Zastupitelstvo 28.08.2012

21. zasedání zastupitelstva neproběhlo díky neschválení programu ZM. K dané skutečnosti si neodpustím uvést alespoň krátký komentář. Všichni zastupitelé skládali na ustavujícím zastupitelstvu SLIB OBČANŮM, kterým se zavázali, že budou pro ně a své Město pracovat svědomitě a k jejich prospěchu.

Každý zastupitel, lhostejno či koaliční nebo opoziční, který nehlasuje pro program, jehož součástí jsou důležité body pro občany (např. bytová problematika), důležité body pro městský úřad (např. majetkoprávní problematika), či obecně důležité body pro chod města, ŠLAPE V MÝCH OČÍCH PO VLASTNÍM SLIBU A TUDÍŽ PO OBČANECH SAMOTNÝCH. Dochází tak ke zbytečnému plýtvání veřejných prostředků a plýtvání prací zaměstnanců úřadu.

Naprosto jednoznačně odmítám výpady a urážky své osoby od některých opozičních zastupitelů, kteří můj zodpovědný přístup k výkonu zastupitelské práce (hlasoval jsem pro program) považují za podlézání vládnoucí koalici. Rád bych jim i touto cestou vzkázal, že jejich názory, v tomto konkrétním případě, jsou mi naprosto lhostejné. Z dnešního zastupitelstva jsem odešel s čistým svědomím a pocitem, že jsem se pokusil udělat vše proto, aby nedošlo k tak nedůstojnému, nedospělému, nezodpovědnému a zbytečnému průběhu zastupitelstva.

Nerozlišuji zastupitele na koaliční a opoziční, ale na zastupitele zodpovědné a nezodpovědné v přístupu ke konkrétním záležitostem.

Pěkný den

J. Hýbner

2 komentáře: Zastupitelstvo 28.08.2012

  1. jenda napsal:

    zdarec,

    toš kde máš tu grauovů??;.)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..