USA = zlo

USA = největší teroristická organizace světa


15.06.2023

Petr Drulák utřel Koláře Jr., aneb stručné a jasné pojmenování reality – vojenské agrese USA a porušování mezinárodního práva

(soukr. archiv)

28.05.2023

Vojenské intervence a zločiny USA – dokument z doby ČSSR

(soukr. archiv)

19.05.2023

Moudře hovoří. Trefně popisuje a kritizuje politiku USA. Většina světa se již od tohoto největšího světového agresora a podvodníka odvrátila. Proč velká část evropského obyvatelstva toto nevidí a navíc považuje tohoto shnilého, upadlého, arogantního a agresivního bývalého hegemona za vzor hodný následování, zůstává pro mne záhadou.

(soukr. archiv)

23.03.2023

Video je již z dřívějška, ale nemůže škodit si občas připomenout důležité věci

Americký expert na mezinárodní záležitosti, prof. Charles Kupchan v online debatě pokáral Indii za to, že se dosud nepřidala k sankcím vůči Rusku…. No a přišla ledová sprcha !!! Krapet rozdíl, než když se náš Fiala nechá poníženě tepat namyšleným europoslancem.

(soukr. archiv)

08.03.2023

Infowars – Rozhovor Putina s Oliverem Stonem

#dle západu je jaderná válka rozumným způsobem, jak se zbavit Putina; #Putin usiloval o mír s NATO; #Bush jr. odstoupil od protiraketové smlouvy; #rozmisťování raket všude kolem Ruska; #obelhávání Ruska západními partnery; #používání teroristů proti Rusku; #lži západu a očerňování Ruska; #2012 – vměšování USA do voleb v Rusku; #2014 – USA zorganizovali puč na Ukrajině; #výhružky Nulandové a Bidena o ukončení činnosti nord stream plynovodů; #snaha NATO ovládnout svět; #BRICS a světový mír; #hegemonie USA skončila
(soukr. archiv)

08.02.2023

Výbušný článek nositele Pulitzerovy ceny a uznávaného amerického novináře Seymoura Hershe o tom, kterak si Američané s Nory pohráli s plynovody Nord Stream 1 a 2 

Když Hersh publikoval informace o tom, jak americké námořnictvo ve spolupráci s Norskem provedlo sabotáže rusko-německých plynovodů Nord Stream 1 a 2, světová média byla v šoku a ta americká zarytě mlčela. Zdroj Seymoura Hershe pochází přímo zevnitř amerického námořnictva, přímo zevnitř operačního týmu americké armády, který operaci připravoval a ve svém článku podrobně popsal takové klíčové detaily, že je mohl poskytnout skutečně jen člověk, který se na operaci sabotáží podílel. Celý článek.


17.11.2022

Komise vyšetřující potenciální zložiny Joea Bidena

(soukr. archiv)

01.11.2022

Pravda, která byla cenzurována a zakázána…

Švýcarský historik Dr. Daniele Ganser ve svých přednáškách na podporu míru přináší důkazy, proč je NATO možno označit za agresivní útočnou alianci, představující nebezpečí pro světový mír. Skutečnost miliónů zabitých lidí po celém světě armádou USA, při neoprávněných vojenských intervencích (dle OSN), pak vede k závěru, že tu máme obrovské problémy s americkým imperialismem, které jsou spojené s obrovským násilím. Všude samé lži a překrucování. A jako třešnička na dortu Nobelova cena míru pro Obamu. Pro nejkrvavějšího prezidenta v historii USA, který nechal vybombardovat sedm zemí (Afghánistán, Pákistán, Jemen, Irák, Somálsko, Sýrie, Libye). Lidský život je posvátný a proto bychom všichni měli AKTIVNĚ usilovat o mír.🍀🍀🍀

(soukr. archiv)

26.08.2022

Až se vám příště někdo pokusí říct, že Joe Biden není pacient pečovatelského domu uvězněný v Bílém domě, ukažte mu toto

(soukr. archiv)

21.03.2022

Nacističtí pohlaváři byli za své zrůdné činy potrestáni. Alespoň tedy někteří. Kdo potrestá USA a NATO za ty jejich ???
 

UPOZORNĚNÍ – video obsahuje hodně naturalistických záběrů nejen po „humanitárním“ bombardování. Rozhodně by video neměly vidět děti!

#mrtví muži se nebrání; #mrtvé ženy nekřičí; #mrtvé děti nepláčou; #smrt má jméno NATO

(zdroj: Lupo Anetta)

07.03.2022

Zdá se, že v USA je svoboda slova skutečněně zaručena. A to i v případě pojmenovávání hrůzných činů, které USA sami spáchaly. Bohužel totéž už nelze říci o České Republice
 


03.06.2021

Tohle je Vaše budoucnost
 
Tak k tomu opravdu nemám co říci. Lidstvo se zničí samo …
(soukr. archiv)

13.05.2021

Náš národ je v nebezpečí. Biden není duševně v pořádku, varují američtí generálové
 

Více než 120 penzionovaných amerických generálů a admirálů podepsalo otevřený dopis, v němž zpochybňují duševní zdraví prezidenta Joea Bidena a regulérnost výsledků prezidentských voleb. Podle bývalých vojenských velitelů demokratická administrativa zahájila diktátorský útok na ústavní práva občanů. Otevřené hranice jsou podle nich hrozbou národní bezpečnosti a nejvíce si stěžují na cenzuru. Pokračování na CNN Prima News. (PDF verze článku)


09.04.2021

Manipulace voleb v USA. Velmi důležité informace pro každého člověka na světě.

(soukr. archiv)

06.11.2020

Podvody v presidentských volbách v USA
 
(infovojna.sk)
18.08.2019

To, čo si dovoľuje ambasáda USA na Slovensku, už prekračuje všetky medze
(soukromý archiv)
Luboš Blaha – poslanec Národní rady Slovenské republiky

12.04.2019

Stále více lidí začíná otevřeně popisovat skutečnou tvář USA

Takové informace, od sousedního předsedy levicové strany Smer SD, zde ČT a mainstreamová rádia neodvysílají

(soukromý archiv)

18.03.2019

Zajímavé hodnocení nezákonných vojenských intervencí USA v debatě kandidátů na post prezidenta SK na televizní stanici TA3. Pro úsporu Vašeho času je vyzobnuta jen 1:39 záznamu.


13.03.2019

Generál Pavel šíří lež o NATO

Velice zajímavý a poučný rozhovor s Jiřím Wágnerem, plukovníkem ve výslužbě, o NATO, ale hlavně o USA a jejich politických hrátkách na mezinárodním poli. USA prostě chtějí válku s Ruskem, chtějí nerostné suroviny zemí pod Ruským vlivem, stejně jako z Ruska samotného.


08.03.2019

Vlastníci jatek v Polsku odkud je zkažené maso nejsou to Poláci!

„V úterý 26.2. proběhla v TV zprávách informace, že EU požaduje na ČR aby zrušila kontroly a testování masa z Polska. Zajímá vás proč? Kdopak nám to chce tu naši V4 mermomocí rozeštvat a vzbudit mezi námi nenávist? Vlastníci jatek v Polsku, odkud je zkažené maso nejsou překvapivě Poláci! Firma Konspol Holding Sp. vyrábí a zpracovává kuřata a kuřecí výrobky, zajišťuje čerstvé, klobásy, paštiky, hotová jídla, grilovací výrobky a lehké a bezlepkové klobásy. Společnost byla založena v roce 1982 a sídlí v Nowy Saczi v Polsku. Od 4. ledna 2019 společnost Konspol Holding Sp. působí jako dceřiná společnost společnosti Cargill PLC, což je americká soukromá globální společnost se sídlem v Minnetonka, Minnesota. Zajímavé že do té doby žádné extra problémy nebyly! Z toho jasně vyplývá, že přeci ližprdelové z EU nemohou být proti USA!“ (zdroj)


04.02.2019

A nedají si říct a nedají … Spojené štáty americké sa vo Venezuele pokúsili o štátny prevrat

15.01.2019

Američané si potichu přivlastnili 5G satelitní frekvence pro celosvětovou internetovou síť Starlink! Huawei s tím nesouhlasil, ostře protestoval a zbytek už znáte!

Více jak 7000 satelitů zaplaví oblohu a vytvoří základ nového Internetu 2.0, ale současně půjde o sledovací, špehovací, monitorovací a informační síť všeho lidstva, o veškerém lidstvu – Skynet. Takto vytvořená 5G síť bude v rukách jedné jediné společnosti. Globalizace a Nový světový řád je opět blíže realitě. Elon Musk nám nad naše hlavy vypustí 7,000 satelitů a přitom NÚKIB straší českou veřejnost jakousi čínskou hrozbou. USA si de facto zprivatizovali pro sebe celý telekomunikační prostor a frekvence na velmi nízké oběžné dráze, v tichosti, bez souhlasu OSN a s tichým a přísně utajeným souhlasem amerických partnerů! Článek, z dílny AE News, rozhodně stojí za přečtení.


15.11.2018

USA potrebujú vojnu s Ruskom! Prečo?
(soukr. archiv)

12.11.2018

Kdy dojde světu trpělivost s USA?
(soukr. archiv)

06.11.2018

Eduard Chmelár – Strašia nás Ruskom ale globálna hrozba prichádza z USA
(soukr. archiv)

16.04.2018

14.4.2018 – Ruská armáda komentuje noční raketový útok spojenců USA na Sýrii. Díky bohu za uvážlivost a zdrženlivost Ruska
Nwo Away

16.04.2018

Naprosto trefné hodnocení Agresivní intervence USA, GB a Francie v Sýrii panem Václavem Klausem ml. Bombardování cizí země bez potvrzených důkazů o reálném použití chemických zbraní v Sýrii, operování na území státu bez legitimního souhlasu syrské vlády, bez schválení akce OSN apod. To jsou jen některé znaky společné pro agresivní a nezákonné intervence USA v suverénních státech jako byl Irák, Lybie a další. Kdo zastaví toto koncentrované zaoceánské zlo, které pouze odklání pozornost od svého faktického kolapsu národního hospodářství? (pdf verze článku)


08.03.2018
Jak to vypadá, když se někde USA rozhodnou zavádět „demokracii“


16.08.2017

Na ukrajinském Očakovu, který se nachází v těsné blízkosti Krymu, začala výstavba americké námořní základny. Západní média mlčí – pdf.
zdroj: prvnizpravy.cz


07.02.2017

Naprosto přesně popsaná zločinná, ničivá a trestuhodná politika USA v satirické scénce v německé televizi. Rozhodně stojí za shlédnutí. Je téměř s podivem, že toto video nebylo doposud cenzurováno

07.12.2016

Skandál „PizzaGate“ (pdf verze) otřásá americkým internetem, zatímco mainstream v USA se snaží kauzu označit za fake. Důkazy jsou ale zdrcující!

Když jsem před nedávnem pročítal informace v článku o napojení manželů Clintonových, ale i dalších vlivných politiků, na sexuální zločiny na serveru PRVOPODSTATA.COM, tak jsem si říkal – ne! Tohle nemůže být pravda! To už je opravdu moc! Informace v kauze „PizzaGate“ však téměř potvrzují opak. Upozorňuji, že informace v obou článcích jsou opravdu zdrcující.


14.11.2016

Klíčové video – Kenneth O’Keele otevřeně popisuje a vysvětluje nezákonnost vojenských intervencí USA a NATO nejen v Sýrii.


09.11.2016

Vítězství Trumpa je nejlepší zprávou pro svět

Mnoho lidí stále nevidí a neslyší. Naštěstí těch vědomých přibývá a Ti vědí, že Trump je první správný krok k utlumení nezákonných vojenských intervencí armády USA a zločinecké organizace NATO. Poleví tak snad i štvavá a válku s Ruskem podněcující kampaň ze zámoří.


09.11.2016

Dvě hodně důležitá videa k aktuálním tématům !

Najupřímnější 3,5 minuty v televizi
Nwo Away
 
Čistá pravda v 6-ti minutách od Andrease Poppa. Video bylo natočené v roce 2011 na otevřeném fóru ,,Wissensmanufaktur – továrna na vědění“. Wissensmanufaktur je nezávislý institut pro ekonomický výzkum a sociální politiku. Wissensmanufaktura je nezávislá na veřejných prostředcích, inzerentech, klientech a vlastnících médií. Umožňuje otevřený výzkum a publikaci výsledků, které neodpovídají „politické korektnosti“. Andreas Popp – narozen roku 1961, makroekonom, předpovídal tzv. finanční krizi, byl 25 let v představenstvu úspěšné firmy, od roku 2007 přednáší, publikuje, vyučuje a píše knihy.

30.10.2016

USA se bojí zveřejnění ruských satelitních snímků z tragédie 9/11


18.09.2016


04.07.2016

A přesně tak to je. Z nepochopitelných důvodů lidé často nevidí to, co mají přímo před očima


24.06.2016

Muž v uniformě, který se postavil před čelní vozidlo kolony, donutil ho zastavit a následně na jeho posádku vystrčil holý zadek, je veterán české armády, poručík Martin Zapletal. Fakt, že se odhodlal takto lapidárně vyjádřit co drtivé většině českého národa může tato armáda políbit, bude zřejmě českou proamerickou armádní věrchuškou postižen, nicméně osobně jsem přesvědčen, že jeho čin bude drtivou většinou normálních vnímán pozitivně. Podobně, jako byl většinou normálních občanů ČR pozitivně vnímán čin olomouckého řidiče Ivana Smetany, který se rozhodl v rámci voleb do parlamentu vyjádřit své špatné mínění zejména o kandidátech ODS- tím, že jejich obličeje na předvolebních plakátech vylepšil tykadly a sem tam i nějakou trefnou poznámkou.

(soukr. archiv)


19.06.2016

Tisíce Japonců se sešly na ostrově Okinawa kvůli účasti v protestní akci proti USA, jedné z nejpočetnějších za posledních 20 let, informuje agentura Reuters.


14.06.2016

Další zamlčená informace ze strany zločinného systému v ČR

Je to vůbec poprvé, co se osmdesátiletý duchovní vůdce (Dalajláma) a laureát Nobelovy ceny za mír rozhodl výslovně kritizovat Spojené státy a jejich bohatého ropného spojence Saúdskou Arábii za trvalou podporu nekompromisních militantů jako jsou ISIS a Fronta al­Nusra. Podle něj tak podněcují krveprolití na Blízkém Východe.Pokračování – ANJ (pdf – CZK).


11.04.2016

Jiří Vyvadil: Milá Dášo, Vy nechápete, že Váš Vašek byl v morálním smyslu vrah?“ Vystavuji opětovně toto vyjádření Jiřího Vyvadila, publikováho na www.parlamentnilisty.cz. Myslím, že je dobré tyto informace opět připomenout zejména v kontextu dnes uveřejněného vyjádření Baracka Obamy, že destabilizace Libye (poté co USA svrhli Muammara Kaddáfího svou „metodou zavádění demokracie“ – pozn. autora) byla obrovská chyba. Moudřejší pochopí …


22.03.2016

TTIP: Americké koncerny mají v EU diktovat zákony

Členské státy EU i Evropský parlament budou v rámci dohody zvané Transatlantické obchodní a investiční partnerství (TTIP) „odstaveny stranou“ ve prospěch velkého byznysu a zájmů Spojených států. Pokračování na „Literárních novinách„. (pdf)


15.03.2016

Americký místodržitel v protektorátu České republiky Andrew Schapiro se 9. března setkal v Brně s šéfem islámské nadace

V době, kdy se Evropou valí islámská invazní vlna, kdy v Německu a Rakousku islámisté znásilňují ženy, děti, mladé muže, prostě cokoliv, co jim přijde zrovna pod ruku, jezdí americký velvyslanec v ČR po mešitách a vyjadřuje jménem Obamovy vlády podporu muslimům v ČR.“ Pokračování na AENews(pdf)


07.02.2016

Klíčové video k pozadí migrace, k protiprávním vojenským intervencím USA bez mandátu OSN a k dalším záležitostem, kterým se na tomto webu věnuji. Je pro mě povzbuzující slyšet řadu vlastních slov z úst pana Okamury, který má jistě větší možnosti zprostředkovat lidem pravdu, nežli já.

06.12.2015

PhDr. Vladimíra Grulichová – Chcete vědět jak je to s válkou v Sýrii?

Moskva se svými „náhlými“ dodávkami zbraní Asadovi sama vrátila do „vysoké hry a neumožnila ISILu prorazit k moři. Čím víc informací přichází o situaci v Sýrii, tím jasnější je, proč jsou USA tak podrážděny ruskými akcemi. USA vypěstovaly v Sýrii oddíly „opozice“, které napumpovaly penězi a zbraněmi. V průběhu 4 let občanské války v Sýrii se Asadova armáda značně vyčerpala, ale nevzdala se. A tak byla v USA připravena na letošní podzim nová generální ofenzíva syrské „opozice“. Blitzkrieg na Damašek měli podpořit i teroristé ISILu (teroristické skupiny v Rusku zakázané). Až doposud Američané líně dloubali “ do oblastí potenciální dislokace“ ISIL ze vzduchu. Ale dařilo se to špatně. Vojenský poradce Obamy byl nucen přiznat, že “ účinnost leteckých úderů na ISIL směřuje k nule.“ Pokračování …


24.11.2015

Těchto pár obrázků pomáhá dovysvětlit řadu mých příspěvků, ve kterých označuji USA za největší teroristickou organizaci světa.


18.11.2015

A jeden pro ty, kterým z nějakého důvodu nefungují smysly na 100%


15.11.2015

MASAKR V PAŘÍŽI: PROČ NÁS AMERICKÉ TERORISTICKÉ NATO SMĚROVALO PROTI RUSKU?Teplický kurýr


13.11.2015


16.10.2015

KLÍČOVÉ VIDEO! Brettonwoodská smlouva. Video stručně a logicky vysvětluje to, proč a jak USA terorizují svět. Na tomto webu je mnoho informací, které říkají totéž. Ať již na stránce USA = zlo, nebo na stránce Finanční systém – nástroj zla. Toto video Vám umožní prozřít a pochopit. Prosím o Vaše shlédnutí. Prosím o Vaše šíření. Prosím o Váš aktivní přístup v kontextu ve videu zmíněném.


11.10.2015

„7 zemí do 5 let – Generál Wesley Clark“. Je mnoho Američanů, kteří se snaží informovat ostatní o tom, že vůdci USA jsou největšími světovými agresory novodobé historie. Třeba i díky tomu, začnou někteří lidé zvažovat, že není konspirační teorie jako konspirační teorie.


12.09.2015

Čas od času zaslechnu od některých lidí, kteří se neztotožňují s obsahem mého webu, že jsem „pouhým“ příznivcem konspiračních teorií. Nebudu nikoho urážet. Kdo nevidí, nechce vidět, či mu chybějí nějaké ty nervové spoje bude v blízké budoucnosti „vyléčen“. Jsem velice rád, že informace o skutečném pozadí „uprchlické krize“ zaznívají z německé televizní stanice. Možná, že i díky tomu si dalších pár lidí uvědomí, že USA jsou největší teroristickou organizací světa a že jsou skutečnou hrozbou nejen pro Evropu, ale pro celý zbytek světa. A ať se to někomu líbí, či ne Evropa se ponoří do chaosu a nikdo ji nepomůže. Situaci vyřeší až Rusko, a to na žádost evropských národů samotných. „Může se Vám to nelíbit, nemusíte s tím souhlasit, ale to je tak všechno, co s tím můžete dělat“ (Jára Cimerman).

14.07.2015

Moderní válka proti Evropě: Americké lodě přivážejí do Evropy masy uprchlíků


23.06.2015

Jak to probíhalo v OSN, když USA chtěly protlačit invazi do Iráku stůj co stůj. Kavan promlouvá a je to opravdu zajímavé. Kamínky zapadají do mozaiky. Rozhodně to stojí to za poslech. A kdyby to nebyl průšvih, tak by se u toho člověk i bavil.
 

15.06.2015

„Americká zahraniční politika je řízena blázny. Jaký jiný závěr lze vyvodit ze skutečnosti, že obě strany (demokraté a republikáni – pozn.red.) požadují, aby USA kdykoliv zasahovaly do vnitřních záležitostí nějakého státu, bez ohledu na následky? přičemž, bez ohledu na to, jak katastrofální výsledky mají invaze, váleční lobbisté budou i nadále trvat na tom, že pro to byl dobrý důvod,“ konstatuje Bendou v článku pro Forbes… Pokračování


26.05.2015

Finský diplomat vyzývá evropské národy k odporu proti USA. Jen opravdu slepý nebo hloupý člověk stále nevidí realitu v celé své nahotě a přejímá nesmysly šířené mainstreamovými sdělovacími prostředky.


18.05.2015

Německý satirik Volker Pispers – To USA ve světě podporují všechny svině a zločince. Alespoň někde se ještě člověk může vyjadřovat svobodně. V naší milé republice by něco takového rozhodně projít nemohlo. Myslím, že těch cca 5 minut stojí za poslech.


06.05.2015

Vznikla iniciativa: Českoslovenští vojáci v záloze proti plánované válce pod velením NATO (+video)


20.04.2015

Je to vážné. A co udělá český národ? osobně vsázím na strategii „ještě počkáme„, a pak se „pokloníme až k zemi“ tomu, kdo nás obsadí jako první a de facto nám začne vládnout.

Brusel a NATO žádají změnu zákona v ČR,  který by umožnil povolat povinně české brance pro zahraniční misi, konkrétně na východní Ukrajinu. Tam by měli plnit úkoly NATO a cíle západních iniciátorů spolu s polskými a slovenskými branci. Dosud mohli být v zahraničních misích dle našich zákonů povoláni jen profesionální vojáci, kteří se na základě výběru pro to přihlásili dobrovolně. Nový zákon by kompenzoval nepřítomnost českých mužů povinným povoláním žen k nuceným pracím na našem území. Armáda Německa nebude nasazena na východě, ale zřejmě  preventivně obsadí české a polské území, aby nás „bránila“ před teroristy.  Občané ČR by se měli vyjádřit k tomuto plánu nadnárodních iniciátorů války v Evropě. Původním cílem NATO, do kterého jsme vstoupili měla být obrana území našeho státu, nikoliv služba cizím mocnostem mimo území EU v zahraničí. K tomu jsme se jako účasníci zavázali. Dalším plánem v Bruselu pro ČR je přijetí tisíců muslimů. Naše vláda je také pod tímto tlakem. Naši muži by měli bojovat ve východní Ukrajině, ženy by měly být povolány od dětí do průmyslu a služeb místo mužů a naše území by bránila německé armáda. Do vyprázdněných měst a vesnic v ČR by měli být pozváni muslimové. To je plán na zničení našeho národa a naší státnosti. Obraťte se na své poslance, aby vám potvrdili tyto plány a vyjádřete svůj názor legálními formami.  (Od B.S.). Americká útočná doktrína „Steel Rose“.


06.04.2015

Nová fakta: Námořnictvo USA plánovalo v Sevastopolu základnu. Na Krymu udělalo Rusko Američanům čáru přes rozpočet. Západ porušil všechny sliby a smlouvy. Mlčí se o tom.


27.03.2015

Ministře Stropnický, generále Šedivý, Kalousku: nechť rozhodne soud! Urážek už bylo dost


27.03.2015

Stupidní Evropané spěchají do vlastního zničení, ve službách svému washingtonskému páníčkovi. Celý článek (jedna A4).


25.03.2015

ČT má zákaz zmínky o okupaci 15. března 1939. Americká ambasáda chce ovlivňovat policii a státní zastupitelství v ČR – více na OrgoNet


19.03.2015
 

KLÍČOVÉ VIDEO! Situace je skutečně vážná. USA, coby největší teroristická organizace světa, udělá vše pro to, aby rozdmýchala (v Evropě) válku. Proč? Je to jednoduché. Jejich hospodářství je zdecimované. Chybí jim přírodní zdroje. Kdo jim je odmítne prodávat za bezcenné zelené papírky, které si tisknout jak se jim zamane, toho okupují vojenskou silou. Scénář je vždy stejný. Nejprve za pomocí svých „válečných štváčů“ rozmíchají lokální konflikty, aby si tak otevřeli cestu do země pod rouškou údajných osvobozeneckých akcí. Takto nelidsky, navzdory mezinárodním úmluvám, navzdory nařízením OSN, navzdory všemu si po mnoho desetiletí zajišťují nerostné suroviny pro svůj blahobytný, marnivý a životní prostředí neskutečně zatěžující život „za velkou louží“ na úkor zbytku celého světa. Sledujte prosím alternativní zdroje informací, přemýšlejte a buďte aktivní v ochraně před teroristy z USA, jejími služebníky z řad evropských politiků a mediálními prostituty, kteří úlisně šíří éterem válečnou propagandu proti Rusku.

Znovu vystavuji toto klíčové video, aby pomohlo pochopit patřičné souvislosti. Opět varuji, že jeho obsah je nesmírně vážný a činy v něm nesmírně kruté leč pravdivé a skutečné.

Na YouTube jak jinak – scenzurováno! Proto níže z jiného zdroje.
Klíčové video – Jistota v předsíni pekla
(soukromý archiv)

George Friedman otevřeně popisuje zhoubnou strategii USA v procesu touhy po absolutní kontrole nad zbytkem světa a jeho zdrojích nerostného bohatství