5G síť

20.04.2020

Je 5G síť škodlivá? Tuto otázku si klade mnoho lidí

5G síť je nesmírně škodlivá jakémukoli živému organismu. Už současná wifi síť, pracující na frekvenci 2,4 GHz je velmi škodlivá. Je to de facto stejná frekvence, na které pracují běžné mikrovlnné trouby. Určitě jste si všimli kovové děrované mřížky v prosklených dvířkách mikrovlnky. Ta je tam právě za účelem ochrany lidí. Délka vlny o frekvenci 2,4 GHz je cca 12 cm dlouhá a proto neprojde mřížkou ve dvířkách. Síť 5G pracuje na frekvenci 5 GHz což znamená, že délka radiové vlny je cca 2x kratší, tedy cca 6 cm. Díky tomu se tato radiová vlna dokáže doslova provrtat vším s dvojnásobnou silou. Astronauti stejně jako satelitní televize používají ke komunikaci radiové vlny o vysoké frekvenci, protože ty se neodráží od zemské atmosféry a projdou skrze ni.

Běžné radiopřijímače pracují s radiovými vlnami v pásmu cca 86 – 106 MHz. Pozemní signál TV stanic se pak šíří v pásmu cca od 474 – 858 MHz. Ano MEGA hertz. Čili hluboko pod pásmem 2,4 či 5 GIGA hertz.

5G síť je ovšem navíc tzv. skalární sítí. To znamená, že každé 5G zařízení vřazené do 5G sítě je současně PŘIJÍMAČEM, ale i VYSÍLAČEM 5G signálu. Jinými slovy každá 5G TV, 5G lednice či jiná 5G zařízení v domácnostech s podporou 5G sítě tuto síť posilují a dělají ji výkonnější. Současné vysílače 2,4 GHz wifi (přípojné body) jsou většinou umístěny vysoko nad našimi hlavami. Na stožárech, na střechách panelových domů apod. Wifi signál je směrován v úzkém pásmu na vaši anténu. Tento radiový paprsek se tak často nachází nad našimi těly. Ale vysílače zabudované v domácích SMART spotřebičích se nachází v úrovni našich těl. Jedno zařízení komunikuje s druhým a třetím a dalšími v sousedním bytě či rodinném domu. Lidská těla jsou tak doslova provrtávána radiovými signály vysoké frekvence ze všech stran. Příslušníky IZS řadím mezi nejohroženější skupinu osob, protože tito nosí / budou nosit 5G zařízení přímo na těle.

Dnešní koncept bezdrátového připojení k internetu spočívá v tom, že signál je sdílen mezi koncovými uživateli. Každý nově připojený uživatel oslabuje internetové připojení ostatním. Koncept skalární sítě je přesný opak. Síť je tvořena samostatnými 5G spotřebiči. Není centrální vysílač signálu, který by bylo možné v případě potřeby vypnout. Nepřipomíná vám to nic? Zkuste si vzpomenout na film Terminátor 3: Vzpoura strojů  a SÍŤ SKYNET. Podobnost čistě náhodná?

Dalším aspektem, který však není tak důležitý jako naše zdraví, je bezpečnost komunikace po této síti. Představte si, že Váš mail, který napíšete na svém 5G notebooku a odešlete putuje přes vaši 5G TV do Vaší 5G lednice, která jej odesílá přes zeď do lednice vašeho souseda, do jeho 5G pračky a přes zeď k dalšímu sousedovi a tak dále, až mail doputuje do 5G notebooku vašeho kamaráda. Závěry nechám na každém z vás.

Doslova devastující účinky vysokofrekvenčních radiových vln na živé organismy (negativní vliv na lidskou DNA, nervový systém, oslabování imunity) budou jistě časem potvrzeny. Je s podivem, že se 5G technologie masivně nasazuje v různých zemích a to bez toho, aniž by se před tím provedly obvyklé studie dopadu této technologie (obecně) na životní prostředí. Není na tom něco podivného?

Do dnešního dne bylo provedeno několik „neoficiálních“ jednoduchých pokusů, prokazujících devastující účinek 2,4 GHz wifi na rostlinách. Jsou snadno k nalezení na internetu, takže toto hledání již nechám na vás.

-JH-


Související články:


Síť 5G v Josefově podání – vliv na lidské zdraví, na hmyz a jiné živé organismy (oxidační stres – ztráta schopnosti hemoglobinu vázat na sebe kyslík, ztráta orientace, ztráta energie, ztráta plodnosti)

15.01.2019

Američané si potichu přivlastnili 5G satelitní frekvence pro celosvětovou internetovou síť Starlink! Huawei s tím nesouhlasil, ostře protestoval a zbytek už znáte!

Více jak 7000 satelitů zaplaví oblohu a vytvoří základ nového Internetu 2.0, ale současně půjde o sledovací, špehovací, monitorovací a informační síť všeho lidstva, o veškerém lidstvu – Skynet. Takto vytvořená 5G síť bude v rukách jedné jediné společnosti. Globalizace a Nový světový řád je opět blíže realitě. Elon Musk nám nad naše hlavy vypustí 7,000 satelitů a přitom NÚKIB straší českou veřejnost jakousi čínskou hrozbou. USA si de facto zprivatizovali pro sebe celý telekomunikační prostor a frekvence na velmi nízké oběžné dráze, v tichosti, bez souhlasu OSN a s tichým a přísně utajeným souhlasem amerických partnerů! Článek, z dílny AE News, rozhodně stojí za přečtení.