Tomio Okamura

http://jaromir-hybner.cz/jarda/wp-content/uploads/2012/02/Tomio_Okamura.jpg


16.08.2021

Tentokrát výborná argumentace Tomia Okamury na téma očkování proti covid-19 a souvisejících tématech v TV CNN Prima News

(soukr. archiv)

28.03.2018

Naprosto souhlasím s tímto postojem ke kauze otravy agenta Skripala. Doporučuji k přečtení rozhovor s Prof. Oskarem Krejčím na dané téma. Inkviziční diplomacie Therezy Mayové a protiruská propaganda nemající obdoby.

08.03.2017

 Lépe se to snad ani říct nedá!

12.12.2016

Tomio Okamura: Další miliardy na migranty do ČR

15.08.2016

Tomio Okamura: „Je nutné zakázat propagaci šaríi a džihádu v ČR“ – naprosto souhlasím

24.07.2016

Tomio Okamura: „Žvanění politiků a prolhaných médií o vraždění v Mnichově“ – naprosto souhlasím

23.05.2016

Tomio Okamura: Je naší povinností ubránit naše země proti invazi muslimských barbarů

08.05.2016


07.02.2016

Klíčové video k pozadí migrace, k protiprávním vojenským intervencím USA bez mandátu OSN a k dalším záležitostem, kterým se na tomto webu věnuji. Je pro mě povzbuzující slyšet řadu vlastních slov z úst pana Okamury, který má jistě větší možnosti zprostředkovat lidem pravdu, nežli já.

01.02.2016

Ano, toto je velmi střízlivý a pragmatický odhad blízké budoucnosti

Tomio Okamura: Čeká nás peklo

25.01.2016

Tomio Okamura: Vláda proti vůli lidí stěhuje nezákonné imigranty
do regionů ČR. Velice správně řečeno!

10.01.2016

Tomio Okamura: Konflikt je nevyhnutelný, můžeme si pouze zvolit čas a místo

03.01.2016

Tomio Okamura: Vláda zamítla odvolatelnost politiků

23.11.2015

Tomio Okamura: Jsem vinen

02.11.2015

Vláda posiluje extrémismus
Tomio Okamura: Imigranti ve velkém znásilňují evropské ženy a dívky

26.10.2015

Tomio Okamura – TRISTNÍ – vládní činitelé se mě bezradně ptají, jak řešit imigrační krizi!

15.10.2015
Odeslání petičních archů a průvodní dopis Tomiu Okamurovi


05.10.2015 p.m. Tomio Okamura – výběr

Přestaňme už mlčet! Vláda odsouhlasila první tisíce nezákonných imigrantů do ČR a to zcela proti vůli většiny občanů. Pojďme říct vládě hlasitě náš názor a přijďte na velkou demonstraci v sobotu 17.října na Václavské náměstí v Praze k Muzeu!
Jestli nechcete nelegální imigranty a islám v ČR a naopak chcete bezpečnou zemi a referendum, podpořte také naši papírovou petici za referendum o vystoupení z EU, aby SAMI OBČANÉ MOHLI ROZHODNOUT o své budoucnosti v naší zemi! Papírová petice bude dle zákona při nasbírání minimálně 10 tis. podpisů předmětem veřejného projednání v Parlamentu. Prosíme o maximální spolupráci, bojujeme o budoucnost naší země! Postup: stáhněte si petici kliknutím na tento odkaz, vytiskněte plné znění petice. Důležité je vyplnit celé jméno a příjmení a celou adresu trvalého bydliště. Poté zašlete podepsané archy na adresu Tomio Okamura, Poslanecká sněmovna, Sněmovní 4, 118 26, Praha 1 – Malá Strana.
Každý podpisový arch, třeba i s jedním jediným podpisem, hraje ve výsledku nesmírnou roli, proto nám klidně posílejte i archy jen s několika podpisy.
Můžete si být jistí tím, že nenecháme vaše podpisy zapadnout a že budeme na základě těchto podpisů v Poslanecké sněmovně iniciovat hlasování o vypsání referenda za vystoupení z Evropské unie! Děkuji za spolupráci

Petici mohou lidé z Hodonína podepsat na mé adrese (Marxova 2023/8), a to denně mezi 16:00 a 20:00. J. Hýbner


13.09.2015

Tomio Okamura – NE – imigrantům, NE – projevům islámu, NE – násilí, ANO – referendu o vystoupení z EU, ANO – kontrole hranic, ANO – bezpečné zemi

20.07.2015

Naši zemi nedáme, přestaňme mlčet!

09.07.2015

Tomio Okamura – Média lžou a podvádějí
A kdyby jenom to pane Okamuro. Jsou nebezpečným nástrojem zla, které řídí tento svět. Lidé zatím nejsou připraveni vstřebat realitu o pár desítkách lidí vlastnících finanční instituce, které de facto řídí vše ostatní. Vědomých přibývá, ale jde to pomalu. Osobně Vám pane Okamuro děkuji za aktivní a příkladný přístup v boji se zlem. Vše dobré JH
Děs a hrůza: Eritrejci a Syřani
Souhlasím. Z EU pryč tak rychle, jak jen to bude možné. Zdůrazňuji tu pasáž, kde pan Okamura říká: „nikým nevolený předseda evropské komise“. Doporučuji lidem, aby se zajímali o orgány EU, zejména pak o evropskou komisi. Nikým nevolení zástupci těch, co řídí tento svět a rozhodují o nás bez nás a v náš neprospěch. Kde jsou původní idee o volném trhu a volném pohybu pracovní síly. Jen vábnička zakrývající původní záměr. Zbavit národy jejich suverenity, udělat z nich závislé kolonie a postupně je prostřednictvím finančních institucí zbavit národního bohatství. Je to dobře a dlouho naplánovaný záměr (NWO). Ale to se nedá nutit. Vždy se najde nějaký dobře motivovaný rozumbrada, který se bude snažit pravdu zakrýt, dehonestovat, či např. přetransformovat do osvědčené „škatulky“ s názvem konspirační teorie.

06.05.2015

Tomio Okamura založil nové hnutí Svoboda a přímá demokracie


Okamurova omluva „Králi tunelářů“

Antonín Charouz mi zaslal dopis, kde žádá veřejnou omluvu a vyhrožuje mi za to, že jsem ho jmenoval ve svém minulém blogu v nelichotivé souvislosti. Na jeho žádost proto zveřejňuji pokornou omluvu:  Vážený pane, žádáte omluvu za to, že Vás prý označuji za „neschopného, přesněji všehoschopného miliardáře, který ví, že miliardy nejsou zadarmo“ a tím „zároveň čtenářům nepokrytě podsouvám, že za blíže nespecifikovanou úplatu adresovanou orgánům výkonné moci můžete dosáhnout nějakého (zde daňového) zvýhodnění“.

Pane Charouzi, Vámi kritizovaný můj text zní a vyznívá trochu jinak – nejde v něm jen o daně, ale o to, že skutečně miliardáři vědí, že nic není zadarmo a zisk či slevu (na cokoli) si umí zařídit lépe a jistěji než prostý člověk. Napsal jsem: „Miliardáři mají nižší daně než střední třída. A proč? Protože slevu mohou zaplatit. Co asi může nabídnout ministru financí kominík nebo prodavačka ze supermarketu? To páni Bakala, Roman, Charouz už vědí, že miliardy nejsou zadarmo.“ Celý text je možné nalézt zde.

Myšlenka je prostá – bohatí a vlivní lidé sponzorují politiky a ti jim – jako celku – snižují daně či jednotlivcům často dopomáhají k dobrému byznysu. Přičemž  pro meritum věci není důležité, co zrovna ve Vašem případě Vám politici za Váš sponzoring dávají.

Pane Charouzi, děkuji Vám, že jste se mi v této souvislosti připomněl. A ze srdce se Vám omlouvám – člověk jako Vy skutečně nepatří mezi v textu uvedené osoby. Člověk přezdívaný „král tunelářů“ by bezesporu  zasloužil nejen samostatný text, ale řekl bych, že nejlépe samostatný trestní spis. Tím se lišíte minimálně třeba od pana Bakaly. Exředitel ČEZu pan Roman svůj spis už zřejmě má.

Pokud jde o Vás, pane Charouzi, je pro mne zásadní to, co vím z veřejných zdrojů. Abych nebyl osobní, dovolím si citovat Wikipedii: „(pan Charouz) v roce 1994 založil společnost Charouz Holding, kterou začal mohutně úvěrovat z IPB a  začal se sbližovat s nejvyššími manažery IPB Jiřím Tesařem a Liborem Procházkou. Vazby jeho holdingu k bance se začínají zamotávat, banka s holdingem čile obchoduje. Holding například krátkodobě vlastnil velkou stavební společnost Vojenské stavby Praha a polovinu samotné IPB. V roce 1998 do IPB vstupuje Nomura a vztah IPB k holdingu začal být méně vřelý. Holding tehdy dlužil IPB přes sedm miliard Kč. Charouz v roce 1999 zakládá Charouz Group a začíná do ní přesouvat majetek z Charouz Holding. Po krachu IPB dluhy přešly na ČSOB, která je začala aktivně vymáhat. Holding zaplatil jen 1,5 miliardy, zbylých 6 miliard bylo převedeno do státní ČKA.  V roce 2003 získala tento balík pohledávek za 570 milionů neznámá společnost ACT Investment, podle některých médií spojená s Charouzem. Ve státní ČKA zůstala ztráta přes 5,5 miliard Kč, Antonínu Charouzovi zůstala cenná aktiva (např. HC Sparta Praha nebo BPA).“

A pokračujme Respektem:

Tato legenda českého automobilového sportu, výhradní dovozce vozů značky Ford a jeden z budoucích králů zdejších tunelářů si v roce 1994 pronajal kancelářský dům nedaleko pražské Florence. O pár měsíců později se do jeho domu nastěhovala i advokátní kancelář Miroslava Jansty a stala se dvorním právním poradcem Charouze při financování jeho podniků. Devadesátá léta byla skvělou dobou pro velké bankovní půjčky. S odstupem času už víme, že si u bank půjčovali hlavně ti, kteří byli s bankami nějak spojeni, a proto s tichým souhlasem vedení své úvěry nevraceli. Celkově tehdejší „úvěrová politika“ bank přišla daňové poplatníky na zhruba půl bilionu korun. Pár miliard z tohoto koláče si odkrojila i dvojice Charouz-Jansta. Především formou úvěrů v Investiční a poštovní bance. … Šéfem banky byl sociální demokrat Jiří Tesař. Charouz a Jansta s ním uzavřeli řadu naprosto nepřehledných smluv, jejichž výsledkem bylo, že v druhé půli 90. let vlastnil Charouz dvacet pět procent akcií IPB a dobové články ho dokonce pasovaly na skutečného pána banky. Ať už Charouz IPB opravdu ovládal nebo ne, faktem zůstává, že banka jeho podnikům napůjčovala sedm miliard korun, které automobilový závodník nikdy nevrátil. Než se po pádu IPB v roce 2000 nový majitel stačil rozkoukat, převedl Charouz většinu dluhů na podniky, které skončily v bankrotu, a naopak skutečné peníze zachoval v podnicích, které neměly s úvěry nic společného.“ (Respekt, 23.4.2006, autor  Jaroslav Spurný)

a dále například server idnes.cz zde.

Vzhledem k tomu, že tyto informace jste veřejně ani Vy nerozporoval, z výše uvedeného plyne, že zhruba 5 miliard korun za Vás zaplatili daňoví poplatníci. Pět miliard, to je suma, kterou si většina z nás smrtelníků ani neumí představit. Je pozoruhodností této země, že člověk jako Vy nedře ve vězeňském kamenolomu a nikdo mu dodnes nezabavil veškerý možný majetek.

Je neskutečné, že dokonce máte žaludek chtít, aby se Vám kdokoli omlouval.

V téhle zemi chybí peníze pro staré a nemohoucí lidi. Chybí peníze pro chudé rodiny s dětmi. Chybí peníze ve školství, ve zdravotnictví i na důchody. Navzdory tomu, že miliony slušných lidí tu pracují a odvádí poctivě daně. Je to díky zlodějům, kteří tuto zemi rozkradli a rozkrádají.  Je to díky politikům, policistům a státním zástupcům, kteří to umožnili a stále umožňují. I oni už měli být dávno za katrem a dělat společnost svým komplicům. A zloděj není jen ten, kdo krade dvacky z kabelek, ale také nóbl pán, který krade peníze škrtem pera za spolupráce ředitele banky. Vás pane nikdo nežaloval ani neodsoudil. Vaše činy jsou promlčené. To ale neznamená, že jste bez viny.

Půjčil jste si několik miliard a ty jste nevrátil. Zatímco Vy jste bohatl, naše země chudla. Stále dlužíte mně a všem lidem,  na které se okolo sebe podíváte, protože Vaše dluhy jsme platili my, prostí občané. Pro mě jste člověk, co okradl mou zemi. Omlouvám se, měl jsem to o Vás napsat hned. Ale pravda, otázka nestojí jenom, kdo všechno kradl, ale také kdo vám to dovolil. Věci, lidi i činy bychom vždy měli jmenovat pravým jménem. To je první krok k tomu se zlodějnami skoncovat.

Tomio Okamura|včera (9.11.2011) 08:31|karma článku: 48,48|přečteno: 15559 x (zdroj: internet)


DALŠÍ PŘÍSPĚVKY

5 komentářů: Tomio Okamura

 1. Vážený pane Okamuro.
  Ačkoliv Vám média často nelichotivě spílají, snaží se všelijak zamlžit podstatu věci, upírají mnohdy dokončit větu a říci co by jste chtěl, jedno nemohou před obyčejnými lidmi zamlžit. Jste v srdci mnoha lidí, i když Vám třeba nepíšou, protože neznají adresu, nebo nemají net. Ale považujeme Vás za jednoho z nejlepších ČECHů, který zde žije. Moc Vám fandím, a děkuji Vám za Vaši odvahu. Jsem moc ráda, že jsem se konečně dožila opravdové české „CELEBRITY“. Ne těch, co nám vnucují TV, noviny a jiná média. Nemám už věk na manifestování, ale ráda bych s Vámi u Velvyslanectví byla. Děkuji Vám moc za to že jste, bráníte obyčejné lidi a také za statečnost, což nám mnohým chybí. Moc Vám fandím Banas Svobodová Jana

  • admin napsal:

   Dobrý den paní Svobodová,
   je mi to líto, ale tento web nepatří panu Okamurovi. Považuji ho za osobnost, za dobrého člověka s dobrými úmysly a to je důvod, proč mu věnuji prostor na svém osobním webu. Nejste první člověk, který se na mne (ať už přímo nebo nepřímo) obrátil s předáním vzkazu panu Okamurovi. Bohužel nemám s panem Okamurou žádné osobní vazby a nedisponuji žádným soukromým emailovým, ani jiným, kontaktem na jeho osobu. K dispozici jsou veřejně dostupné kontakty:

   1/ info@hnutiusvit.cz
   2/ okamurat@psp.cz – nebo prostřednictvím stránek http://www.psp.cz/sqw/detail.sqw?id=6105

   Sdílím Váš názor a přeji Vám vše dobré a pozitivní -JH-

 2. Vladimír napsal:

  Pane Okamuro velmi si Vás vážím a plně s Vámi souhlasím za Vaši obětavost VAŠÍ vlasti a národu.Jsem již v důchodu,pro tuto zemi jsem odpracoval mnoho přes 40 let.Klidně bych ale onen důchod vyměnil za přistěhovalecké dávky od paní Merkelové. Sama si je pozvala,tak at´si je nechá a nevnucuje je jiným zemím aby z toho štěstí co Německu nosí nedej Pámbu jí nikdo neubral.Německo nikdy světu nepřineslo nic dobrého,jen slzy,zoufalství ,smrt milionů a zase to pokračuje trochu jinou formou.To množství mladých vysportovaných vědců,inženýrů,doktorů věd,lékařů a jiných islámských vyučenců by bylo na své cestě nápadné kdyby Kalašnikovy samopaly nesly místo telefonů.To i pro veškerou Policiji by bylo snad do očí bijící. Kolik oněch mírových ratolestí od pana Kalašnikova se vejde do jednoho kamionu,jsem bývalý řidič a mohu posoudit. Máme dost svých problémů s nezaměstnaností,korupcí,nepřizpůsobivými a mnohými jinými parazity. Chtěl bych ten čas který je mě ještě určen na tomto světě žít v klidu a pokoji i s tím bídným oceněním za mnohaletou práci od pana Kalouska.Tato země je naše pro Ćechy ne afričany,eritrejce a jiné chudáky světa kteří se musí pět krát denně modlit,čili na práci nemají čas.Jsem pro vystoupení z NATA i EU,Pro zrušení těchto Protektorátů.Tato země je česká, naše, pro nás, ne jiné kteří netvořili její krásu a bohatství.Hodně z Nás je s Vámi,nevzdáme se. S pozdravem Vladimír z Týna nad Vltavou.

  • admin napsal:

   Zdravím pane Vladimíre,
   je mi to líto, ale tento web nepatří panu Okamurovi. Podívejte se prosím na mou odpověď paní Svobodové, kde je vysvětlení a oficiální kontakty na pana Okamuru.
   Pěkný den
   J. Hýbner

 3. Radek Šilbert napsal:

  Je zajímavé, že mé názory jsou stejné jako Vaše. Já nemohu diskutovat s ostatními vždy jsu vyloučen nebo označen za ruského agenta. Naposledy dnes na blogu občanská neposlušnost nad mojí odpovědí to hodily do spamu. Jsem starší ztracená generace ale moje činnost byla veliká. Nemohu jít diskutovat. Začíná to velice připomínat dobu za komunistů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..