Chemtrails

Rozhodl jsem se tomuto fenoménu věnovat samostatnou stránku. Nebudu na tomto místě formulovat své postoje a názory. Pouze zde uvedu odkazy na zajímavé stránky, které čtenáři mohou pomoci utvořit si vlastní názor.


Úvod do problematiky – tři chybné teorie snažící se o vysvětlení chemtrails


Pravý důvod chemtrails – mimo informace ve zpovědi biochemika je to depopulace planety (oslabování imunitního systému, změna DNA, snížení maximálního věku člověka apod.), ZVÝŠENÍ VODIVOSTI ATMOSFÉRY! (zvýšení účinnosti de facto geofyzikální zbraně HAARP používané pro ovlivňování počasí, vyvolání zemětřesení, tsunami apod. kdekoli na Zemi. Vodivá atmosféra je také důležitá pro holografické projekce). Snižování množství UV záření dopadajícího na zem – snížení přirozené dezinfekce prostředí od virů a bakterií v ovzduší (v laboratorních a jiných provozech s potřebou sterility prostředí se na noc zapínají UV lampy za účelem dezinfekce). V neposlední řadě pak chemtrails slouží i jako clona na obloze „bránící nám ve výhledu“.


10.03.2023

Strašné – jaké „deky“ vytvářejí na obloze z toho jedovatého koktejlu ☠️💀☠️


02.2023
Taková zajímavá fotoshow

(soukr. archiv)

25.04.2022
Vzkaz pilota letadla rozprašujícího chemtrails lidem – zvedněte už konečně hlavu a podívejte se jak opakovaně zapínám a vypínám rozprašovací systém. Větší nápovědu už Vám opravdu dát nemohu. I já se bojím o práci.

(soukr. archiv)

14.11.2018

Chemtrails – nezvratný důkaz (klíčové video)

Problematice „chemtrails“ se věnuji již mnoho let. Řada lidí tuto záležitost stále řadí do kategorie „konspiračních teorií“. Dokument „Mrzačenie planéty“ níže přináší nezvratné důkazy o jeho existenci a vazbě na geoinženýrství, respektive ovlivňování klimatu planety Země.

…..mimo jiného kolapsu, který velice brzy zažijeme a lidé se nebudou stačit divit, planeta a její ecosystém je také před kolapsem. Tak daleko to lidstvo dotáhne s technologiemi, které jsou pro ecosystém smrtonosné….
(zdroj; www.geoengineeringwatch.org)


04.01.2017

CHEMTRAILSOVÁ CHŘIPKA: UŽ JI MÁTE? (PDF záloha článku)

Věřím tomu, že chemtrails způsobují chemickou intoxikaci lidstva, což by mohlo vést k obecné imunosupresi (omezení nebo potlačení činnosti imunitního systému), ve větší či menší míře v závislosti na vystavení jedince působení chemtrails. Dysfunkce imunitního systému způsobí, že lidé jsou náchylnější k oportunním infekcím, jako je mykoplazma a jiné”, říká Dr. Horowitz.

KDO JE ZA TO ZODPOVĚDNÝ?

Žádná spekulace – přečtěte si analýzu vojenství, včetně The Report From Iron Mountain – Rockefellerové jsou hlavními hráči v této konspiraci. Jsou hlavními hráči ve světové genocidě, redukci světové populace. To už není žádné tajemství…Celý článek na czechfreepress, (pdf verze).


04.10.2016

Videa jednoznačně potvrzující, že vybraná (speciálně upravené) letadla rozprašují chemické látky

Video 1 – pilot „zapomněl“ vypnout sprejování před přistáním
Video 2 – pilot zapíná a vypíná sprejování. Kondenzační čára není bezprostředně za letadlem nikdy přerušovaná. Buď je nebo není
Video 3 – chemtrails jsou „velice nenápadně“ vypouštěny (opět přerušovaně) do středu – mezi klasické kondenzační stopy od motorů. Jakmile se kamera vrátí s pohledem dál za letadlo, tak je krásně vidět, jak se klasické kondenzační stopy rozpouští, ale chemtrails zůstávají
Video 4 – chemtrails v hlavních zprávách TV PRIMA
Video 5 – CHEMTRAILS — PRO NEVĚŘÍCÍ TOMÁŠE

29.09.2016

Po čase opět pár foto příspěvků na téma chemtrails. Na tuto fotogalerii jsem tentokrát nebyl sám. Prvních 23 fotografií chemtrails z Prahy mi poslala paní Jana Ch., za což ji moc děkuji. Ranní fotky z Hodonína a Břeclavi pochází z mého telefonu.

12.08.2016

Jednou z možností je označit profesorku Ulrike Lohmannovou a další lidi, kteří mají k tématu co říct, a její dlouholetý výzkum za konspirační teorii a výplod blázna, jako obvykle, když chybí argumenty. Anebo si začít klást otázky … Pokračování na ŠIFRA.cz (záloha článku)


10.06.2016

Po čase opět jeden foto příspěvek na téma „Chemtrails“

To co bylo možné spatřit na obloze v Břeclavi ve středu 08.06.2016 opravdu nebylo možné nevyfotit. Osobně si nedovedu nijak vysvětlit fakt, že toto mnozí lidé stále považují za přirozenou oblačnost.


15.01.2016

Takto silné chemtrails jsem nad Hodonínem ještě nepozoroval. Špinavé závoje chemikálií snášejících se až k zemi. To snad museli vidět i úplní zabedněnci.
 

07.12.2015

Chemtrails – smutná a utajovaná pravda (MyJentak)

21.11.2015

Pokusy o změnu lidského chování nejen prostřednictvím chemtrails na webu prvopodstata.blog.cz

Podle dokumentárního filmu, který vzápětí shlédnete, už nejméně osm roků vědci na zakázku vlády USA vyvíjejí očkovací látky obsahující viry, které mají měnit myšlenky a přesvědčení tím, že nakazí mozek a potlačí genový tvar nervových buněk. Zkouší se šíření těchto očkovacích látek pomocí aerosolů rozptylovaných ve velkých výškách, pomocí vozidel na dálnicích, přes rozvody pitné vody a dokonce cestou poživatin.

Archivace stránek


01.04.2015

Biochemik potvrzuje smutnou praxi: 17 let jsem vyvíjel směsi pro chemtrails – pokračování.


06.02.2015

Dnes a denně hovořím s lidmi, kteří jsou urputně přesvědčeni, že chemtrails je pouhým přeludem z kategorie „konspiračních teorií“. Lidská vůle je nedotknutelná. Proto jen jednoduše konstatuji – jakékoli tvrzení, že chemtrails neexistuje je pouhým popíráním pravdy. (Následující video je opatřeno českými titulky).


19.01.2015

K níže uvedené fotografii letadla, upraveného pro rozprašování chemtrails, byl připojen tento text:

Zrovna mi byl zmrazen účet na facebooku. Najednou jsem se samovolně odpojil, a když jsem se přihlásil zpět, všude byly nápisy „Váš účet byl zmrazen“. Facebook mi doslova vyhrožoval, že pokud takovou fotku (publikoval jsem ji s komentářem „Chemtrail cover up“) uveřejním znovu, smažou můj účet definitivně.
(Mně to trvalo měsíc, než tem svinský fb odpojili!) F.

 • Zajímavá stránka (czechfreepress), na které je umístěno video: „19. septembra 2012 sa německému aktivistovi Wernerovi Altnickelovi, ktorý na túto tichú genocídu upozorňuje už mnoho rokov, podaril husársky kúsok. Nasnímal dve štvormotorové vojenské (ako inak) lietadlá na súbežnom kurze, keď jedno z nich, prúdové lietadlo s výbavou AWACS, náhle(!) prestalo vypúšťať chemtrails a približne po 20 sekundách ich opäť skokovo (!) začalo znovu vypúšťať!
 • Chemtrailst v kontextu se snahou ovládnout lidskou mysl. Potraviny, voda a vzduch – Aditiva, toxiny a další jedy v potravinách doslova mění chemické složení mozku v zájmu dosažení poslušnosti a apatie. Fluorid v pitné vodě prokazatelně snižuje IQ; aspartam a glutaman sodný jsou excitotoxiny, které dráždí mozkové buňky tak intenzivně, až odumřou; a snadno dostupné rychlé občerstvení, které obsahuje tyto jedy, vytvořilo populaci, která postrádá jakoukoli motivaci žít aktivním způsobem života. Většina současného světa je dokonale uzpůsobena k pasivnímu vnímání – a přijímání – diktátorské elity. A jestliže se rozhodnete, že budete pečlivě hlídat své stravování, jsou připraveni postříkat populaci ze vzduchu.
 • Velice poutavé sdělení v jehož obsahu je prostor i pro chemtrails a odstínění stále jasnějšího a teplejšího slunce
 • Kam se poděl video příspěvek Petra Richarda Orteka z youtube? Kam se poděli vůbec všechny příspěvky tohoto vizionáře (pro mnoho lidí fanatického šílence)? A kam se vůbec poděl sám Petr Richard Ortek??? Všechna videa jsem však stačil stáhnout z youtube ještě před jejich odstraněním. Zde je jedno z nich, které obsahuje názor pana Orteka na chemrails
 • Pokud jste se dostali až sem, pak máte pravděpodobně skutečnou touhu po poznání. Proto Vás nasměřuji na nejucelenější výklad ve všech souvislostech, na jaký jsem narazil. Je to článek, na který vede i můj odkaz „Časové linie“ v sekci Tajemno. Nenechte se prosím odradit poněkud odborným výkladem na začátku článku. Čtěte dál, i když si budete myslet, že Vám to všechno přestává dávat smysl. Nevynechejte ani diskusi pod článkem.
 • Na Slovensku jsou opět dál než u nás. TV JOJ přinesla reportáž o Chemtrails do své zpravodajské relace. Čím to, že naše televizní noviny o toto téma ani nezavadí?!

15.09.2013

Klíčové video – kolik ještě budou „ničemu nevěřící“ lidé potřebovat důkazů, aby pochopili, že jim jde o život (chemtrails – Nový Světový Řád -redukce lidstva)

Opět cenzura pod závojem ochrany autorských práv

Ať žije iluze svobody. Přehrávání videí z mého serveru není plynulé. Je to hlavně proto, že nemám takové možnosti jako např. youtube. Na druhou stranu – videa na mém serveru nikdo necenzuruje a nemaže!!! Aby automatické načítání videí do cache PC nebrzdilo načítání webové stránky jako takové, tak je u videí vypnutý „preload“. Pro plynulé přehrání videa je tak třeba video pustit, ihned zastavit a chvíli počkat, než se video načte do cache Vašeho PC, a poté znovu spustit.
(soukr. archiv)

Chemtrails nad Břeclaví 12.12.2014

 

Video, aneb citát ze známého filmu: „chčijou nám na hlavy a ani se to nesnaží vydávat za déšť“.


Chemtrails nad Břeclaví


Chemtrails nad Hodonínem

Na třetím obrázku je zachycená klasická zkondenzovaná vzdušná vlhkost za letadlem, jenž se zanedlouho rozplývá. Toto letadlo letělo nedaleko od chemtrails na snímku č. 2.


Foto a video chemtrails od Pavla ze Slovenska (Banská Bystrica)


Závěrem uvedu to co obvykle. Závěr je na Vás. Svoboda názoru je nezpochybnitelná. Nezapomínejte však také na toleranci k názoru jiného člověka. Tolerance je jedna z vlastností, která nás činní lidskými bytostmi.


4 komentáře: Chemtrails

 1. pavol napsal:

  dobry den ak chcete poslem vam na mail fotky s banskej bystrice kde mam nafoteni dokaz o chemtrails ktory sa neda nicim spochybnit.. ak tak mi poslite mail a poslem vam fotky…

 2. ssixx napsal:

  Já v zimě zkusil, jak taje sníh? Pod kuličku sněhu jsem dal zapalovač, ani kapka, ale sníh byl očouzen-černý! To bylo na internetu, že tu padá chemický sníh a taky jo, jakou dobu to trvalo, než sníh zmizel! Na hlavu nám sypou všelijaká svinstva, Klaus tu rozkradl republiku a taky to nikomu nevadí, ale věřím, že lidem jednou trpělivost dojde a vezmou do ruky rezavé vidle!

  • admin napsal:

   Dobrý den,
   i pro mne je záhadou jak to, že lidé nevidí to, co mají rovnou před očima. Obzvláště pak v ČR. Ve všech okolních zemích se o chemtrails veřejně diskutuje ve sdělovacích prostředcích, publikují se rozbory vzorků spadu chemických látek apod. Ale v ČR ??? Nevím, nechápu, nerozumím. Pozitivní pro mě je alespoň to, že vím o pár desítkách lidí v ČR, kteří neztratili schopnost samostatně myslet a samostatně se rozhodovat. To jsou lidé, kteří by v budoucnu mohli stát v čele nového společenského uspořádání. Závěrem nutno říci, že přes všechny trable našeho současného života je VELMI DŮLEŽITÉ ZŮSTAT POZITIVNÍ A LÁSKYPLNOU BYTOSTÍ (je to čím dál těžší, ale je to důležité pro každého jednotlivce, jakož i pro celou planetu).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..