Boj proti restrikci legálních zbraní

27.07.2017

Umí střílet, zabránila vraždě

Po dlouhé době se můžeme konečně dočíst o pozitivním dopadu, užití legálně držené střelné zbraně, na společnost. Každý pachatel trestného činu by si měl být vědom toho, že se slušný občan může umět účinně bránit. Když pak při páchání trestné činnosti natrefí na mistryni Evropy ve westernové střelbě, tak to může být (s vysokou pravděpodobností) jeho trestný čin poslední. A to je správně. Více v článku MF DNES z 26.07.2017.


15.03.2017

Tak tohle rozhodně není dobrá zpráva:

Držení zbraní v Česku se bude muset zpřísnit. Europarlament schválil novou zbraňovou směrnici, která reaguje na teroristické útoky v Paříži. Na pozměňovací návrhy dvacítky českých europoslanců, kteří proti směrnici protestovali, vůbec nedošlo.


23.06.2016

Firearms United just posted an update on the petition you signed, Council of the European Union: EU : You cannot stop terrorism by restricting legal gun ownership.

Protest 2,0 – Potřebujeme vaši podporu! 23.června 2016 – Evropský parlament je naše poslední naděje poté, co Rada podpořila většinu návrhů Komise, směřujících k zákazu „nejnebezpečnější“ střelných zbraní (bez důkazů a analýzy dopadů) a které omezují legální přístup ke střelným zbraním. Výbor IMCO bude hlasovat 14. července. Potřebujeme Vaši podporu * Informujte prosím Vaše přátele – sdílejte * Napište politikům * Podepište a sdílejte petici * Podpořte nás * Čtěte více.


22.12.2015

Odpověď na žádost adresovanou prezidentovi ze dne 16.12.2015


16.12.2015

Otevřený dopis panu prezidentovi – žádost o veto připravovaných zákonů ve věci restrikce legálních zbraní

Dobrý den pane prezidente,
jmenuji se Jaromír Hýbner, je mi 38 let, jsem inženýr ekonomie a považuji se za slušného občana svojí republiky a za vlastence. Obracím se na Vás s velmi důležitou prosbou. Já, moje žena i můj otec jsme držiteli zbrojních průkazů. Úspěšně jsme splnili všechny podmínky pro získání zbrojního průkazu, které mimochodem patří mezi ty nejpřísnější na světě. Snaha o postupné odzbrojení slušných občanů, mající nezpochybnitelné právo na ochranu svého života, zdraví a majetku, plíživými úpravami (restrikcemi) příslušných právních předpisů, jde přímo proti základním právům občanů naší republiky. Pokračování …


03.12.2015

Zkuste se prosím zamyslet nad níže uvedeným obsahem


01.12.2015

Petice proti regulaci soukromých zbraní a sebeobranných prostředků ze strany EU. Nezůstávejte prosím pasivní. Jde i o Vás, o Vaši bezpečnost a bezpečnost Vašich blízkých. Souhlasíte-li, stáhněte si prosím petici a podpisový arch a pokuste se sehnat podpisy lidí, kteří souhlasí se záměrem petice.

Podepsané petiční archy prosím poté odešlete na adresu:

Mgr. Pavel Černý
Euro Security Products
Hyacintová 20
106 00 Praha 10

Děkuji každému aktivnímu občanovi.


23.11.2015

Otevřený dopis střelcům a majitelům zbraní – Ing. Tomáš Trávníček prezident LEX z.s. – Sdružení na ochranu práv majitelů zbraní.

Už jedenkrát jsem na svém webu vysvětloval nesmyslnost zpřísňování pravidel pro legální držení zbraní po nějakém tom činu „šíleného střelce“ nebo teroristy. Znovu vyzývám k zamyšlení se nad skutečností, že v podstatě neexistují trestné činy spáchané legálně drženou zbraní. Kdyby na všech místech, kde kdy řádil „šílený“ střelec, byl přítomen jeden jediný „nešílený“, legálně zbraň držící člověk, pak by za oním „šíleným“ střelcem s vysokou pravděpodobností nezůstalo tolik obětí, protože by mohl být včas zneškodněn právě jím. „Šílený“ člověk (terorista) si vždy může najít způsob, jak někomu ublížit. A nemusí k tomu vždy použít střelnou zbraň.

Pravým důvodem tohoto připravovaného pozvolného odzbrojení národa je učinit občany ještě více bezbrannými a snadněji ovládnutelnými. Protestujte a demonstrujte proti cílenému útoku na naše právo vlastnit legální zbraň na ochranu života, zdraví a majetku. I Vy, kteří nejste držiteli zbrojních průkazů a legální střelné zbraně, mějte, prosím, na paměti, že Vám nebo Vašim blízkým může někdy legálně ozbrojený člověk zachránit život.


…..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..