána a je naopak odmítána a zesměšňována.

Vy, hlavně vy, kteří máte velikou spoluzodpovědnost za stav společnosti, kvalitu lidských životů a máte i zodpovědnost za stav živé, námi tolik milované bytosti, vaší planety Země.
Nyní jsme již vyčerpali prakticky všechny mírné varující prostředky vnějšího charakteru, důležité k tomu, abyste se vzpamatovali a procitli ze zlého snu – vaší temné reality pozemské a aby jste obrátili a hlavně žili a předávali lásku, dobro, pravdu, moudrost, mír a pokoru a zachránili se tak před možným brzkým zotročením lidstva.

My, lidé z Vesmíru, se stále s láskou, trpělivostí, jakož i pochopením nemalým, stále vznášíme a operujeme v lodích nad vámi a pomáháme vám. Vězte prosím, že vaše volby a souvztažící odpovědnost plynoucí z vašich funkcí a organizačních „důležitých“ struktur, je rozhodující a každý ponese a sklidí přesně ony události a plody v životě, co zasel.
Ignorovali jste naši nataženou ruku pomoci. Přes 50 let vám pomáháme a máme připraveny i konkrétní projekty, které mohou vaše lidstvo a Zemi zbavit postupně a rychle negativních událostí.
Toto jste odmítali a odmítáte a teď víme, že již nic zásadního se nyní do brzkých velkých událostí u vás na Zemi nezmění. Proto vězte, že brzy poznáte a mnozí z vás odpovědných i pochopíte a procítíte na vlastní kůži pravdu.
Stvořitel Prvotní miluje nás všechny. I vás. A dává neustále možnost a šanci pomoci, aby lidé procitli a dali se na cestu lásky, pokory, pravdy a radosti, na cestu k Němu a žili tak nesrovnatelně krásný, šťastný, pestrý a rozmanitý život v Pravém Stvoření – ve světech, o kterých vaši vědci jen tuší, někteří ví, ale tají je, stejně jako nás. Bylo mnoho lidí, kteří se s námi kontaktovali a spolupracovali. S mnohými jsme se i osobně setkali a dále toto pokračuje.

Uvědomte si prosím, o co vám jde. Jaké jsou vaše životní priority? Bojíte se něčeho?
Jestli ne, tak buďte odhodláni a připraveni k pravdě a lásce. Bůh k vám všem promlouvá skrze nás i skrze mnoho bratří a sester pozemských, kteří na konkrétních úkolech pracovali a pracují.

Někteří z nich vám dali i opakovaně pomocnou ruku a poskytli vám důležité poselství, informace, energii lásky. Tito naši pomocníci byli vámi mnohými odsuzováni a zesměšňováni a haněni. Vidíte, že možnosti se pomalu vyčerpaly. Nic zásadního se v životech lidí ve velkém – ve vašem systému – a s planetou Zemí vaší, nezměnilo k pozitivnímu. Spíše naopak.
Stáváte se stále většími otroky a přisluhovači nesmírně zlým a rafinovaným a přitom inteligentním entitám z Temných negativních světů a propadáte se k nim. Je to vaše volba, kterou pozorujeme s láskou, pokorou i se smutkem. Ale víme, že jste si to chtěli sami zvolit a prožít, tak se to stane.

Záleží jen na vás, co a kdy si vyberete.
Planeta Země se bude razantněji očišťovat od nánosů špíny, způsobené negativním myšlením, které ji zabíjí za živa. Je již velice zničená i přes naši pomoc, bez které by již takto nemohla žít a nést vás na svém povrchu. Očisty se budou týkat všech hrubovibračních míst na planetě Zemi v nejrůznějších mírách a způsobech.
Těsně před tímto proběhne nenápadně 1. vlna převibrování uzpůsobilých lidí a to hlavně formou evakuace v kratičkém momentu a exodus lidstva se uskuteční. Postupně a rychle to lidé poznají a mnozí si ihned uvědomí souvislosti s našimi poselstvími.

Ti, co zůstanou, budou prožívat život v horších podmínkách, přesto budou mít šanci se zachránit později, těsně před fyzickým příchodem oněch negativních entit z Vesmíru, ve 2.evakuační vlně, která proběhne později. I proto je logické, že budete potřebovat záchranné stéblo, k vaší záchraně na poslední chvíli, pokud se tak sami rozhodnete a lásku nezištnou a čistou začnete žít.
MÁTE VŠECHNY POTŘEBNÉ A JEDINEČNÉ INFORMACE O VŠEM DŮLEŽITÉM PRO VÁS K DISPOZICI na webu: www:andele-svetla.cz.
Z něj čerpejte a hlavně konejte cokoliv, co pozitivně ovlivní další lidi. Máte přece odpovědnost za životní kvalitu dalších lidí.
Tak šiřte lásku a pravdu a informace tyto životně důležité pro všechny.
S láskou a pokorou, vážností v srdci vás zdraví a tyto důležité řádky předal, skrze Světelného pracovníka našeho věrného
, AŠTAR ŠERAN, velitel Velké vesmírné flotily.


Zmínkami o mimozemských bytostech je protkána řada z mých příspěvků. Zakládám tuto stránku jen ke zvýšení přehlednosti obsahu webu, a proto zde nebudou nikdy soustředěny všechny příspěvky, které se této tématiky dotýkají.


Vše co potřebujete vědět k této problematice je zde: http://www.2012poselstvi.cz/ (zaarchivovaná verze na mém serveru). K části informací, uvedených na stránce pod odkazem výše, ohledně ovládání myšlenek lidských bytostí z měsíčních základen Zeta Grays přikládám video s Georgem Kavassilasem, který problematiku popisuje v podstatě stejně:


Galactic Federation of Light Broadcast of 1977. Obrazový podklad je mírně odlišný od videa Richarda Vošického, ale všichni víme, že autentický je pouze audio záznam. Obraz je pro větší srozumitelnost osazen ANJ titulky.


Dnes mě překvapila zpráva od blízkého člověka, který mi poslal odkaz na níže uvedené video s tím, že ho zajímal můj názor. Trochu mě překvapilo, že dnes existuje člověk jako on, který je velmi inteligentní, vzdělaný a vědomý a přitom pochybuje o existenci mimozemských civilizací. Důkazů je nebřeberné množství. Neubráním se alespoň dvěma konstatováním. Poprvé – je neuvěřitelné jak menšina temných bytostí prostřednictvím médií udržuje většinu lidské rasy v nevědomosti. Podruhé – rád se podělím o informaci, že se v naší blízkosti vyskytují pouze přátelské bytosti, které nám dlouhodobě pomáhají (Černobyl, Fukušima), a že Šediváci, mající na svědomí únosy lidí na Alijašce, jsou již daleko za hranicí naší galaxie.


Zajímavé prezentace (nebo jen fotomontáže?)


Důležité články zahrnující problematiku mimozemských bytostí


…..

2 komentáře u Mimozemšťané

  1. Jana napsal:

    …….. no takhle ukecaného mimozemšťana jsem ještě neviděla…………..

  2. Jana napsal:

    Můj komentář patří k článku: viz. Milí přátelé, lidé zemí České a Slovenské, lidé z politiky i státní správy, médií, vědy a kultury, školství a náboženství …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.