Vše v jednom PETR RICHARD ORTEK

Pro shlédnutí videí na této stránce povolte google doplněk „Adobe flash player“

Studio REPORT 16.08.2016

 • návštěva Merkelové v ČR
 • PhDr. Petr Hampl, Ph.D – kandidát do senátu
 • zabránění teroristickým činům na Krymu
 • podivné přesuny české vojenské techniky
 • Tomio Okamura – pár měsíců do další muslimské invaze
 • francouzská vláda staví záložní jednotku policie, městské policie a armády. Mobilizuje občany a vyzývá je k dobrovolné účasti v záložní jednotce
 • Olivie Žižková – 17.09.2016 – demonstrace vlasteneckých sil na Václavském náměstí v Praze za vystoupení ČR z EU
 • informace k rozhovoru německého občana, který vstoupil do řad IS
 • Martin Konvička – kandidát do senátu
 • žaloba k mezinárodnímu soudu v Haagu proti zločinecké organizaci BARNEVERNET (odebírající děti nejen norským rodinám, ale dokonce i rodinám, které Norsko jen navštíví)

Studio REPORT 25.3.2016

Nejbrutálnější teroristických útok se odehrál před 17ti lety a nespáchali jej islamisté, ale jiné zrůdy – Běženci na severu Řecka zablokovali dálnici, před kamiony si lehly děti – Média: Atentátníci chtěli zaútočit na atomovou elektrárnu v Belgii – Polsko po útocích nepřijme plánovaných 7 tisíc uprchlíků, premiérka varuje před radikalizací – Ze sněmovny PL ČR – Dopis prezidentovi ČR s žádostí o dočasné uzavření hranic – OTEVŘENÝ DOPIS VLÁDĚ ČR: TO, CO ČINÍTE, SE NAZÝVÁ VLASTIZRADOU – Štěpán Kotrba: Slávku, lidé už mají dost západního žvanění – Demonstrace a pochod „ZA ČESKOU REPUBLIKU!“ 26. března 2016 – PRAHA.

*Bohužel nearchivováno – nelze obnovit

Z dřívějška (rok 2012):

Video příspěvky Petra Richarda Orteka sice zmizely z youtube, ale všechny jsem je stačil stáhnout a můžete je tak shlédnout na této stránce. Internetová televize P.R. Orteka CzechNewsTV již neexistuje, neboť byla změněna na internetové rádio UBUNTU: https://radioubuntu.cntv.cz.


Boj o planetu ZEMI (původní odkaz). Nárůst násilí – podhoubí zavedení NWO; násilné akce NATO pod vedením USA – více jak 50 svržených režimů od konce II. sv. války; sametová revoluce = podvod; manipulace lidským vědomím; RFID čipy.
(soukr. archiv)

Pravda je tam venku (původní odkaz). Bilderberg ani Římský klub nestojí za NWO, i když vedou také svět do zkázy; stvoření člověka, úpravy lidské DNA = max průměrný věk 80 let za účelem zpomalení lidského rozvoje, neschopnost napojení na centrální zdroj energie; Galaktická konfederace pečující o rozvoj galaxie.
(soukr. archiv)

Největší podvod v dějinách lidstva (původní odkaz). Fotonový pás; probouzení lidí; HAARP; šíření negativní energie církví; šíření strachu; snížení počtu lidí na planetě; samozvaní zástupci lidské rasy; věčný život; únosy do UFO a jiné způsoby přesvědčování, že všichni mimozemšťané jsou negativní, příprava zinscenovaného napadení Země mimozemšťany za použití hologramů; pomoc pozitivních (Černobyl, Fukušima apod.).
(soukr. archiv)

Jejich čas se již krátí (původní odkaz). Spěch s ovládnutím lidstva, vytvoření globální vlády a armády a její nasměřování proti pozitivním mimozemských rasám; vesmír je naším domovem; ve vesmíru nic neumírá; tělo je pouze prostředek učení duše; NWO jako falešný lék na problémy světa.
(soukr. archiv)

Mimozemšťané v bibli (původní odkaz). OSN jmenovala zástupkyni pro komunikaci s mimozemskými civilizacemi (27.09.2010); Hitlerovo vesmírné plavidlo; rozporuplný popis Hospodina v bibli; Adam = správně ADAMA = „ze Země vzatý“ = označení nového biologického druhu; Sumerské texty (starší než bible) popisují bohy jasně, křížení bohů s lidmi = zrůdy, obři; smilní bohové, jenž porušili vesmírné zákony = „NEPHILIM„; Bible: „Bůh je jen člověk, ale nad ním je stvoření“; padlí jsou stále na Zemi a usilují o globální náboženství a opět s falešným bohem.
(soukr. archiv)

Kdo jsou ONI

(odkaz původního videa). Vyhubení nevyhovujících národů; baraq o bamah = blesk z nebe; projekt „blue beam (modrý paprsek / holografická projekce)“ – nástroj pro prosazení nového a celosvětového náboženství založeného na nepravém bohu; inscenace napadení „zlými“ mimozemšťany za pomocí hologramu; ukázky holografických projekcí; útoky na WTC holografickými letadly; chemtrails jako vodivé prvky rozprašované do atmosféry umožňující holografické projekce do volného prostoru.
(soukr. archiv)
Antonín Baudyš – pravdivě o útocích z 11.09.2001 (zcenzurováno – jak jinak)
*Bohužel nearchivováno – nelze obnovit

Čas konce již nastal (původní odkaz). Konec světa 21.12.2012? Nikoli. Slib od bohů mayské civilizaci, že se toho dne za nimi vrátí; neznámé datum návratu syna člověka – ví jen Otec; Janovo zjevení – události předcházející konci „tohoto“ světa; Ježíš: „není třeba se děsit, ale radovat z vysvobození; znamení šelmy – RFID čipy – NWO; výše uvedené události již probíhají; podivné zvuky z oblohy; výzva ke smíření a odpuštění.
(soukr. archiv)

Vzkaz padlým andělům

Vzkaz „Padlým andělům“ (původní odkaz). Biblický (starozákonní) Bůh předává lidem „desatero“ a sám vyvražďuje národy, aby mohl „uloupená“ území věnovat svému vyvolenému národu; skutečný stvořitel nedělá rozdíly mezi bytostmi; starozákonní Bůh = negativní mimozemská rasa, dočasně vyloučená z galaktické konfederace; z historických dokumentů vytvořili paskvil = náboženství; lidé nejsou zvířata v lidských tělech, jak jsou nežidé označování v Talmudu; pravý stvořitel; dohoda negativních se samozvanými zástupci lidstva; věčný život výměnou za spolupráci; pravidla postupu do vyšší – jemno-hmotné dimenze; vzkaz padlým andělům.
(soukr. archiv)

Pyramidy se aktivují (původní odkaz)

(soukr. archiv)

Nový světový řád ve FAKTECH P. R. Orteka

(soukr. archiv)


…..

5 komentářů: Vše v jednom PETR RICHARD ORTEK

 1. jirka napsal:

  Jaktože ty videa nejedou? Proč i tady byly smazané? Ilumináti? 😀

  • admin napsal:

   Čauky,
   Videa jsou pouze náhledy, které směřovaly na originál videa. Chtěl jsem, aby bylo patrno, že videa někdo záměrně smazal. Videa se mi však podařilo před jejich odstraněním stáhnout a umístit do mého archivu – pišu to hned v prvním odstavci na stránce. Je tam hypertextový odkaz na moji photostation, kde videa normálně jedou. Umístím je výhledově rovnou na stránku, jen neustále bojuji s časem. Takže tak. Jarda

 2. Jirka napsal:

  Dobrý den jak to že zase nemůžu normálně nastavit vaše rádio. Ale ani dohledat. Jen všude hraje hudba nebo staré záznamy. Napište prosím jak si mám najít a uložit radioubuntu. Děkuji za pochopení. Jirka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *