Revoluce

25.06.2016

Demonstrace Tomia Okamury a SPO v Brně s pochodem k ČT a předání výzvy za objektivitu zmanipulovaného zpravodajství

Osobně děkuji každému jednotlivci, který přes nesnesitelné vedro přišel na demonstraci a vyjádřil tak svůj postoj k problému imigrace nezákonných uprchlíků, totalitní EU a nesnesitelné prolhanosti a cenzuře ve sdělovacích prostředcích.


07.02.2016

A tak nějak se startuje „majdan“. Vůbec bych se nedivil, kdyby v tom měl vražené pařáty ten zmetek Schapiro. Podívejte se na video uživatele „We are here at home“ a posuďte sami (chcete-li). Doporučuji bedlivě sledovat přílet atrapy dlažební kostky v čase 3:44, která se od falešného „nácka“ odrazí a poskakuje jak tenisový míček. Navíc tenisky či botasky taky nebývají „nácky“ často volenou obuví. Policejní mluvčí Jan Daněk potvrdil, že muž s hnědou bundou a šálou kolem krku byl kriminalista. Dle Infowars.cz je na videu v čase 4:10 vidět, jak vyjde z hnědých dveří jeden zakuklenec. Adresa toho domu je Tunovská 182. Podle katastru se jedná o budovu, se kterou hospodaří ministerstvo VNITRA. Katastr území hlavního města Prahy, 490121 malá strana, č.p. 182. Právo hospodaření s majetkem státu: Ministerstvo vnitra. Na tomto videu je to dost špatně vidět. Snad jen, že se hnědé dveře otevřou a zavřou. Možná se ale špatně dívám.


06.02.2016

Demonstrace v Praze – Václavské náměstí (Můstek) proti přijímání nezákonných imigrantů, proti vlastizrádné vládě ČR a zrůdné Evropské unii (organizovaná SPD Tomia Okamury)

Hrubý odhad počtu účastníků – cca 2.000 lidí. Na této demonstraci nedošlo k žádným výtržnostem ani násilnostem. Můj transparent s nápisem „Hodonín je s Vámi“ k nám opět přivedl další občany Hodonína. Děkuji jim i všem ostatním za účast, civilizovanost a zkrátka za to, že jim není lhostejná budoucnost naší země a našeho národa.


27.01.2016

Hezky jste to řekl pane prezidente!

Chcete-li se zbavit jakéhokoli politika, prezidenta nevyjímaje, je k tomu jediná demokratická cesta – a to jsou svobodné volby, které v daném případě budou za rok. Vypadáte mladě, takže roku 2017 se zcela určitě dožijete. A pak existuje nedemokratická cesta – a ta se jmenuje kalašnikov(zdroj: idnes.cz)

Cožpak takové vyjádření není pravdou pravdoucí? Kolikrát se již v historii lidstva přihodilo, že v čele státu, národa, království či jiného územního celku se objevil tyran, hlupák či vlastizrádce, který musel být odstraněn až samotným, a po právu nespokojeným, lidem hrubou silou? Zvláště pak v situaci, kdy nespokojení obyvatelé vyčerpali všechny pokojné a mírumilovné možnosti a prostředky, jako jsou otevřené dopisy, masivní demonstrace, výzvy či petice k tomu, aby tyran pochopil, že ho národ ve vedení státu NECHCE. Vzpamatujte se pane Sobotko! Jste vlastizrádce a s vlastizrádci se nikdy a nikde nezacházelo(zí) „v rukavičkách“!


25.01.2016

Naprosto dokonale a odvážně popsaný systém parlamentní demokracie, který není mafiánský jen na Slovensku, ale de facto všude. Právě proto je třeba změnit ústavu ČR a přejít k přímé volbě odvolatelných a trestně-právně odpovědných politiků.


15.01.2016

 MEGA DEMONSTRACE na Václaváku 6.2.2016 ve 14:00

Konečně MEGA DEMONSTRACE na Václaváku! SDÍLEJTE! Vystoupí Tomio Okamura, Aleš Brichta, Radim Fiala, Pepa Nos a další – přijďte všichni v sobotu 6.února v 14h do Prahy na Václavské náměstí dolů na Můstek říct vládě a Evropské unii: NE islámu a imigrantům a ANO referendu o vystoupení z EU a bezpečné zemi. Aleš Brichta nejen promluví, ale také zahraje naživo své hity Cizinec ve vlastní zemi a Červená, modrá, bílá a zahraje i Pepa Nos a to písničku Nedej se! …

Jaromír Hýbner Budeme tam, jako na všech předchozích demonstracích. Podpora z Hodonína i Otrokovic nezklame! Chápeme moc dobře co se děje, a že jde o všechno. Přijďte prosím i Vy, co jste zatím „seděli za bukem“. Důležitý je každý jeden z Vás!


08.01.2016

Robert Fico – premiér, kterého můžeme Slovákům závidět. Alespoň v rétorice a činech týkajících se islamizace, co to povídám – plánované likvidace Evropy

Slovenský premiér Robert Fico v reakci na nedávné hromadné silvestrovské sexuální útoky na ženy v Německu znovu varoval před důsledky migrace. Opřel se přitom i do prezidenta Adreje Kisky. I on podle něj patří k těm, kteří úmyslně zlehčují její bezpečnostní rizika. Podle Fica je nyní úkolem Slovenska zabránit vytvoření ucelené muslimské komunity na Slovensku, která by vznikla naplněním povinných kvót.


(zdroj: CT)

Už chápu, proč ČT ustřihla tiskovou konferenci po cca 15-ti minutách Podívejte se na pokračování kde pan Fico odpovídá na dotazy novinářů. Vysloveně se mi příčí označovat je za novináře, protože to jsou dle mého názoru vrazi vlastního národa! Navíc s rozvinutou a rozsáhlou demencí. (zdroj: TA3)


07.01.2016

Poměrně zajímavé informace na webu NACIONÁLNÍCH HACKERŮ ohledně vlastizrádné politiky a strategie současné české vlády, multikulti propagandy a dehonestace většiny českého národa. Výše uvedený odkaz na své stránky vystavuji nejen pro důležitost informací, které se za ním skrývají, ale také pro své hluboké sympatie k počinům a vyjádřením jako je právě toto:

Uvědomujeme si, že zveřejnění osobních emailů politiků povede k zintenzivnění našeho pronásledování a možná i zrušení našeho webu. Přesto vše bez váhání zveřejníme. Mohou nás stíhat, zatýkat, blokovat, zakazovat, ale my nikdy nepřestaneme, nikdy nepolevíme v boji dokud zrádci národa neskončí tak, jak skončit mají.


06.01.2016

Dne 6.2.2016 Evropa společně povstane! Budou se konat protesty proti islamizaci a proti Evropské Unii napříč celou Evropou (Praha 13:00 Vítězné nám. /M-Dejvická/=> Loretánské nám. /M-Malostranská, Tram 22 – Pohořelec). Stále ještě váháte a nevíte, zda se zúčastnit? Ode mne již další nápovědy nelze očekávat.


03.01.2016

S obsahem mailu souhlasím. Myslím, že se poměrně výrazně shoduje s mými, již dříve publikovanými, informacemi, a proto jeho obsah vystavuji na svém webu.

PROSÍM TĚ, JESTLI SE CÍTÍŠ JAKO ČECH V NAŠÍ REPUBLICE A NELÍBÍ SE TI KONÁNÍ NAŠÍ VLÁDY, ALESPOŇ SI TO PŘEČTI, KDYŽ S TÍM SOUHLASÍŠ, NEBUĎ NETEČNÝ A PŘEPOŠLI TO TVÝM DALŠÍM PŘÁTELŮM, MOC TI DĚKUJI ZA PODPORU… NIC TĚ TO NESTOJÍ, ALE DÁŠ ASPOŇ VĚDĚT DALŠÍM, DĚKUJI TI !!!! Pokračování …


12.12.2015

Demonstrace Praha – pochod z Václavského náměstí na Pražský hrad za podporu prezidenta Zemana, proti vlastizrádné vládě ČR, proti ilegální migraci, proti EU atd.

Téměř vždy po nějaké důležité demonstraci vznáším obligátní otázky typu: „kde byli další Hodoňáci? Což jim je vše lhostejno?“. Před touto demonstrací mě napadlo vyrobit si vlastní transparent, na kterém jsem vyobrazil zákazovou značku s nápisem STOP EU. Na druhou stranu jsem umístil vlajku ČR s nápisem „HODONÍN JE S VÁMI“. To jsem ani netušil, jakou pozitivní zpětnou vazbu nám tento transparent přinese. De facto okamžitě po jeho vystavení nad hlavami demonstrantů se k nám začali s úsměvem a vřelou vlídností hlásit občané z Břeclavi, z Veselí, z Bzence, z Mutěnic, Hustopeč a Mikulova. Bylo opravdu povznášející vidět informované krajany s vlasteneckým duchem. Děkuji každému jednotlivému z nich, že nejsou lhostejni k současnému dění a obětovali sobotní den ve prospěch vyššího blaha národa. Děkuji také našemu příteli Pepovi Nakládalovi, který se pokusil zachytit atmosféru demonstrace na fotkách a videu níže.

Necenzurovaná verze

(33:23-38:01-41:42-49:04-58:51-01:04:50-Hodonín je tady-01:05:27-01:09:56-01:11:09-01:14:14)


26.11.2015

12. prosinec v 13:00 Václavské náměstí a Hradčanské náměstí v Praze

Spolupráce vlastenckých sil demonstrovaná pochodem 17. listopadu 2015 pokračuje! „Jsme přesvědčeni, že vlasteneckou povinností národovecké scény je komunikovat, trpělivě spolupracovat a nalézat shodu ve věcech, které mají potenciál ovlivnit naší společnou budoucnost”.

Společný tým hnutí Za Naši kulturu a bezpečnou zem a Národní demokracie proto v sobotu 12. PROSINCE 2015 v Praze svolává a organizuje akci nazvanou „VLASTENCI, NA HRAD!

Tento pochod a následná demonstrace je akcí VŠECH vlastenecky smýšlejících občanů, politických stran, hnutí a spolků na podporu prezidenta republiky, proti vlastizrádným politikům, médiím a neziskovkám! JE AKCÍ ZA DEMISI VLÁDY, PŘEDČASNÉ VOLBY A SVRCHOVANÝ ČESKÝ STÁT!

Bez ohledu na politické preference, bez ohledu na stará „bebíčka“ – jdeme VŠICHNI tak, jako 17. listopadu 2015!


17.11.2015

Demonstrace proti islámu, za vystoupení z EU a NATO – Praha 17.11.2015

Děkuji všem lidem, statečným vlastencům, kteří věnovali dnešní sváteční den ve prospěch této dobré, potřebné a prospěšné akci. Jako hojivý lék na mne působí fakt, že existuje takové množství lidí, kteří nejsou lhostejní k současné situaci, kdy jde evropským národům doslova o život. Pozitivní pocit byl umocněn zjištěním, že jsem mezi demonstranty mohl spatřit i tváře z Jižní Moravy. Pomyslnou třešničkou na „mém“ dortu pak bylo to, že se konečně nahlas a veřejně pojmenovávaly věci, příčiny a souvislosti pravými jmény. Termíny jako Nový světový řád, zločinecká Evropská Unie, zločinecké NATO, svět terorizující a islámský stát podporující Amerika apod. jakoby konečně začínaly být lidem zřetelné a jasné. Jen tak dál …


Jeden z nejlepších řečnických příspěvků – pan Jiří Černohorský

17.11.2015 Demonstrace Václavské náměstí-necenzurovaná verze (120 minut)
17.11.2015 Pochod na Strakovu akademii (zdroj: facebook Lothar Lorenz)

UPOZORNĚNÍ !!!

Výročí 17. listopadu naruší cílené provokace organizované největší neziskovkou v Evropě!

Článek redakce AE News (pdf).


16.11.2015

Neboj se. Ochránci zákonů Božích existují pořád. To je totiž jediná záruka morálky, která upadá. Ozbrojujte se. Nehádejte se mezi sebou, ale sdružujte se. Revoluce bude nezbytná. Národy Evropy a hlavně Slovanských států se musí spojit ve společném boji proti panstvu a elitám. Žádné volby vás nespasí. To jste se za ty roky nepoučili? Pokud budou politici naprosto beztrestní, nic se nezmění. Musí se bát odplaty, vězení, smrti a zabavení majetku. Pak teprve můžou být nějaké volby, kde bude záruka, že budou něco dělat pro svůj národ. Zakládejte oddíly domobrany a buďte připraveni. Pokud někdo chce opravdovou inspiraci, je to velmi jednoduché. Promítněte si Husitskou trilogii, od režiséra Otakara Vávry. Tam zjistíte, že tato patová situace už tu byla. To co se teď děje a co se chystá na obecný lid, je přesná kopie toho, co se dělo tehdy. Vzpomeňte si, kolik našich předků muselo zaplatit svými životy a krví za to, abyste měli svoji zemi, svůj domov. Pokud neproběhne revoluce, tak je konec. Vidíte, že Orbán i Fico, statečně bojovali proti imigrantům, ale v Bucurešti bylo s jejich podporou odsouhlaseno, že potřebujeme okupaci vojáků NATO, čili USA, aby nás chránili před agresivním Ruskem, které je ve světě zase jakási záruka míru. USA, jsou koněm, který brzy zdechne a tak kolem sebe kope. Jak že to řekl Jan Želivský v Praze? – v tomto boji nás panstvo opustilo. Zůstali jsme sami, ale s námi je pravda a proto zvítězíme. A pravda, to je Bůh. (neznámý autor)


17. listopad 2015, Praha. Z náměstí Republiky se ulicí Revoluční vydává několik tisíc lidi na pochod před Úřad vlády. Na tomto pochodu se domluvilo mnoho strana a hnutí (SPD, ND, Za naší kulturu a bezpečnou zem, DSSS,…). Společná demonstrace pronárodně orientovaných sil měla protivládní charakter a rovněž se ostře vyhradila proti EU a její imigrační politice. Několik tisíc lidí řeklo ne EU, ne uprchlíkům, ne islámu.


Demonstrace 17.11.2015 – zúčastněte se:

 1. Den zúčtování – pochod na Strakovu akademii !!! 17. 11. v 14:00, Praha Klárov – Pomník druhého odboje
 2. Tomio Okamura – 17.11.2015 v 14:00, Praha – Václavské náměstí u muzea

BRNO – 14:00 – NÁMĚSTÍ SVOBODY    ||   BRNO – 14:00 – MORAVSKÉ NÁMĚSTÍ

 


!!! ČESKOSLOVENSKÉ POVSTÁNÍ ZAČÍNÁ !!! SDÍLEJTE !!!

28. ŘÍJNA – PRAHA – BRATISLAVA = Vážení občané České a Slovenské republiky, přátelé a kamarádi! Českoslovenští patrioté z Čech, Moravy, Slezska a Slovenska se rozhodli postavit současné bezútěšné situaci, kterými si procházejí naše rodné krajiny. Všeobecná bída, arogance moci vlád obou zemí, ignorance politiků, mediální propaganda masmédií a především veřejnoprávních médií nás dovedla do momentu, kdy jsme se rozhodli definitivně skoncovat se záměry našich loutkových vlád zničit naše země a národy. Zástupci českých i slovenských občanských iniciativ se shodli, že je potřeba společného postupu proti oběma vládám, že je zde nutnost vzájemné podpory nejen napříč hnutími a iniciativami, ale především mezi státy a národy. Došli jsme k závěru, že již mnohokrát se česká i slovenská veřejnost snažila v minulosti umravnit a usměrnit politiky, kteří konali proti vůli svých voličů, ale byla zcela ignorována. Došli jsme k závěru, že nejsme nadšeni z členství v mezinárodních společenstvích, zejména v Evropské unii, NATO a že občané obou států stále cítí křivdu v případě rozdělení Československa, které proběhlo o nás bez nás. Už máme dost vlády peněz, chceme právní stát! Hodláme společně a nerozdílně, spojit veškeré síly a konečně změnit politické a ekonomické poměry v naší zemi. Přidejte se i vy, pokud si myslíte, že již není jiné cesty. Politici nás zklamali a klamou každým dnem a náprava nikde. Současný anti-demokratický politický systém nás přesvědčil, že nastal čas konat! Rozhodli jsme se kultivovaným a zákonným způsobem donutit vládce našich států k rázné změně současné politiky, přidejte se i Vy! Vyzýváme všechny patrioty, občany ČR a SR, všechny iniciativy, odbory, hnutí, politické strany, skupiny a spolky aby podpořili Projekt Československo a přidali se ke společnému masivnímu protestu. Děkujeme za podporu a hlavně nás podpořte svojí účastí na demonstracích, protože bez vaší podpory a především účasti se nic nezmění! Kde a v kolik? 28. října 2015 ve 14:00 < > PRAHA – BRNO – BRATISLAVA < Praha – Klárov u úřadu vlády (Metro „A“ zastávka „Malostranská“) Bratislava – Námestie Alexandra Dubčeka (před budovou NRSR)

Kdo promluví na demonstraci?

 • Známé osobnosti českého i slovenského občanského života
 • Co zazní na demonstraci?
 • Projevy pozvaných hostů
 • Výzva k novodobému Československému povstání

Co se bude dít?

 • Zahájení demonstrace
 • Projevy pozvaných hostů
 • Přečtení Československé výzvy
 • Pochod k budově Strakovy akademie
 • Předání výzvy k demisi do 17. listopadu 2015
 • Podpisy petic a Prohlášení občanů

Za co budeme protestovat? Co požadujeme?

 • Ultimátně žádáme demisi vlády do 17. listopadu 2015. Pokud nás vlády nevyslyší, 17. listopadu je k tomu donutíme!
 • Vytvoření dočasné vlády z pověření prezidenta republiky
 • Požadujeme zákon o všeobecném, závazném a odvolatelném referendu
 • Vypsání upřeného Referenda o rozpadu Československa
 • Pokud nebude ČSFR rozděleno, žádáme změnu volebního zákona a vypsání nové přímé volby prezidenta ČSR
 • Změnu volebního zákona, požadujeme přímou a skutečnou demokracii
 • Zrušení volebních kaucí, zákaz komerční propagace kandidátů, rovný prostor v médiích pro všechny kandidáty
 • Žádáme odvolatelnost politiků a zrušení imunity s výjimkou projevů na půdě sněmovny
 • Zúžení počtu mandátů v parlamentu na volené zástupce dle okresů a obvodů
 • Vystoupení z EU
 • Vystoupení z NATO
 • Obnovu státních hranic
 • Ukončení podpory nelegální migrace
 • Státní suverenitu a neutralitu
 • Okamžité odvolání ředitele České televize a zpřísnění zákonů o veřejnoprávních médiích
 • Zrušení daní ze závislé činnosti a funkčních požitků
 • Zavedení konečného a nevratného DPH vč. „reverse charge“
 • Posílení pravomocí prezidenta za předpokladu, že bude odvolatelný referendem
 • Zrušení zákona o exekucích v současném znění
 • Žádáme ústavní zákon zamezující vytváření schodků státního rozpočtu
 • Svobodu a demokracii, mír a prosperitu, všeobecný prospěch a lepší životní úroveň pro všechny občany
 • Žádáme aby stát přestal upřednostňovat korporátní business na úkor svých občanů
 • Žádáme změnu zahraniční politiky!

Žádost adresovaná občanům:

 1. šiřte tuto zprávu ústy, pomocí sociálních sítí, emaily a všemi dostupnými prostředky, sdílejte tuto pozvánku!
 2. určitě přijďte všichni na demonstraci
 3. oslovte všechny přátele a ostatní nespokojené spoluobčany, pouze vaše účast je základem společného úspěchu!
 4. řádně se ustrojme jak se sluší na státní svátek a připněme si hrdě trikolóru, chceme kulturní revoluci
 5. neberte si s sebou žádné zbraně apod. naopak transparenty a vlajky vítány!
 6. chovejte se důstojně

Kontakty a další informace


06.10.2015

Vojak, ktorý vrátil vyznamenania: „Kiska, nie si môj prezident!“


22.03.2015

A Slováci jsou opět dál než my … Slováci už začali …

8 neskutečných minut ve slovenském rádiu (svobodný vysílač….

POSLECHNĚTE SI TUTO VÝZVU CELOU. STOJÍ TO ZA TO. ANI ŠMEJDI V KOMUNÁLNÍ POLITICE NEZŮSTANOU UŠETŘENI HNĚVU LIDU.


18.09.2013

Je na místě dobře poslouchat obsah a zamyslet se nad ním. Forma protestu už v současném stavu věci není podstatná.

Něco z YouTube:

Cenzura českých médií sílí, bojí se mocní revoluce?

http://www.exilovenoviny.cz/articles/2013/03/21/cenzura-ceskych-medii-sili-boji-se-mocni-revoluce


Slovenští bratři jsou opět o krok dál než my:

Informačná vojna:
http://www.slobodnyvysielac.sk/


Čas na změny:

Více zde: http://cas-na-zmeny.webnode.cz/


Vyhlášení války politikům

Štefan Potocký – Za slušný a bezpečný život

… Cosi sa tu děje …
Rozhovor so Stefanom Potockym a Marianom Misunom po prepustení z CPZ za pálenie vlajky EU (začátek revoluce na Slovensku. Budou naši bratři opět před námi??? Lidé povstaňte! Uvědomte si prosím, že čekání na rytíře z Blaníku se může protáhnout na neurčito.)

Preco 17.November?

Otevřená zpověď novináře o iluzorní svobodě médií, o nenažraném a zkorumpovaném managementu SAZKY, o praktikách hluboce vrostlých do zkažené demokracie v České republice. Již vícekrát jsem vyjádřil svůj názor, že demokracie v naší republice selhala a není možné ji napravit jinak než obdobou ISLANDSKÉ REVOLUCE a tvrdými tresty pro darebáky. Problém je ale v poměru počtu lidí, kteří jsou z daného bordel systému živi, a počtu lidí, kteří jsou systematicky ožebračováni a posíláni do bídy. Kolik lidí je poctivě podnikajících, pracujících, handicapovaných, pečujících o potřebné, v důchodovém věku apod.? Má vůbec tato skupina zájem, aby přišla změna? Má vůbec ještě sílu se mobilizovat proti zlu? Nebo si nechá zlořády vysát poslední zbytky života ze svých těl?

Já jsem se o změnu snažil v rámci svých možností, ale jsem již unavený z nezájmu a pasivity té skupiny lidí, kteří by mohli se změnou pomoci.

-JH-

Jak se dělají peníze.


Již vícekrát jsem na svých stránkách zmiňoval tzv. Islandskou revoluci. V níže uvedeném videu se můžete „v kostce“ dovědět co se na Islandu vlastně přihodilo.


Naprosto srozumitelně podaný pohled na stav našeho politicko-ekonomického bordelistánu. Je naprosto jasné, že naši společnost již demokratickými prostředky vyléčit nelze. Jediným funkčním nástrojem očisty je dle mého názoru REVOLUCE. Třeba taková, jako proběhla v roce 2008 na Islandu. Škoda jen, že se ji dařilo a daří evropským sdělovacím prostředkům utajovat před širokou veřejností. Co kdyby si občané dalších států uvědomili, že je možné postavit politiky před civilní soud? Co kdyby si občané dalších států uvědomili, že je možné zabavit majetek politiků a všech jejich přímých rodinných příslušníků? Co kdyby …?


…..