EU cesta do pekla

04.02.2014 – Evropská unie je dobře maskované ZLO. Pravým účelem mocných je prostřednictvím EU zbavit členské národy samostatnosti, vysát národní bohatství a udělat z členských států na EU závislé loutky. V dlouhodobém horizontu je cílem devastace evropských národů.


VÝZVA / varování: je třeba co nejrychleji vystoupit z EU. Už není čas dále vyčkávat. Chceme-li zajistit existenci České republiky a základní lidská práva a svobody pro její občany, pak je třeba začít konat. Klidně ale rozhodně. Pomyslná smyčka NWO se nám začala utahovat kolem krku a většina národa jen čeká na „porážku“. Buďte připraveni vypovědět občanskou poslušnost a buďte připraveni a ochotni zúčastnit se demonstrace či přímo revoluce. Jde o všechno. A to přesto, že zaplacení vlastizrádci, či mediální prostituti říkají něco jiného. (více na odkazech „Revoluce„, „NWO„, „EU – cesta do pekla“ atd.)


24.08.2020

Závěrečné slovo Anglie při odchodu z EU. Rozhodně stojí zato připomenout si slova UK europoslance, který trefně shrnul v co se zvrhl projekt Evropské Unie a proč UK z totoho projektu odchází. Za pozornost stojí i reakce předsedající eurobyrokratky, která je také více než vypovídající o charakteru této instituce!

21.05.2019

Pozoruhodné srovnání EU s bývalým SSSR. Rozhodně stojí za shlédnutí


22.03.2019

Blbečci v Bruselu by měli zakázat úplně všechno! Novinář Doležal trefně poukázal na absurditu nápadů z dílny EU

17.01.2019


05.12.2018

Európska komisia dostala oprávnenie schváliť Globálny pakt OSN o migrácii v mene celej EÚ

Situaci bych okomentoval citátem z jednoho slavného filmu: „… chčijou nám na hlavu a ani se to nesnaží maskovat za déšť …“ Opravdu se nechají obyvatelé zemí, které nesouhlasí s podpisem Globálního migračního paktu ZNIČIT TOUTO DIKTÁTORSKOU ORGANIZACÍ, ve kterou se celá slavná EVROPSKÁ UNIE dávno zvrhla? Jde nám o holé životy – což to pořád nestačí abychom si uvědomili, že je NEZBYTNĚ NUTNÉ opustit EU? Asi je mezi volby-schopnými občany ČR hodně hlupáků, masochistů, či sebevrahů – když volí strany preferující setrvání v EU !!!


12.06.2018


29.05.2018

Svoboda slova je porušovaná v celé Evropě. Světla svobody vyhasínají. Autority se nás pokoušejí umlčet. Podaří se jim to ??? Snad nebude ubývat odvážných a statečných lidí, kteří se snaží zabránit NWO a zachránit tak svobodný svět i pro příští generace. Tommy Robinson je dalším střípkem zapadajícím do mozaiky.
Nwo Away

Fotky ze světových protestů za propuštění britského disidenta Tommyho Robinsona


03.04.2018

O čem je Dublin IV

V červnu letošního roku bude na schůzce nejvyšších představitelů zemí Evropské unie projednána a podepsána reforma evropských azylových pravidel, zvaná Dublin IV.  Tato smlouva zásadním způsobem mění dosavadní systém přijímání imigrantů.

Po schválení smlouvy Dublin IV:

  • omezí se zodpovědnost států tvořících vnější hranice EU za přijaté imigranty a bude přenesena na ostatní země EU, tedy včetně České republiky
  • bude zřízen trvalý alokační mechanismus, který bude permanentně rozdělovat imigranty do všech členských zemí EU, tedy včetně České republiky. A to samozřejmě bez ohledu na názor vlády, parlamentu nebo občanů naší země
  • dojde k rozložení narůstajícího počtů imigrantů mezi všechny členské země EU. Ovšem s jednou podstatnou výjimkou – imigranti budou přednostně přerozdělování do zemí Višegrádské čtyřky, které zatím přijaly nejméně migrantů.
  • dojde ke změně evropského azylového práva. Imigranti budou zlegalizováni ještě před odjezdem z domovské země a do Evropy budou bezpečně přepraveni prostřednictvím “neziskovek“ nikoliv jako nelegální imigranti, ale jako osoby, kterým již bylo uděleno azylové právo.

Co to tedy pro nás znamená?

Nic více a nic méně, než že každá členská země EU (a tedy i Česká republika) bude muset přijímat trvale imigranty, které jim bude přidělovat nově zřizovaná evropská agentura pro azyl. Anebo platit nehorázné pokuty – za každého odmítnutého imigranta bude sankce činit 250.000 EUR, tedy zhruba 6.250.000,- Kč ročně (nikde není definováno po jak dlouhou dobu)! Marně se však můžeme utěšovat, že žádný imigrant, který nám bude bruselskou agenturou přidělen, stejně u nás nezůstane, ale půjde do Německa nebo Švédska za vyššími sociálními dávkami. Protože i na tyto případy šílenci z Evropské komise dostatečně mysleli. A vymysleli, že v rámci Evropské unie dojde ke sjednocení sociálních dávek s cílem zabránit dalšímu přesunu imigrantů ze země, do níž byli přiděleni. Jednoduše řečeno – imigrant u nás dostane stejné sociální dávky jako v sousedním Německu (co na tom, že tyto dávky daleko převyšují průměrné důchody našich občanů, kterým stát na důchod celý život z jejich platu peníze strhával), což při našich nižších životních nákladech bude znamenat, že již nebude mít důvod odcházet od nás do jiných evropských zemí! Tento krmník jim zaručuje Evropská sociální charta podepsaná premiérem v demisi těsně před faktickým skončením mandátu v závěru loňského roku bruselským kolaborantem Sobotkou.

Ale to není všechno, co na nás neslavná Evropská unie připravuje. Na podzim letošního roku má být na půdě OSN projednána a následně odepsána smlouva s názvem Globální kompakt k migraci. Tato smlouva nebude projednávána a schvalována jednotlivými vládami členských zemí EU, ale bude podepsána nikým nevolenou Evropskou komisí plnou neomarxistů, která si uzurpovala právo podepsat tuto smlouvu za všechny členské země EU – a to i v případě jejich nesouhlasu.

Podle této smlouvy má vzniknout občanům třetích zemí právo na migraci, a to i z ekonomických nebo třeba i klimatických důvodů. Státy, které tuto smlouvu podepíší a ratifikují, se tímto krokem vzdávají kontroly nad ochranou svých státních hranic. Organizování imigrace přejde na Úřad vysokého komisaře OSN pro uprchlíky a opět na tzv. neziskovky. Podpisem této smlouvy Evropskou komisí se tato smlouva stane závaznou pro všechny členské země EU a její případné neplnění má být vymahatelné a sankcionovatelné Evropským soudním dvorem. Proto prezident Trump a ministerský předseda Orbán z tohoto za své země jíž odstoupili!

Už tedy chápete, že časy, kdy jsme sledovali řádění band nelegálních imigrantů v Itálii, Švédsku, Francii nebo Německu pouze v televizi nebo na internetu, letošním rokem končí? Že se obrovská vlna kriminality, zakládání tzv. no-gon zón, kde již neplatí právo hostitelské země a odkud se původní obyvatelé hromadně stěhují na venkov nebo do jiných bezpečnějších zemí, téměř jistě přelije i do našich měst, do Prahy, Brna, Plzně a dalších míst? Že se to naráz začne bytostně dotýkat každého z nás? Že se i my budeme pravděpodobně bát pouštět naše ženy a děti do ulic našich měst? Počet znásilněných žen ve Švédsku či Francii stoupá. Kolik z nich má přímou souvislost s migrací se asi úplně přesně říci nedá, protože tento typ informace policejní statistiky nemusí obsahovat. V nedávné době jsme mohli zaznamenat zprávy, že v některých zemích Evropy se dokonce objevily politické tlaky na orgány činné v trestním řízení, aby tyto informace neuváděly s cílem nevyvolávat u občanů anti-imigrační nálady.

Jistě řada z vás namítne, že maluji čerta na zeď. Že se to u nás jistě nemůže stát, protože jsme slovy nejmenovaných politiků „bezpečná země“. Ano, ještě jsme. Ale jak dlouho ještě budeme, pokud nás čeká a nemine to, co pro nás neslavná Evropská komise připravila? Kolik máme ještě času žít svůj dosavadní poklidný život? Měsíc, půlrok, dva roky?

Od všech těchto nesmyslů EU a OSN nás ihned ochrání okamžitý CZEXIT! Ve jménu předků, kteří krví zaplatili za svobodu a samostatnost naší vlasti a na ochranu našich dětí a vnuků, za zachování národa, začněme ihned organizovat CZEXIT a podporujme politické subjekty, které jsou ochotny ho pro nás zajistit!

zdroj: mail 020418


15.03.2017

Tak tohle rozhodně není dobrá zpráva:

Držení zbraní v Česku se bude muset zpřísnit. Europarlament schválil novou zbraňovou směrnici, která reaguje na teroristické útoky v Paříži. Na pozměňovací návrhy dvacítky českých europoslanců, kteří proti směrnici protestovali, vůbec nedošlo.


15.01.2017

Názor na EU z dílny BBC asi před 30 lety

19.07.2016

A je to tady! Evropský soud rozhodl, že zadržování nelegálních migrantů v detenčních centrech je v rozporu s Lisabonem. Státy EU budou muset pustit migranty na svobodu. Apokalypsa Evropy začala!“ Více v článku AENews.


30.06.2016

z FB: Strana svobodných občanů přidala nové video: Nigel Farage: Jděte si pro czexit!

Dnes se potkal Nigel Farage s Petrem Machem a pro všechny svobodomyslné lidi v ČR natočil vzkaz. „Doufáme, že jsme nadějí pro vás všechny v České republice, kteří věří v demokracii, kteří věří v to, že si mohou vládnout sami, kteří věří v Evropu obchodujících a spolupracujících přátel. Jděte si pro czexit!“ řekl předseda britské strany UKIP.


24.06.2016

Zastánci brexitu zvítězili. Velká Británie opustí Evropskou unii

Výborně Britové! A to je pouze začátek. S EU je třeba se vypořádat jako s tou nejhorší formou novodobé totality. A rychle. To platí i pro nás – občané ČR!


21.06.2016

Oznámení Evropské radě o vystoupení České republiky z Evropské unie (chcete-li, připojte svůj podpis a sdílejte)

Vážení občané,

dovoluji si Vám předložit vzor dopisu Vlády České republiky, který by mohl po volbách do Sněmovny v roce 2017 zahájit dvouletý proces vystoupení České republiky z Evropské unie. Nabízím Vám možnost, ať už jsou Vaše osobní důvody jakékoli, vyjádřit souhlas s jeho obsahem a cílem prosadit #czexit. Buďme u zrodu suverénní a svobodné České republiky společně. Děkuji Vám.

S úctou
František Matějka, Moskevská 3058/7, Most
tel.: 777 077 158, e-mail: info@frantisekmatejka.cz

26.05.2016

Slova, která je nutno šířit dál. Viktor Orbán vyzývá Maďary k odporu proti Bruselu. Do boje Maďaři, do boje! Osobně se ztotožňuji s každým jeho slovem.

26.02.2016

Kam směřuje západní vzdělávání

28.01.2016

Abychom věděli, s kým máme tu čest. Otec – kapitán SS (koncentrační tábor Mauthausen), synáček se základním vzděláním je předsedou Evropského parlamentu.


18.11.2015

Xenofobie nebo vlastenectví ?

Pod tíhou neskutečně pokryteckého a vlastizrádného jednání české vlády; pod tíhou dobře organizovaných a z centra zla koordinovaných mediálních lží, naprosto neomluvitelných zejména u veřejnoprávních médií; pod tíhou zmatených počinů skupiny popletených intelektuálů; pod tíhou většiny umělců, kteří jsou tradičně tak trochu „bokem Vídňa“, musím jednoznačně a razantně odmítnout pseudohumanitu a faktické vlastizrádné jednání (ať již vědomé či nevědomé) výše uvedených skupin naší společnosti v záležitosti „uprchlické krize“.

Jsem vlastenec. Xenofobní urážky jsou mi lhostejny. Nikdy se nepodvolím kriminálnímu jednání politicko-korporátních, politicko-mediálních ani žádných jiných struktur. Chtěl bych apelovat na slušné občany naší vlasti, aby pochopili, že v těchto dnech jde skutečně o vše. Chtěl bych Vás vyzvat k opuštění, pro českého občana tak typické, strategie „ještě počkáme – však ono to nějak dopadne“. Chtěl bych Vás přimět k uvědomění si prosté skutečnosti, že Vaše současné výmluvy na to, proč jste se odmítli projevit, proč jste se nezapojili do demonstrací, proč jste zkrátka neudělali vůbec nic pro záchranu své svobody a vlasti, se mohou stát (a vlastně zcela jistě stanou, pokud my aktivnější, kteří bojujeme i za Vás, neuspějeme) odpověďmi na Vaše budoucí otázky PROČ. Proč nemáme žádná práva? Proč jsme se stali otroky? Proč jsou naši přátelé a členové rodiny zranění, nezvěstní, mrtví.

Jsou to silná slova a nepíší se mi snadno. Ale ať již tomu věříte či ne, tak jsou plně na místě. Je čas konat, protože jinak to výše uvedené „proč“ budeme muset prožít!12.11.2015

Švýcaři už nacvičují: Evropská unie se rozpadla, panuje anarchie. Rakušané si kupují zbraně. Autor článku: Lubomír Vylíčil

Nedlouhý, zato opravdu důležitý článek. Upozorňuji zejména na jeho závěrečné pasáže.


18.09.2015

Na tomto Webu (již řadu let) nijak ojedinělý názor. Osobně jsem však velice rád, že ho vyslovují i jiní, mnohem důležitější lidé nežli já:
Evropě vládnou největší hlupáci a oportunisti, já je poznal. V Bruselu jsou idioti. Jozef Banáš, exdiplomat a nejpřekládanější Slovák, naložil i Merkelové, USA a dalším…


14.09.2015


03.07.2015

V Rakousku slavila úspěch iniciativa za vystoupení z EU. Vystoupením z EU se musí teď zabývat parlament. Dost bylo EU! Zdá, že podobně jako i mnozí jiní Evropané, mají i Rakušané EU dost… Medvědí službu pak EU, která to má u svých občanů již tak nahnuté, v posledních týdnech dělají její eurokokvôti. Pokračování.


30.06.2015

Přehlídka v Moskvě, aneb jak EU potrestala sama sebe

Krátký, ale o to výstižnější článek o realitě, kterou si stále mnoho lidí nechce připustit. Mediální prostituti a uplacení USA propagandisté se snaží pravdu zakrýt stůj co stůj. Země BRICS a především RUSKO, INDIE A ČÍNA jsou pilíři budoucnosti. Zkrachované USA ve smrtelné křeči kopou kolem sebe a pravdou je, že díky politikům, kteří jim podlézají se i naše země bude potýkat s problémy většími než by bylo nutné. Článek sice nemá autora, ale publikuji ho, protože vím …


17.05.2015

Rakušané připravují referendum o vystoupení z EU. Konečně – už abychom byli pryč i my!


31.03.2015

Opět jedno z videí, které považuji za klíčové:

09.04.2014

Petice na zachování domácí měny – koruny české, aneb běžte s EUR-em do háje


28.02.2014

Vážení občané – je čas poslat celou „slavnou“ Evropskou Unii do hajzlu!. Je mi jedno, zda má někdo problém s vulgárními výrazy. STAV OMEZOVÁNÍ NAŠICH SVOBOD již dosáhl dalšího alarmujícího stupně. Slušnému a bezúhonému člověku chtějí vzít právo na svou vlastní obranu. Je to další stupeň k našemu zotročení. Vyjádřete svůj názor, protestujte! Více ZDE.


27.03.2014

Proč je třeba usilovat o to abychom všichni co nejdříve vystoupili z Evropské Unie.“ A nejen proto.


8.12.2013

Hodně důležité!

24.11.2013

EU Čechům zakázala užívat byliny. Kdo je marod, smí od letoška polykat jen chemii. Postupně nás zbavují naší svobody. Samozřejmě je to součást „plánu“. Ovšem lidé jsou hloupé a čím dál tím slepější stádo. Proto budou ONI (za čas a na čas) úspěšní…