Mimozemšťané


Above Majestic
(soukr. archiv)

23.05.2022

Ti, co tu žili před námi …

(soukr. archiv)

01.04.2021

Oficiální historie je leda k smíchu …


11.01.2021

Nějaké další otázky?

Ojuelos de Jalisco je koloniální město a obec ve státě Jalisco v Mexiku. V okolí, za posledních 80 let, našli místní obyvatelé a shromáždili stovky artefaktů vyrytých různými výjevy z dávné minulosti (tisíce let před Mayy). Od roku 1999 katalogizuje organizace Nahui Ollin od Dr. Pabla Enrique Garcíi více než 400 jedinečných předmětů shromážděných z kopců a pouštních údolí mimo město Ojuelos a přes krajinu do mexického státu Zacatecas. Více než 95% těchto kusů je vyrobeno z vyřezávaného kamene, zatímco zbytek je vyroben z vysoce pálené hliněné hmoty. Artefakty jsou možná nejkontroverznější v Mexiku kvůli tomu, co zobrazují. V podivné fúzi mezoamerických uměleckých stylů se zdá, že kousky ukazují létající kosmické lodě, rasu mimozemšťanů v různých interakcích s lidmi a alegorické vesmírné scény spolu s fantastickými zvířaty a podivnými kousky psaní připomínajícími mayské symboly nebo klínové písmo.


02.06.2020

Mimozemská civilizace (Nomos) z hvězdného systému Siria (souhvězdí velkého psa) podílející se na historii lidstva. Africký kmen Dogon (Stát Mali v západní Africe), který disponoval na začátku 20. století podrobnými, nejen astronomickými, znalostmi tohoto souhvězdí včetně Siria B, který byl oficiálně objeven až v roce 1970.


Mimozemská civilizácia YAHYEL

(soukr. archiv)

PLEJÁĎANIA – všetko potrebné o tejto mimozemskej civilizácií

(soukr. archiv – původní zdroj)

Mimozemská civilizácia – ZETA RETIKULIÁNI


Anunnaki – ako STVORITELIA človeka?

(soukr. archiv – původní zdroj)

22.02.2020

Zpráva, kterou mnoho lidí bude považovat za hloupost, ale …

Americké vojsko uteklo před útočícími Anunnaki v Sýrii – článek k videu


20.08.2017

Vřele doporučuji k přečtení. Včetně pokračování.

ODHALENÍ PRASTARÉHO TAJEMSTVÍ BYTOSTÍ ANUNNAKI — PRŮRVA V ČASE A SVĚTLO MEZI DIMENZEMI — ÚČEL LIDSTVA A MEČ ČASU (2012 – 2022)

A protože je již téměř pravidlem, že to podstatné z internetu po čase jaksi mizí, tak archivuji do pdf verze.


21.03.2017

Nejvýznamnější událost, o které nám nikdo nic neřekl. Dechberoucí informace z tajemného pohoří Bucegi pronikly na veřejnost…

Velmi silně doporučuji k přečtení tento nikoli střípek, ale střep jako hrom, do mozaiky objasňující skutečný původ lidstva. Samozřejmě se dovíte o participaci církve, Bilderbergu a ostatních, skutečných vládců tohoto světa, na největší blamáži lidstva.


28.12.2016

Whom belongs this mysterious skull? Nephilim?
UFO – Crop circles and other mysteries

27.10.2016

V Egyptě byla nalezena mumie mimozemšťana v kryptě faraona Senusreta II

zdroj: priznakytransformace.cz


18.10.2016

NASA shromažďuje vědce a teology, aby připravila Zemi na kontakt s mimozemšťany
(z youtube smazáno, záloha neprovedena)

06.09.2016

„Obyvatelé malé malajsijské vesnice jsou v šoku poté, co nad jejich hlavami přeletělo UFO. Velký černý talíř s ionizujícím bílým světlem uprostřed několikrát proletěl nad krajinou. Na videu je slyšet vyděšené vesničany, kteří v ohromení a úžasu vykřikují. Záběry podle serveru Daily Mail pocházejí z malajského regionu Kuala Krai na severovýchodě země. Ufologové níže uvedené video podmiňují konečným důkazem o mimozemské civilizaci, či tajných vládních projektech.“
(z youtube smazáno, záloha neprovedena)

05.09.2016

Další video z projektu „Blue book“, tentokrát z mise APOLLO 11 – mimozemšťan na měsíci
 

05.09.2016

MěP Brno – Strážníci hledají svědky nezvyklého úkazu na obloze nad Klajdovkou. Hlásit se mohou na adrese redakce@mpb.cz. Sledujte vývoj případu, který může navždy změnit Brno, na https://www.facebook.com/hvezdarna.brno/

24.06.2016

Rozhovor s mimozemšťanem z roku 1964 – projekt Modrá kniha. Nevím, zda je toto video podvod či ne, ale některé informace ohledně paralelních vesmírů a neexistence smrti se shodují s poznatky kvantové fyziky. Slova o nukleární válce v příštím století (2000-2100) považuji za záměrnou desinformaci, stejně jako tvrzení, že se tento šedivák (rasa Zeta Grays) vyvinul z lidské rasy.

02.02.2016

Mimozemšťané na měsíci Odhalená pravda 2014
(z youtube smazáno, záloha neprovedena)

30.11.2015

Dutá Země. V podstatě ve shodě s informací
ve videu z 06.04.2015 (zdroj: Jiří Woodman)
(soukromý archiv)
Earth is really hollow? – Myths and Legends
(soukr. archiv)
Ahnenerbe Society, unit to research the paranormal!

06.04.2015

Jaký je svět – Aneb vše je jinak než nás učili. Klíčové video od „MyJentak“, aneb pravda je jen jedna. (New world order, chemtrails, Bilderberg, HAARP, zhoubný finanční systém, UFO, podvod z názvem „9.11.“, kruhy v obilí, holografické projekce, zkrátka vše na jedné hromadě. Díky za toto video)


Zpráva přijatá dne 30.05.2013

Milí přátelé, lidé zemí České a Slovenské, lidé z politiky i státní správy, médií, vědy a kultury, školství a náboženství…..

Již mnoho sdělení, varování a impulsů jste obdrželi od nás, Vesmírných bytostí z jiných světů, co v lásce, pokoře, radosti a trpělivosti pro Stvořitele – Boha -jak říkáte, pracujeme a pomáháme vám všem, lidem i Zemi samotné. Pracujeme nezištně a s vědomím, že i přesto, že mnohdy není naše pomoc – nezbytná pro vás – přijímána a je naopak odmítána a zesměšňována.

Vy, hlavně vy, kteří máte velikou spoluzodpovědnost za stav společnosti, kvalitu lidských životů a máte i zodpovědnost za stav živé, námi tolik milované bytosti, vaší planety Země.
Nyní jsme již vyčerpali prakticky všechny mírné varující prostředky vnějšího charakteru, důležité k tomu, abyste se vzpamatovali a procitli ze zlého snu – vaší temné reality pozemské a aby jste obrátili a hlavně žili a předávali lásku, dobro, pravdu, moudrost, mír a pokoru a zachránili se tak před možným brzkým zotročením lidstva.

My, lidé z Vesmíru, se stále s láskou, trpělivostí, jakož i pochopením nemalým, stále vznášíme a operujeme v lodích nad vámi a pomáháme vám. Vězte prosím, že vaše volby a souvztažící odpovědnost plynoucí z vašich funkcí a organizačních „důležitých“ struktur, je rozhodující a každý ponese a sklidí přesně ony události a plody v životě, co zasel.
Ignorovali jste naši nataženou ruku pomoci. Přes 50 let vám pomáháme a máme připraveny i konkrétní projekty, které mohou vaše lidstvo a Zemi zbavit postupně a rychle negativních událostí.
Toto jste odmítali a odmítáte a teď víme, že již nic zásadního se nyní do brzkých velkých událostí u vás na Zemi nezmění. Proto vězte, že brzy poznáte a mnozí z vás odpovědných i pochopíte a procítíte na vlastní kůži pravdu.
Stvořitel Prvotní miluje nás všechny. I vás. A dává neustále možnost a šanci pomoci, aby lidé procitli a dali se na cestu lásky, pokory, pravdy a radosti, na cestu k Němu a žili tak nesrovnatelně krásný, šťastný, pestrý a rozmanitý život v Pravém Stvoření – ve světech, o kterých vaši vědci jen tuší, někteří ví, ale tají je, stejně jako nás. Bylo mnoho lidí, kteří se s námi kontaktovali a spolupracovali. S mnohými jsme se i osobně setkali a dále toto pokračuje.

Uvědomte si prosím, o co vám jde. Jaké jsou vaše životní priority? Bojíte se něčeho?
Jestli ne, tak buďte odhodláni a připraveni k pravdě a lásce. Bůh k vám všem promlouvá skrze nás i skrze mnoho bratří a sester pozemských, kteří na konkrétních úkolech pracovali a pracují.

Někteří z nich vám dali i opakovaně pomocnou ruku a poskytli vám důležité poselství, informace, energii lásky. Tito naši pomocníci byli vámi mnohými odsuzováni a zesměšňováni a haněni. Vidíte, že možnosti se pomalu vyčerpaly. Nic zásadního se v životech lidí ve velkém – ve vašem systému – a s planetou Zemí vaší, nezměnilo k pozitivnímu. Spíše naopak.
Stáváte se stále většími otroky a přisluhovači nesmírně zlým a rafinovaným a přitom inteligentním entitám z Temných negativních světů a propadáte se k nim. Je to vaše volba, kterou pozorujeme s láskou, pokorou i se smutkem. Ale víme, že jste si to chtěli sami zvolit a prožít, tak se to stane.

Záleží jen na vás, co a kdy si vyberete.
Planeta Země se bude razantněji očišťovat od nánosů špíny, způsobené negativním myšlením, které ji zabíjí za živa. Je již velice zničená i přes naši pomoc, bez které by již takto nemohla žít a nést vás na svém povrchu. Očisty se budou týkat všech hrubovibračních míst na planetě Zemi v nejrůznějších mírách a způsobech.
Těsně před tímto proběhne nenápadně 1. vlna převibrování uzpůsobilých lidí a to hlavně formou evakuace v kratičkém momentu a exodus lidstva se uskuteční. Postupně a rychle to lidé poznají a mnozí si ihned uvědomí souvislosti s našimi poselstvími.

Ti, co zůstanou, budou prožívat život v horších podmínkách, přesto budou mít šanci se zachránit později, těsně před fyzickým příchodem oněch negativních entit z Vesmíru, ve 2.evakuační vlně, která proběhne později. I proto je logické, že budete potřebovat záchranné stéblo, k vaší záchraně na poslední chvíli, pokud se tak sami rozhodnete a lásku nezištnou a čistou začnete žít.
MÁTE VŠECHNY POTŘEBNÉ A JEDINEČNÉ INFORMACE O VŠEM DŮLEŽITÉM PRO VÁS K DISPOZICI na webu: www:andele-svetla.cz.
Z něj čerpejte a hlavně konejte cokoliv, co pozitivně ovlivní další lidi. Máte přece odpovědnost za životní kvalitu dalších lidí.
Tak šiřte lásku a pravdu a informace tyto životně důležité pro všechny.
S láskou a pokorou, vážností v srdci vás zdraví a tyto důležité řádky předal, skrze Světelného pracovníka našeho věrného
, AŠTAR ŠERAN, velitel Velké vesmírné flotily.


Základní informace k problematice mimozemšťanů zde: https://www.2012poselstvi.cz/ (zaarchivovaná verze na mém serveru). K části informací, uvedených na stránce pod odkazem výše, ohledně ovládání myšlenek lidských bytostí z měsíčních základen Zeta Grays přikládám video s Georgem Kavassilasem, který problematiku popisuje v podstatě stejně. (z youtube smazáno, záloha neprovedena)


Galactic Federation of Light Broadcast of 1977. Obrazový podklad je mírně odlišný od videa Richarda Vošického, ale všichni víme, že autentický je pouze audio záznam. Obraz je pro větší srozumitelnost osazen ANJ titulky.

(soukromý archiv)

Zajímavé prezentace (nebo jen fotomontáže?)


Důležité články zahrnující problematiku mimozemských bytostí

2 komentáře: Mimozemšťané

  1. Jana napsal:

    …….. no takhle ukecaného mimozemšťana jsem ještě neviděla…………..

  2. Jana napsal:

    Můj komentář patří k článku: viz. Milí přátelé, lidé zemí České a Slovenské, lidé z politiky i státní správy, médií, vědy a kultury, školství a náboženství …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..