Pyramidy

16.09.2020

Varování Pyramid! Změna cyklu každých 12 000 let Začátek katastrof!


07.09.2016

Pyramidy jsou zkrátka všude

Na souši, pod zemí, na mořském dně, na Antarktiděna Marsu, na … Lidi jsou udržování v umělé nevědomosti a faktické izolaci. Bez špetky arogance se dá říci, že lidstvo neví v podstatě nic a ve škole se děti učí de facto hlouposti. Alespoň v dějepise to platí zcela.

  • koordináty pyramidy č. 1 na mořském dně na východním pobřeží USA (New Jersey) v hlouce 2.427 metrů: 39°00’15.55 N, 71°50’46.01 W
  • koordináty pyramidy č. 2 na mořském dně na východním pobřeží USA (New Jersey) v hlouce 2.633 metrů: 38°45’27.47 N, 72°14’36.99 W

Koordináty stačí zadat do aplikace Google Earth, přiblížit co to dá a následně k cílovému bodu přetáhnout  „panáčka“ pro „Street view“ a následně již otáčením kolem svislé osy pozorovatele najít objekt.

Tématické video
 
Tématické video bylo z youtube odstraněno, což je velká škoda, protože na něm byly pyramidy zachyceny v reálných rozměrech. V nové verzi Google Earth jsou záměrně zkresleny (protaženy do úzkého a dlouhého tvaru)

Podpůrné video nejen k pyramidám pod vodou, ale také k pozůstatkům lidských obrů (Nephilim) a další artefakty zakázané archeologie
 
 Archivace článku do video souboru
(soukr. archiv)

Pyramída na Slovensku △ Kóta 664 △ Ivan Donoval △ Dokument
 

04.03.2016


04.05.2015

Pyramidy v Čechách – hodně důležité informace od RNDr. Hany Sar Blochové. Jak jinak – ne pro každého. Z nálezu pyramid v Bosně je velká senzace, za kterou proudí davy turistů z celého světa. Tato skutečnost však jen odklání pozornost od faktu, že pyramidy jsou v podzemí po celém světě, přičemž nejvíce se jich nalézá v podzemí České republiky.


22.05.2014

Pyramidy – Projekt Gilgameš. Veškeré informace o původu lidstva, Země, vesmíru a primárního stvořitele všeho a všech byly vybraným zástupcům lidské rasy sděleny. Člověk je chytrý, ale lidé jsou hloupé stádo. Tento citát dostatečně objasňuje příčiny, proč tyto informace nebyly dávno masově uvolněny. Jsem však také přesvědčen (jako pan Uvarov), že již brzy bude většina nevědomé populace, pod tíhou „jistých událostí / poznání“, vytržena z blažené nevědomosti.


15.05.2014

Jedny z největších záhad světa, které vědci nedokážou vysvětlit. Pro mě osobně je největší záhadou spíše to, jak je možné úspěšně udržovat většinu lidstva v řízeném omylu po tak dlouhou dobu. Vědomých lidí z řad pozitivních bytostí však přibývá. A to je dobře.


17.04.2014

Pyramidy v podzemí na Krymu. Jedna velmi neobyčejná bytost, jejíž jméno záměrně nebudu uvádět, mi mezi jinými neobvyklými informacemi sdělila, že nejvíce pyramid světa se nachází v podzemí České republiky. Zní to zvláštně, že? Ovšem pouze do okamžiku než se člověk přesvědčí na vlastní oči. Jedna z podzemních pyramid, k jejímuž vrcholku se dá volně přijít, se nachází nedaleko zde na jižní moravě. Konkrétní místo zde nebudu uvádět, aby se na volném přístupu k pyramidě „něco nezměnilo“.