Ukrajina

02.10.2015

Publikováno 12. 2. 2015 na youtube
Jen ať se každý zamyslí! Na vyprovokování Ruska k protiakci byl použit jazykový zákon, který jako jeden z prvních přijal „reformovaný“ ukrajinský parlament a který vedl k odtržení Krymu a celé jihovýchodní části Ukrajiny, kde žijí převážně etničtí Rusové. Představte si, jak by bylo nám, kdyby například na Slovensku zakázali češtinu a češi se stali na Slovensku etnickou menšinou.. Když se nepodařilo ani vojensky udržet celistvost Ukrajiny, která se začala rozpadat podle etnických celků, tak byl použit falešný incident s malajským letadlem MH17, který se měl stát signálem pro zapojení světového společenství do akcí proti Rusku. Tento jasný trigger však prozatím měl jen částečný úspěch, protože došlo „jen“ k zintenzivnění hospodářských sankcí proti Rusku, ale nikoli k přímé vojenské konfrontaci na východě Ukrajiny a na Krymu. Přesto, …. trigger už byl použit a nynější vývoj už může pouze směřovat k meznímu stavu, tedy k válce. Byl překročen kritický bod. Ke stejným závěrům došel i papež František – třetí světová válka už započala, jen mnozí si to ještě nejsou schopni a ochotni připustit, protože pravda mnohdy bolí.


04.06.2015

A tak vypadá Ukrajinská demokracie. Nájemní žoldáci vydávání za oficiální armádu kyjevské vlády. Vrazi. Plně souhlasím a připojuji se k výzvě AENews, aby lidé šířili pravdivé informace jakýmikoli způsoby. Média, a ani ty veřejnoprávní, již nejsou svobodná a plní zadané úkoly. Kdo rozum má a i ho používá již ví, že ku prospěchu obyčejných lidí ty úkoly rozhodně nejsou.


03.05.2015

Neustále je třeba suplovat funkci našich nefunkčních médií. Netřeba zdůrazňovat, že zejména u veřejnoprávních médií je neomluvitelná neobjektivnost a záměrné ignorování jistých událostí. Jak tedy vypadala jízda a jaký byl pravý účel jízdy ruských motorkářů „Noční vlci“? Položení věnců ruským obětem druhé světové války. Nic víc, nic míň. Za to je třeba ty „provokatéry“ jistě odsoudit. Něco takového by jistě přinesli naši mediální prostituti, pokud by se o dané akci rozhodli zcela nemlčet. Více na kosa nostra.


25.01.2015

Krym je součástí Ruska. Poohlédnutí se za „ukrajinskou krizí“. Zamyšlení se nad českou propagandistickou elitou, která se tolik snažila vytvořit v české kotlině válečnickou náladu proti Rusku – a nic. Přiznejme jí, že se snažila snad nejvíc ze všech evropských zemí. Má v tom své tradice a zkušenosti. V protektorátu – ať nacistickém či sovětském – byla vždy v čele, papežštější než papež. Tak i nyní.


01.12.2014

Pražské antifašistické jaro 29.09.2014. Kdo vlastní rozum má, nechť poslouchá (čte titulky)


28.11.2014

Výzva za mír. Osobně věřím, že se Slovákům podaří semknout se a jednotně projevit svou vůli jako národ. A co český národ? Tomu osobně již nevěřím. Pod vlivem zaprodaných médií a „pražské kavárny“ si nevidí ani na špičku vlastního nosu.


27.11.2014

Projekt Ukrajina UKONČEN


20.11.2014

Odvážný Alexandr Barabanov řekl v České televizi pravdu o Ukrajině. Zoufalý redaktor nestačil zírat, aneb ČT pozvala „nesprávného“ hosta …


19.11.2014

Neslýchané! Prezident Zeman si dovolil popřít oficiální propagandu Bruselu o ruských vojácích na Ukrajině. V Bruselu tak začali pomalu chystat i sankce proti Česku jako trest za vybočení z řady! – zde.

(poznámka pro pomalejší – „Neslýchané!“ = ironie. Tato Zemanova slova chválím, a to z jednoho jednoduchého důvodu – jsou pravdivá)

04.11.2014

U ruských hranic operují americká vojska a česká média zase mlčí. Že by to ještě někoho překvapovalo? Asi ano. V naší zemi žije spousta jednoduchých poturčenců horších turka. Pravidelným čtenářům, předpokládám, vše zapadá.


13.10.2014

A nedají pokoj a nedají. USA pro rozdmýchání konfliktu v Evropě udělá opravdu všechno. Lidé jsou ovšem neuvěřitelně hloupí a tak snadno manipulovatelní.

NATO spustilo v noci vylodenie armády v Pobaltí: Sme tu, aby sme vás ochránili pred Ruskom!


03.09.2014 Pravda o ukrajinském konfliktu i jeho pozadí

Myslím, že pro vytržení z médiemi řízené deziluze je vhodné nejprve shlédnout tento video příspěvek

Toto video jsem na svém webu publikoval již 15.08.2014 s následujícím komentářem: „A pořád dokolečka dokola. Začíná už být jasnější vazba pojmů Nový světový řád, USA = největší teroristická organizace světa, zhoubný finanční systém? Pozorní čtenáři tohoto webu, kterým přestává jeho obsah připadat nesourodý jsou na dobré cestě.

Upozornění – obsah tohoto videa by rozhodně neměli vidět děti. Realita je hodně tvrdá.

Pro čtenáře, kterým takříkajíc něco smrdí na žvástech proamerických mediálních a politických sil, je určena prezentace o operaci „Dvouhlavý rubl“ (převedeno do PDF), na kterou jsem upozornil 08.04.2014 článkem z OrgoNetu: Petrodolary nebo petrorubly? Rusko zahájilo přechod na měnu podloženou zlatem.

Více než příhodně doplňuje výše uvedené informace článek Paula Craiga Robertse „Nadchází konec světa nebo konec USA?, na který jsem upozornil 08.07.2014 Konec světa nebo konec USA? s komentářem: „Podtrhuji každé slovo tohoto článku. Je však určen pouze pro samostatně myslící osoby s jistou úrovní poznání. Tyto osoby vědí, že je zcela pravdivý.“

Divadlo, které se nyní hraje pod taktovkou USA, Rusko nespravedlivě poškozuje. Vadí to Rusku? Asi ano, ovšem na druhou stranu je dobré si připomenout, že Rusko je díky svému nerostnému bohatství schopno žít naprosto nezávisle na okolním světu mnoho desítek let. Putin si skutečně může bez větších obav realizovat své Putinovo ultimátum – a nedělá si srandu„, (publikováno 17.07.2014).

Pro dokreslení přehledu o „USA demokracii“ lze shlédnou krátký video záznam Diskusného klubu, respektive příspěvku Jána Sloty, publikovaného na mém webu 13.08.2014 s titulem:

Svetová ekonomika sa čoskoro zrúti …


Donald Tusk zvolený do čela EU je signálem pro válku s Ruskem. Do zbraně volají hlavně čeští pravdoláskovci!


…..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..