Varování

19.08.2019

Varování – jedno z posledních

Toto je informace pro všechny kteří se ukájejí přesvědčováním sebe sama i svých blízkých v jakém bezpečí a jistotě žijeme! Čtěte pozorně, je to velice zajímavý rozbor, proč válka bude. Mrazí z toho. NATO s jednou miliardou lidí, stojí proti 160 mil Rusů. Jejich jedinou obranou jsou atomové zbraně. Na pozemní válku nemají dost lidí. Já osobně nechápu proč do Rusů společenství NATO pořád vrtá. Tento článek Romana Malého vysvětluje mnohé.


09.03.2018

A už se nikdo neschová …

Není potřeba překladu, záběry jsou vysvětlující. Jedná se o vyvinuté nové zbraně levné výroby, precizní zásah živé síly kdekoliv a nepoškozený prostor zásahu při ušetření vlastní živé síly. Tyto Smart weapons, tedy chytré zbraně vyřadí i termonukleární zbraně. Samotný dron má jen 3 gramy výbušniny, a program na mini-čipu k rozlišení člověka a lidské tváře. Posuďte sami živou demonstraci.


Nástrahy smluv po telefonu – DISTANČNÍ SMLOUVA

„Zavolá vám operátorka, představí vám lákavou nabídku, slevu a bonusy. Zeptá se vás, zda byste o ně měli zájem. Odpovíte ano. Skutečně tolik stačí, abyste uzavřeli distanční smlouvu? Ano!!!

Pokud se vám podobná situace přihodí a vy si až s položením sluchátka uvědomíte, co se vlastně stalo, zachovejte klid. Stejně jako předchozí legislativa, upravuje i současný občanský zákoník možnosti odstoupení od distanční smlouvy.

„Konkrétně se jedná o paragraf 1829, podle něhož je možné od distanční smlouvy odstoupit do 14 dnů od převzetí první dodávky zboží, tedy nikoli od uzavření smlouvy,“ uvedl Vít Žižka, odborný právní poradce z SOS-Asociace.

Od smlouvy je možné odstoupit bez udání důvodu. Odstoupení je vhodné zasílat vždy písemně, nejlépe doporučeně, popřípadě s dodejkou, díky které budete mít jistotu, zda vaši zásilku společnost převzala. Rozhodující přitom není datum doručení, ale odeslání odstoupení – můžete tak tedy učinit ještě poslední den zákonem stanové lhůty.“  (zdroj: finexpert.cz)