Komunální volby

Komunální volby 2014

Komunální volby se blíží a proto jsem se rozhodl zde uvést pár souvisejících informací. Informace jsou určeny pro ne-negativní čtenáře mého webu. Vyjádřím jen to, co považuji za opravdu důležité a pro větší přehlednost použiji odrážky.

  • Jít k volbám má smysl. Systém komunálních voleb nemá s přímou demokracií nic společného, ale ústavu Ti, kterým to vyhovuje, jen tak změnit nedovolí.
  • Darebáci etablovaní v komunální politice a ostatní zjedi, kteří se mají dobře z toho, když jsou darebáci opět zvoleni, MAJÍ 100%ní VOLEBNÍ ÚČAST!
  • Volby jsou matematika. Když tedy k volbám přijdou jen ti, kteří jsou uvedeni u druhé odrážky, pak MÁTE 100%ní JISTOTU, ŽE DAREBÁCI BUDOU OPĚT ZVOLENI.
  • Nevědět koho zvolit není problém. DŮLEŽITÉ JE VĚDĚT KOHO ZVOLIT NECHCI A DÁT HLAS KOMUKOLI JINÉMU. Absolutní hlasy nechtěnému zůstávají, ale relativně má s každým dalším hlasem JINÉMU KANDIDÁTOVI, stále nižší volební úspěch.
  • NESPOLÉHEJTE NA PREFERENČNÍ HLASY (křížkování konkrétních osob). Většina lidí na kandidátkách JSOU POUZE SBĚRAČI HLASŮ pro méně než prvních cca 10 kandidátů. Ať už si to uvědomují, či nikoli. To je statistika. Řada z nich vůbec do zastupitelstva nechce. Pokud díky preferenčním hlasům „přeskočí“ dlouhodobě etablované politické matadory (nezřídka darebáky), tak se následně ZASTUPITELSKÉHO MANDÁTU VZDAJÍ, A PŘESKOČENÍ ZJEDI JSOU ZPĚT V ŘADÁCH ZASTUPITELŮ. To je realita.
  • Pozor na rádoby nové politické subjekty (např. ANO) a na jejich kandidáty z řad JAKOŽE OSOB BEZ POLITICKÉ PŘÍSLUŠNOSTI. Spolehněte se na to, že mezi NIMI BUDOU ČÍHAT NA VAŠI NEPOZORNOST „PŘEKABÁTĚNÍ“ DAREBÁCI. Čtěte pozorně jména konkrétních kandidátů na kandidátních listinách.
  • Pro ty ne-negativní občany, kteří pochopili kdo je Jaromír Hýbner, proč se rozhodl bojovat proti zlu a proč už nemůže a nechce zastupovat pasivní občany s nedostatkem odvahy pro boj se zlem, připravuji ZHODNOCENÍ SOUČASNÝCH ZASTUPITELŮ a VOLEBNÍ DOPORUČENÍ, které bude v pravý čas přístupné na tomto odkazu.

Chcete-li – přemýšlejte. Nechcete-li – nemusíte dělat vůbec nic. Vaše svobodná vůle je nedotknutelná. Odpovědnost za Vaši budoucnost a budoucnost Vašich blízkých však máte ve svých rukou. Ať už si to uvědomujete, či nikoli. Pěkný den – JH-

Jeden velmi poučný citát – mějte ho prosím na paměti: Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic. Edmund Burke