Rusko

14.11.2018

Vladimír Putin poskytol interview francúzskemu telekanálu TF1 (téma Sýrie a podivného jednání západních spojenců – zejména USA)

22.03.2018

Veľmi tvrdé. Čo vlastne povedal Putin ruským politikom a svetu

16.11.2016

Jan Petránek. Jasné argumenty a objektivní fakta o ruských mýtech

12.11.2016

Putinovo prohlášení:

„Opakuji, to je důležité, my nikoho neohrožujeme a nechystáme se nikomu hrozit. A proč bychom měli? Máme největší území na světě a já jsem o tom již mluvil a všichni to vědí, musíme být schopni spolehlivě zajistit bezpečnost své země a svého lidu. Naše armáda je toho schopna a budeme ji v tomto ohledu nadále zdokonalovat,“ (celý článek)


07.10.2016

Odvážný krok. Putin zakázal vstup do Ruska Rothschildům a bankovnímu kartelu NWO.


18.09.2016

Putin je veliký car„. Článek, který rozhodně stojí za přečtení.


05.02.2016

Výzva za mír – Putinova výzva občanům EU – Evropané, opravdu chceme III. světovou válku?


18.11.2015

«KALIBR» ZPŮSOBIL U SAÚDŮ NEČEKANÝ VÝBUCH LÁSKY K RUSKU

…aneb… „Navíc není tajemstvím, že také u Američanů spojenec nezná dne ani hodiny, kdy se z něj stane terorista, diktátor nebo jiná nepohodlná osoba, kterou je v zájmu «světové demokracie» třeba zastřelit, oběsit či jinak zlikvidovat. Právě Blízký Východ by o spojenectví s USA mohl vyprávět ságy tak dlouhé, že by i Šeherezáda se svou tisíc a jednou nocí zelenala závistí.“ (pdf verze)


11.11.2015

A přesně tak to je. Jsou mi naprosto lhostejné tituly jako putinovec, rusofil, komunista apod. Pro mě je důležitější nebýt zaslepeným troubou.

Ivan Vítězný o Rusech v Sýrii, uprchlících v Evropě a nesmyslech v médiích

09.11.2015


08.11.2015


Vladimir Putin o Ruské roli ve válce v Sýrii /cz titulky/

21.09.2015

Zatímco český mainstream informuje o ruské rozpínavosti, Rusové během tří dnů postavili a dokonale vybavili uprchlický tábor pro tisíc uprchlíků přímo v Sýrii. Pokračování článku.


4. února 2013 Putin oslovil Dumu a přednesl projev o napětí s menšinami v Rusku:

V Rusku žijí Rusové. Kdokoliv menšinový, odkudkoliv, chce-li žít v Rusku, pracovat a jíst v Rusku, by měli mluvit rusky a měl by respektovat ruské zákony. Pokud upřednostňuje zákon šaríja, pak doporučujeme, aby šli tam, kde mají toto právo. Rusko nepotřebuje menšiny. Menšiny potřebují Rusko a my jim nebudeme poskytovat zvláštní výsady, nebo se snažit změnit naše zákony, aby vyhověly jejich touhám, bez ohledu na to, jak hlasitě křičí „diskriminace“. Měli bychom se poučit od sebevražd Ameriky, Anglie, Holandska a Francie, pokud máme přežít jako národ. Ruské tradice a zvyky nejsou kompatibilní s nedostatkem kultury nebo primitivními způsoby většiny menšin. Když tento čestný zákonodárný orgán m yslí na tvorbu nových zákonů, měl by mít na paměti národní zájmy se zřetelem na to, že menšiny nejsou Rusové„.Jedno SU-24 a pro USA je to katastrofa……

Jeden jediný letoun, a navíc SU-24 starý jedno desetiletí a běžně vyvážený, zapnul elektromagnetickou rušičku a vyřadil z činnosti kompletní obranný systém křižníku, a to včetně raket Aegis. Pak drze provedl dva nízké nálety na bezmocný křižník a odebral se domů na oběd. Oba nálety by loď bezpečně zničily. Oficiální zpráva Pentagonu prohlásila, že dne 12. dubna prováděla ruská stíhačka SU-24 provokativní manévry nad americkým křižníkem USS Donald Cook, který byl v té době na provokativní či pozorovací misi v Černém moři. Skutečný rozsah této provokace praskl až nyní a pro USA je to katastrofa. Podle platné mezinárodní smlouvy mohou být lodě cizích států v Černém moři jen omezenou dobu. Aby tento fakt Rusové svým zámořským kolegům ve zbrani pořádně zapsali za uši, tak provedli operaci, o níž se ani nesmí nahlas mluvit.

Na lodi vypukla panika, o níž jsme se dozvěděli jen nepřímo, protože mnozí vojáci si údajně vzali dovolenou a loď opustila Černé moře. Incident potvrdili ruští akademikové, kteří tímto nyní úspěšně otestovali nové rušící zařízení zvané „Chibiny“. Jen údajně prohlásili, že letoun bezmocnou loď obletěl 12x. Ale to už je celkem jedno, že ano.

Česká oficiální armádní zpráva k incidentu je zde a alternativní článek z jiných zdrojů je zde.


Odpověď Putina na otázku reportéra BBC

…..