Petr Novák

Moudré, poučné a užitečné články Petra Nováka


Obsah:


05.01.2020

TRUMP A STÁTNÍ TERORISMUS

6.3. jsem napsal analýzu PRO POŘÁDEK MALÉ/VELKÉ SHRNUTÍ!!! a v ní toto: „Proti Íránu vede obrovskou kampaň izraelský premiér Netanjahu a snaží se v boji proti němu získat co nejvíce spojenců. Írán oproti tomu začíná vylézat ze stínu, kde byl celá desetiletí a začíná spolupracovat jak jinak než s Čínou, Indií a samozřejmě i Ruskem. Není den, aby jsme se nedozvěděli o tom, že Írán měl prsty v tom či onom, nebo může za to, že… Kdo ovládá média a tisk? Stále ještě lidé napojeni na US státní elity, tedy na neokony, jejímiž majiteli jsou ve většině židovští sionisté. Proč byl vybrán za středisko koncentrace řízení právě Írán? Protože jeho verze Islámu se dá lépe ovládat, protože má svého vůdce, zatímco sunnitský Islám nikoliv. Protože je to zapřisáhlý nepřítel Izraele.“ A o něco níže pak toto: „Touto dobou již měli do EU proudit statisíce migrantů týdně. Islámský stát měl již okupovat většinu Blízkého východu a pak padnout rukou „chrabrého“ Íránu. V Rusku měl probíhat majdan v kombinaci s válkou s Ukrajinou a možná i Běloruskem… Prostě vše mělo být jinak. Ale když jim do toho jeden konceptuálně silný „rusák“ (Putin) hodil vidle, tak i oni teď musí improvizovat.“

Kdo myslíte, že měl ten IS/Daeš z Íránu porazit, ale až poté, co těmto, Spojenými státy vytvořenými a podporovanými teroristy (ve skutečnosti vojáky v zastoupení), měl patřit skoro celý Blízký východ? Měla to být legendami opředená osoba – muslimský James Bond v kombinaci Chuckem Norrisem, tedy generál Kásím Sulejmání. Podíváme-li se na jeho životopis, tak uvidíme něco trochu jiného, než na co jsme zvyklí od „našich“ uměle vytvořených „hrdinů“, kterým byl Západem cíleně zvednutý rating pomocí nominací na Nobelovy ceny a dalšími „cenami“ pro sluhy, kterým potřebujete zvednout „sledovanost“ a tím je připravit na to, aby je lépe poslouchaly ovce. Většinou se tedy jedná o nýmandy, loutky, které potřebují „pozlátko“, aby mohli plnit zadané úkoly. Generálovi dělali na Blízkém východě totéž, ale s jedním rozdílem – on byl skutečně velice schopný řídící kádr, s charizmatem a odvahou. Přidáte-li k tomu propagandu, tak máte idol, který je nedostižný. A tento idol pohřbil D. Trump zosnováním jeho úkladné vraždy.

Sulejmání měl porazit IS, ale až poté, co proběhne islamizace Západní Evropy. Ve stejnou dobu měly proběhnout destabilizační politické procesy v Izraeli, které tohoto „šíbra“ Blízkého východu měly uvrhnout do chaosu a zmatku, aby nebyl schopen čelit íránskému vzestupu v regionu. Podívejte se jak je dnes uměle „vykastrovávána“ Anglie, kdysi „Velká“ Británie.

Jenže se díky Putinovi tato událost nestala tak, jak byla naplánována. Sulejmání sice IS slušně pustil žilou, ale vítězství si připsala RF. Nástroj, který byl i za svého života nazýván „mučedník“, se jím nyní i skutečně stal. Osoba byla k něčemu připravována, ale to již nyní nehrozí a tak došlo k tomu, co známe i z našeho regionu (Kuciak) kdy dotyčný „posloužil jako živý a ještě lépe poslouží jako mrtvý“. Ale pochopit proč, můžeme jen tehdy, když se podíváme na rozdíly mezi jednotlivými islámskými odnožemi, protože v tom mají mnozí zmatek.

Existovala historicky dvě ohniska islámského radikalismu – první byl vytvořen USA v Afghánistánu (Pákistánu), jako nástroj boje proti jednotkám SSSR. Cílem bylo postavit celý islámský svět proti Sovětům a to pod nějakou „globální“ vlajkou (ideologií, myšlenkou, konceptem). A tou byl wahhábismus (salafíja), tedy SUNNITSKÁ (!!!) ideologie hlásaná ze Saudské Arábie.

Druhým ohniskem byl konflikt Izrael versus Palestina, kdy byl tvůrcem islámského radikalismu pro změnu Východní blok pod vedením SSSR. Mimochodem, vzpomínáte si na to, že šéf Org. pro osvobození Palestiny Arafat, byl otráven poloniem a od přístrojů odpojen 11.11. (!!!) 2004? A jakého vyznání jsou tito radikálové? Zcela správně – jsou to opět SUNNITÉ!!!.

Takže zde máme dvě ohniska vzniku islámského terorismu, která jsou obě sunnitská a kdy šéfové té druhé skupiny již neexistují (SSSR). Proč je důležité to vědět? Protože Íránci i Iráčané jsou šiíté! Znáte nějakou mezinárodní teroristickou šíitskou organizaci? Určitě ano, protože to tvrdí Západní (židovskými lobby řízená) média – libanonský Hizballáh, povstalci v Jemenu a nově také speciální jednotky Quds, kterým právě velel Sulejmání. Jenže zde cosi nesedí. Členové Hizballáhu nosí uniformy, mají děla, tanky, hodnosti, jasnou strukturu – jsou prostě armádou. Jemenští povstalci jsou spíše partyzány a Quds nemá smysl zmiňovat vůbec, jsou to samozřejmě vojáci, byť operují mimo území Íránu. Kdy se voják dopouští terorismu proti civilistům na území nepřítele? Když nemá zdrojové možnosti nosit tu uniformu, mít ty tanky a…chápete? Terorismus je „jen“ formou jiného vedení vojenské operace a vždy je v dikci nějaké tajné služby! Všechny sunnitské teroristické organizace vychází ze saudsko-arabského wahhábismu, jsou tedy NEPŘÍTELEM lidí, jako byl Sulejmání, tedy šiítů!!!

Proti komu ve svém životě tento generál bojoval a bylo mu jedno za pomoci koho? Proti šáhu Pahlavímu, který byl loutkou USA (takový „Jelcin“ Íránu). Proti Husajnovi, když tento, ještě jako poslušná loutka USA, zaútočil na Irán, aby jim ukradl na ropu nejbohatší část území (Chúzistán). Proti IS/Daeši v Sýrii, který vytvořily Spojené státy ve svém „vězeňském“ (chápej náborovém) táboře Bucca. Podporoval jemenské, šiítské povstalce, kteří bojují za vlast proti Saudské Arábii, která je tvůrcem, podporovatelem a šiřitelem radikalismu pomocí SVÉ ideologie zvané wáhhábismus! A na území Íránu „lovil“ úspěšně pašeráky drog, kteří na jejich území „překvapivě“ vozili drogy ze sunnitských (!!!) území.

Tak co? Proč pořád mnozí tvrdí, že byl Sulejmání podporovatel terorismu, když ho nikdo nedokáže spojit s jediným teroristickým útokem a sám zabil v životě více teroristů, než kdokoliv jiný? Proč pořád papouškují dez-informace těch, co mají na zadku vytetovanou Davidovu hvězdu? Tvrdí to proto, že je Saudská Arábie brána jako náš „spojenec“, i když má prokazatelně na svědomí statisíce mrtvých a to i všechny zabité při teroristických útocích v Evropě. Ona sama, je ovšem roky řízena z USA. Dle KSB je židoexaltace prvním znakem sociální idiocie. Věděli jste, že v Íránu je, kromě Izraele, největší židovská komunita na Středním východě a že tam mají tito i místo v parlamentu? Jenže to se v médiích neříká. Odsouzením této vraždy a nalití si čistého vína se člověk rozhodně nezastává islamizace Evropy, to jsou v tento moment již zcela odlišné procesy!!!

Proč, za jakým účelem a co to (možná) přinese?

Trump vyřešil z globálního hlediska hned několik „problémů“:

1) V momentě, kdy „na hulváta“ prohlásil, že budou USA krást na území „suverénního“ státu Sýrie ropu, udělal ze Států zloděje. Nyní z nich udělal, pro jistotu, ještě i teroristy, úkladné vrahy, kteří klidně občana cizího státu bez soudu (a bez informování Kongresu a spojenců) odsoudí za smyšlené zločiny a „popraví“ jej na území cizího státu, kde má navíc své vojáky. A jak kdysi řekl Kissinger – tam kde máme základnu, není jejich, ale NAŠE vláda. Přesto se nyní Irák, tedy vazal/otrok, obrací ke svému otrokáři zády.

2) Díky této akci a následném vyhlášení evakuace pro občany USA z Iráku, docílil toho, co by jinak udělal a prosadil jen těžko: Ztratil zcela vliv v Iráku (teď už tam s nimi nikdo svéprávný jednat nebude) a stažení jednotek je otázkou času. Pokud tam zůstanou, tak již jen jako okupanti, protože jejich školení místních složek bylo zastaveno a jejich oficiální důvod setrvávání tak pozbyl důvodu. Na druhou stranu – do Sýrie je nikdo nezval vůbec a přesto tam jsou a kradou ropu.

3) Šiítský Islám (k němuž patří asi 15% muslimů) se spojí v jeden kompaktní celek, který bude zaštítěn jedinou myšlenkou – nenávistí vůči USA. Doteď byli jednotlivé frakce rozděleni na mnoho skupin, stran, frakcí, milicí apod. Samotný šiítský Islám je rozdělen na tři větší odnože (Isná ašaríja, Ismáí’líja, Zajdíja), tato všechna rozdělení nyní padají – v posvátném Kómu nad mešitou zavlála rudá vlajka džihádu a všichni šiíté jsou povolání k POMSTĚ (nikoliv válce).

4) Členské státy NATO si musí položit otázku: Budeme i nadále spojenci prokazatelných zlodějů a úkladných vrahů, tedy USA? To, že tací byli vždy, vědí všichni, ale ovcím se to takto „na tvrdo“ neříkalo. Trump odhodil masku a používá stejné metody jako jeho předchůdci, ovšem zcela cíleně, s jasnými úkoly a bez přetvářky. Jde mu o to zbavit Státy hegemonie a naprosto je izolovat od všech a ztratit i vliv na BV. Dánsko již údajně dokonce podniká kroky ke stažení svých jednotek z Iráku.

5) Izraeli „narostou (díky této vraždě) křídla“ a začnou zintenzivňovat své útoky na íránské cíle v Sýrii a možná i Iráku. Dojde jim, že až USA zcela vypadne ze hry, tak tam zůstanou sami? Zcela sami? Dojde Netanjahuovi to, že možnost, aby 2x za sebou byly volby v Izraeli jasnou remízou, je statisticky prakticky nemožné a že se tak děje jen tehdy, když potřebují Globální elity (GE) polarizovat společnost na daném území a připravit půdu pro případnou likvidaci objektu řízení?

6) Turecko přislíbilo loutkové vládě v Libyi vojenskou pomoc proti maršálu Haftárovi, který byl mnoho let v emigraci v USA, když chtěl sesadit Káddáfího. Překvapí někoho, že žil v Langley ve Virginii, což je to místo, kde sídlí CIA? A překvapí někoho, že Turecko jedná i s Íránem o určitém spojenectví proti USA? Nemá Turecko na svém území ještě stále mnoho migrantů, které může vpustit do EU? A nemají na svém území atomové zbraně, které jaksi USA nemusí být ochotni vydat?

7) Čína, Rusko a Írán provedli koncem prosince velké námořní cvičení, aby dohromady demonstrovali síly, kterými disponují a hlavně ukázali, kdo se s kým momentálně „kamarádí“. Když totiž s někým cvičíte, tak mu logicky ukazujete i své technologie, řídící postupy a strategie a to neděláte (nemůžete dělat) s potencionálními soupeři. I toto jasně ukazuje, že si Donald Trump záměrně ukrojil příliš velký krajíc. Teherán o cvičení řekl toto: „Je to vzkaz o míru“. Teď si to asi již nemyslí.

8) Jak myslíte, že dopadne v USA impíčment? Bude moci někdo ještě vyčítat Trumpovi „měkkost“, když ponížil USA na úroveň státního terorismu? Kdy ani jeho „spojenci“ neví, jestli se jim někdy znelíbí a nepřiletí raketa? Co neokoni? Budou vůbec ještě otravovat politickými útoky proti Donaldovi? A co OSN? Neukáže se, že je to zcela zbytečná a bezzubá organizace, protože tuto úkladnou vraždu nijak neobhájíte, tedy pokud nejste bezmozek typu Zahradil, který chodí spát v pyžamu z americké vlajky?

Vše co jsem výše popsal není chybou v Trumpově řízení, ale zcela jasným cílem. Dojde mu, že když GE takto odepsaly jeho rukama svůj kádr, tedy Sulejmáního, tak že může jednou skončit podobně třeba i on?

Existuje ještě nějaká další možnost, kromě té co jsem popsal? Tedy, že to USA mezinárodně dehonestuje (což je Trumpovým cílem) a na BV to naopak silně zvýší vliv šíitského Islámu? Ano, existuje, ale raději nedomýšlet. GE se mohly rozhodnout změnit plány a v Íránu nastartované procesy „umrtvit“, protože jsou již díky Putinově vítězství nad IS neproveditelné. Pak je ovšem možné, že nám skončí mírové nebe nad hlavou. Touto alternativou se raději nechci zatím zabývat, byť by to nebyla žádná novinka a v minulosti byl již tento manévr podobně uskutečněn. Trockij měl být vůdcem SSSR a z něj exportovat svou „permanentní revoluci“ do zbytku světa a tím jej globalizovat, když to nevyšlo a byl Stalinem odstaven, tak přesně v tu dobu dostal podřadný německý politik jménem Adolf obrovský balík peněz a v naprosto chudičkém Německu nastartoval procesy, které ohromily svět. Během šesti let měl ze stotisícové armády 4,2 milióny mužů a arzenál jako menší velmoc. A stále peněz „jako šlupek“, i když se dodnes neví kde se vzaly. Úkol dostal jasný – znič SSSR, které již není potřebné (stejně mělo v té permanentní revoluci zcela shořet) a dostaneš vše co potřebuješ, včetně zcela, při jednáních, laxních představitelů velmocí. Jak to dopadlo všichni víme. Adolf se „nepovedl“ a rozdal si to nakonec se všemi. Můžeme doufat, že se neodehrává podobný manévr.

Uvidíme, procesy jsou rozběhnuté a zrychlené. Bude co pozorovat a to již brzy.

Trump začal před volbami hrát vabank. Jak si tuto akci vysvětlí jeho voliči je otázkou. Pro některé bude „ranař“ pro jiné zase „psychouš“, protože pokud vám jde o klid a mír, tak musíte diplomaticky vyjednávat. Jenže když se podíváme koho amíci zavraždili, tak jsou to právě ty osoby, které byste u toho jednacího stolu měli jako své protějšky. A to po míru toužící diplomat nedělá, to dělá dobrodruh, či magor, který mír nechce.
Zpět na Obsah


08.12.2019

BABIŠ V PLNÉ PALBĚ

Před 17. listopadem jsem psal, že dle toho, kdy se nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman rozhodne zveřejnit svou zprávu o případném pokračování trestního stíhání na Babiše, se prokáže za koho a jak kope. Dle datumu kdy tak učiní, NIKOLIV dle toho JAK rozhodne! O to totiž vůbec nejde.

Pokud by tak učinil těsně před 17. listopadem, přesněji před 16, kdy se konala další protibabišovská Letná, tak by bylo zcela evidentní, že se stal nástrojem řízení proti premiérovi, ale tak se nestalo. Pavel Zeman zcela očividně čekal až na „pokyn“, kterým bylo rozhodnutí auditu EK, která obvinila Babiše ze střetu zájmů a on pak, jako správný mopslík a sluha, rychle přiběhl a to hned nazítří, se znovuotevřením nekonečně trapného „Čapáku“, kdy přesně řekl toto: „Nekonstatujeme, jestli se trestný čin stal nebo nestal, obsahem usnesení je objektivní konstatování toho, že usnesení městského státního zastupitelství nesplňuje zákonné požadavky na rozhodnutí. V současné chvíli není důkazní situace na to, aby věc mohla být obžalována nebo zastavena.“ Jinými slovy tedy říká, že ani po několika letech neví a nemá vůbec, ale vůbec nic. Zajímavé. Každopádně na to má právo. Ovšem načasování je natolik do očí bijící, že i lidé, kteří se o politiku nezajímají, nezaujímají žádné stanovisko pro nebo proti, si začínají uvědomovat, že v celém tom boji proti Babišovi něco setsakramentsky zapáchá.

Kdo s těmi obviněními vlastně přišel? Kdo zařídil, aby se někdo nějakým Babišem vlastně takto zaobíral? Byla to nezisková (ale jinak převelice zisková) organizace Transparency International a potom hlavně jistý pan senátor Wagenknecht, který nyní kope za Piráty. Tedy o tom, že údajně došlo k nějakým nekalostem s ohledem na Čapí hnízdo a Agrofert víme díky TI, což je organizace, kterou zcela otevřeně finančně podporuje nám dobře známý strůjce „majdanů“ po celém světě George Soros. Wagenknecht navíc udal premiéra České republiky Evropské radě a OBSE, aby prošetřili jeho možný střet zájmů. Senátor ČR udá řádně zvoleného premiéra ČR nadnárodním organizacím, jejichž členy nikdy nikdo nevolil. Vtip? Realita dneška. Je pan senátor vyšetřovatelem, policistou, či přímo očitým svědkem, aby mohl dát relevantní podnět k něčemu podobnému? Věnuje se po večerech hospodářské kriminalitě, či investigativně získává informace z mnoha zdrojů jako novinář a nebo spíš jako špión? Ne, on měl jen „dojem“, že to s tím svěřenským fondem nemusí být v pořádku a audit EK mu dal nyní za pravdu. To je „náhodička“, že?

Takže lidé protestují, chodí na náměstí a volají po odvolání premiéra pouze díky tomu, co zařídila na Sorose napojená organizace a jeden zhrzený práskač z Trockij Jugend, tedy Pirátů, protože jinak by nikoho nenapadlo, se podobnými kauzami po schválení zákona lex Babiš, zabývat. A když k tomu přidáme, že tyto akce pořádá mladík Minář, tedy nedostudovaný černozadelník a politicky to vždy ozvučuje z mnoha korupčních kauz kdysi vyšetřovaný Kalousek (už se např. vyšetřilo kdo skutečně zavraždil a hlavně proč, jeho švagra Lubomíra, který financoval jeho politickou kampaň?), tak se člověk musí přímo zajíkat smíchy.

Měla org. IT a Wgenknecht s Babišem v minulosti něco společného? Aby ne. Ředitelem TI je pan David Ondráčka, který se měl stát v roce 2014 ministrem vnitra za, správně, hnutí ANO a tudíž Babiše. Ale díky zákulisním tahanicím k tomu nedošlo a tak tento post nakonec dostal Chovanec za ČSSD. To již jednoho asi dost naštve, že? Člověk se nechá Babišem umluvit na spolupráci, kývne mu na ní a pak je za hlupáka, který to celé prohrál. A tak do roka a do dne od této potupy se objevilo to udání na Babiše. A ten druhý? Babiš Wagenknechta osobně přivedl na ministerstvo financí (když tam působil) a pak ho po vzájemném sporu sesadil a od té doby po něm pan Wagenknecht jde tak hysterickým způsobem, že je to až legrační. Věděli jste, že tento člověk dal stížnost i k Nejvyššímu správnímu soudu a to proto, že nechtěl aby byli uznáni nově zvolení europoslanci za ANO, protože prý volby ovlivnil Andrej tím, že vlastní média a i když je již formálně vlastně nevlastní, tak jimi nějak manipuluje ve svůj prospěch? Je to idiot, co myslíte? Co o něm řekl samotný Babiš? Že je to obyčejný psychopat a když se podíváte kolik podal a podává udání, trestních oznámení a stížností a k jakým všem instancím, tak mu možná dáte i za pravdu. Vezměte dva zhrzené zmetky, pusťte je (s patřičnými instrukcemi) ze řetězu a pak se již o nic nemusíte starat, oni svou podlostí udělají vše sami.

Babiš nechce migraci, nechce kvóty a nechce, aby ČR spolu se Západem EU spáchala hromadnou sebevraždu. A tak musí být stůj co stůj odstraněn a je k tomu použit jakýkoliv prostředek a jakákoliv možnost, která se namane. V4, Iniciativa Trojmoří, spolupráce s Trumpem, to vše je trnem v oku US státním elitám, tedy neokonům a jejich evropskm vazalům v Bruselu, kteří stále směřují EU k totálnímu úpadku.

Co je ale úplně nejvíc k „popukání“? Že mnoho našich občanů, kteří mají na svém profilu napsáno Czexit a kteří Brusel a eurohujery přímo nenávidí, pak jdou právě tyto podpořit na náměstí proti jejich největšímu nepříteli Babišovi. Ve své tuposti tedy dělají přesně to, co si ti, které nenávidí, přejí a z čeho mají doslova vlhké sny. Ale vysvětlit se to těmto občanům nedá, na to jsou příliš dobře zmanipulovaní. Ještě jim asi nikdo neřekl, že skutečně znalý člověk podporuje konkrétní procesy a nikoliv lidi, kteří za nimi stojí, protože ti, ve společnosti „člověk člověku vlkem“, rozhodně nejsou nositeli cti a morálky. Což je i Babišův případ.

Když jsem 24.11. přál nové předsedkyni TOP 09 ke zvolení, tak jsem napsal toto: „Česká politická scéna, přesněji opozice, již delší dobu ohlašuje, že v rámci boje proti Babišovi udělá jakousi fůzi a všichni se spojí. To co vznikne bude muset mít nějakého lídra, nějakou hlavní tvář, která to zaštítí. S jistotou můžeme říci, že „lídr“ Top 09 to nebude, což je také jistě cílem této volby. Koho tedy použijí? Zhuleného Piráta a nebo Posseltova sluhu z ODS? A nebo zkusí přeci jen exhumovat Kalouska?“ Všimli jste si toho konfliktu mezi Michálkem (Piráti) a Kalouskem? To se právě smečka hádá o to, kdo bude tou tváří, která ten celý opoziční boj proti Babišovi zaštítí/povede. Piráti si jasně uvědomují, že exhumace Kalouska se nezdařila, již se politicky dávno znemožnil a celou snahu tím tedy poškozuje a že tedy tím lídrem musí být někdo, kdo to ještě dostatečně nestihl.

A čo sa robí na Slovensku? Tam se jistý pan Fico snažil z UK bank získat část Slovenských zlatých rezerv, které tam mají uložené, protože je mu jasné, že je tento bývalý Hegemon již v posledním tažení a tak „musela“ přijít do týdne odpověď v podobě trestního stíhání za propagaci rasismu, nebo tak něco. Neokoni (jejich loutky) jsou na Slovensku momentálně ještě silnější než u nás, nezapomínejte, že se jim tam podařilo dostat do prezidentského křesla Sorosovu figurínu. A protože naši lidé neumějí dostatečně aktivně použít zdravý rozum, tak nás to bude nejspíš čekat brzy také. Není totiž nad to, podporovat vlastizrádce a mít přitom plná ústa vlastenectví.

Vzpamatuje se lid český?

Zpět na Obsah


29.10.2019

LÍDR IS/DAEŠE je MRTEV?

Zatímco se svět utápí v detailech o údajné smrti šéfa Islámského státu Bagdádího, tak konceptuálně znalého člověka by mělo zajímat, proč se daná informace šíří právě teď, proč je prezentována způsoby jakými prezentována je, v jaké časové posloupnosti a co to vše znamená z Globálního hlediska.

Bagdádí byl údajně zabit v Sýrii chrabrou US army a to za přispění mnoha spojenců a to jak členů kurdských YPG, tak místních obyvatel, iráckých zpravodajců a také armády Ruské federace, která otevřela vzdušný koridor nad Idlíbem a tak umožnila americkým speciálům provést akci. Toliko oficiální informace z Bílého domu. Jenže se vloudila „chybička“ a to buď chybou v řízení anebo naopak jako zajímavý informační nástroj (bé je správně). Ruské ministerstvo obrany totiž hned po oznámení likvidace známého teroristy prohlásilo, že USA nemohly provést žádnou takovou akci, protože RF jim „nebe neotevřela“ a navíc se v dané oblasti žádné jejich vrtulníky vůbec nevyskytovaly. K akci prostě nemohlo dojít, proto k ní nedošlo, je to lež. TEČKA. Jenže velice krátce na to, se RF opět ozvala a to s tím, že v dané oblasti jakési vrtulníky skutečně jimi spatřeny byly a že jestli USA skutečně zlikvidovaly Bagdádího „tak to bude velký Trumpův vklad do boje proti terorismu“. Trumpův VKLAD, nikoliv vklad USA – RF tímto tvrzením najednou obrací a zvyšuje uměle rating prezidentovi USA. Zajímavé, že?

Bagdádí by „zlikvidován“ v Idlíbu. Což je samo o sobě neskutečnou informační bombou. Idlíb je totiž plně pod kontrolou Al Kajdy a syrských poboček této Spojenými státy vytvořené organizace. Ano, jsou to dle Západu ty „demokratické síly bojující proti zrůdnému Asadovi“, které bojovaly např. v Aleppu a kvůli kterým se zhasla Eiffelova věž, na počest porážky těchto vrahů. Pamatujete jak do tohoto města i z ČR vyrazil jakýsi pochod? Neví někdo jestli tam již dorazili? A proč píši, že je to „info bomba“? Protože jsme od prvopočátku vzniku IS/Daeše bombardováni informacemi ze Západních agentur, že „demokratické protiasadovské síly“ bojují proti IS a Al Kajda také, protože jsou konkurenty v ovládnutí Sýrie. Proč se „musela“ šířit tato lež? Protože Západ přeci nemohl tvrdit, že jimi placení džihádističtí vrazi z Al Kajdy (demokratických sil) nebojují proti IS. A dnes vidíme, že se v „jejich“ městě šéf „nepřátelského“ IS v pohodě a ozbrojený pohyboval i se svými lidmi.

Když konceptuálové psali, že „demokratické síly“ jsou džihádisté z Al Kajdy, tak se jim neznalí a hloupí smáli. Když jsme tvrdili, že IS jsou také řízení US státními elitami, tak mnozí hleděli k nebi s tím, jak někdo může věřit takovým pitomostem. A dnes? Vše je odhaleno, ale protože se to neříká ve zprávách, tak tomu „ovce“ stejně neuvěří, protože do souvislostí jim to nikdo nedá.

RF tedy akci popřela, ale když zjistila jakým způsobem se dá tato akce, která se „stala“ úplně stejně jako byl „zlikvidován“ Usáma, použít, tak otočila. Je důležité, že byl Bagdádí zlikvidován z taktického hlediska? Vůbec ne. Již měsíce IS stejně nevelí, ale tato „akce“ zvedne rating Trumpovi, který dostane další „střelivo“ k tomu, aby stáhl jednotky ze Sýrie, ale do té doby si ještě bude chvíli hrát na „ropného lupiče“ a bude krást ropu Asadovi, aby i ten největší hňup pochopil, že s USA jsou „špatné kšefty“. A navíc to celé odhalí u lidí chápajících, že celá „válka Západu“ proti IS byla jen obrovská lež a že chlapci z US army umírali v ubohé zpravodajské hře, která bude připsána na vrub US státních elit (a použita k jejich likvidaci)

A Al Kajda? Zavzpomínejte se mnou. Kdo ji vytvořil? USA jako svou základnu bojovníků proti SSSR v Afghánistánu. Pak se jim prý, ale „vymkli“ z rukou a spáchali 11. září (z jeskyně pomocí satelitního mobilu), kvůli čemuž vznikla „válka proti terorismu“, která si na Blízkém východě vyžádala milióny mrtvých (přes milión lidí jen v Iráku), Arabské jaro (synchronní Západem řízené majdany) a totální chaos a obří migrační vlnu do EU. A nyní vidíme, že v Sýrii byla ta samá Al Kajda opět pod velením USA, jako „demokratická opozice proti Asadovi“. Opravdu je Islám tak nebezpečný? Veškeré zlo a vraždění na BV bylo řízeno Západem, ale o tom třeba zase jindy.

Ještě si někdo myslí, že Al Kajda někdy nebyla pod kontrolou USA a CIA? A totéž IS/Daeš?

Je lhostejné jestli nějaký Bagdádí skutečně zemřel, důležité je, jakým způsobem bude jeho smrt použita. US státní elity se mají na co těšit.

Vše se mění.

Zpět na Obsah


08.10.2019

KURDOVÉ OBĚTOVÁNI TRUMPEM?

Kurdové dostali přes Asada desítky vzkazů od Rusů, že když se podřídí Damašku, tak se zapomene na to, že většina z nich bojovala proti vládě na straně USA a přihlédne se pouze k jejich hrdinství v boji s IS/Daeší. Jenže Kurdové to odmítli s tím, že je americký páníček ochrání a že z něj jednou možná kápne samostatný Kurdistán. Jenže ta „úmluva“ byla mezi Kurdy a US státními elitami alias neokony, kteří se snaží nyní udělat impíčment proti Trumpovi. Jsou to ti „Deep state“ jak je nazývá Trump a proto Kurdy právě odepisuje – zbavuje se tím pouze spojence svých nepřátel. Z globálního hlediska to má tedy několik rovin – 1) Trump vzkazuje neokonům, že jejich akce po světě zlikviduje kdy bude chtít a že se nějakého impíčmentu nezalekne. 2) Snižuje tím kredit USA jako Hegemona, což je jeho cílem a úkolem. Dělá naprosto totéž, co Gorbačov když likvidoval SSSR. Likviduje USA jako světového četníka, který přivedl svět na pokraj politické, ekologické, ekonomické a vojenské krize. Z USA má být „obyčejný“ stát, proto se Trump odstřihává od všech vazalů a s každým je „na kordy“.

Celé je to samozřejmě ještě mnohem složitější. Kaleidoskopicky uvažující člověk uvidí velké kurdské bojovníky proti IS/Daeši, jenže ti hoši z IS byli taktéž řízeni z Pentagonu (a také ze Saudské Arábie, Izraele a dalších vazalských států, včetně Turecka, které od nich nakupovalo ropu, vzpomínáte?) a ten co se dívá mozaikově jasně chápe, že celý tento projekt IS, který měl zapříčinit jen jedinou věc a to rozpoutat na Blízkém východě takové peklo, aby migrační vlna smetla Západní Evropu, musí skončit. A tak Trump, kádr Globálních elit, pouze odepisuje další etapu po svých předchůdcích a stahuje vojska s tím, ať se tam ostatní třeba zblázní. Svět získá dojem, že USA klidně obětuje své někdejší spojence a tím se USA zase více izolují, což je záměr a nikoliv chyba v řízení.

Samostatný Kurdistán nevznikne a to z jednoho velmi prostého důvodu – zasahuje do několika států a to Iráku, Íránu, Turecka, Sýrie a mnoho Kurdů žije i v Arménii. Jinými slovy – pokusit se jim vytvořit vlastní stát by znamenalo jedné této zemi (nebo všem) uzmout část území a to by znamenalo válku proti které by byla ta v Sýrii hospodskou rvačkou.

A jak to celé dopadne? Záleží to na Turcích, USA, Asadovi nebo Putinovi? Ne, jak říká analytik Pjakin – záchrana tonoucího je v rukou toho tonoucího. Stačí zvednout telefon a zavolat. Asad to kdysi udělal. Když v Turecku vypukl vojenský puč tak naopak RF zavolala Erdoganovi, svému nepříteli a varovala ho, proto vše ustál. To, že si pak objednal protivzdušnou obranu S 400, která je zkonstruována proti USA dal jasně najevo, pod čí deštník se schovává a kdo je nepřítelem. Maduro z Venezueli nedávno ten telefon také zvedl a následně u nich přistálo několik stovek ruských specialistů a o invazi do této země přestali jestřábi z Pentagonu najednou mluvit. A Netanjahu? Ten se nestal politickou mrtvolou jen kvůli tomu, že ten telefon nakonec také zvedl a tak může bojovat dál.

A jak to tedy dopadne? Před dvěma dny se sešel Lavrov s Barzanim, šéfem autonomní oblasti Kurdského regionu v Iráku a Šojgu měl hovor s Pentagonem, volali oni jemu. Pokud Kurdové neposlouchají Asada a ani Lavrova, co třeba Barzaniho? Uvidíme.

A kdy bylo jasné, že se něco takového stane, může stát? Vzpomínáte na ten Babišův projev na půdě OSN, jak v něm podpořil Erdoganův návrh vybudování bezpečnostní zóny na severu Sýrie pro běžence? Proč to řekl? Proč si politik z tak malé země ze všech problémů světa vybral právě tento? I Babiš je díky Zemanovi kádrem GE, stejně jako Trump a tak prostě jen řekl co se říci mělo a muselo. On neříká nic navíc a proto bylo podivné, proč se vyjadřuje k tak globální otázce, ale teď už je to jasné naprosto.

Porovnejte tento text s „analýzami odborníků“ co vystupují na ČT. Najdete tam sebemenší shodu?

Poznámka: Občas se najde v diskuzích nějaká osoba, který se vysmívá termínu „Globální elity“, protože nemá dostatečné znalosti o fungování složitých sociálních supersystémů a nedokáže si ani ve snu představit, že někdo aplikuje znalosti řízení na svět jako celek, jako jediný supersystém. Je to stejně inteligentní jako si myslet, že šéf jedné z poboček v nadnárodní korporaci je v řízení nejvýše postavenou osobou, protože není možné, aby někdo řídil tolik firem a zaměstnanců po celém světě, z jediné kanceláře. Algoritmika chování těchto lidí je vždy stejná a stačí se mnohdy podívat na jejich zeď. Co víkend, to kalba (5. priorita řízení – prostředky nepřímé genocidy), zbytek většinou jen záznamy o sportovních a společenských akcích (chléb a hry) a postování líbivých citátů, které mají za cíl ovci přesvědčit, že systém „člověk člověku vlkem“ je výborný k žití. Často je tam ještě foto s heslem „volím Piráty“ a nebo lépe „volte Drahoše“ a u psychicky nemocné Gréty bývá napsáno něco ve smyslu „pravdu má holka“ apod. Díváme se tak na profil naprosto dokonale okolím řízeného bio-robota. Svět je plný lidí, ale ne každý z nich je Člověk, protože Člověkem se lidé nerodí, k tomu aby se jím snažili stát musí být vychováni společností. Cílem GE vždy bylo tyto tendence ve společnosti zcela zlikvidovat a to pomocí náboženských a politických ideologií. Co to zkusit změnit? Ideální je začít se samostudiem Koncepce společné bezpečnosti a Dostatečně všeobecné teorie řízení.
Zpět na Obsah


28.09.2019

KLIMATICKÉ ZMĚNY a víra v pohádky

V roce 1883 vybouchla sopka Krakatoa (po ní pojmenoval Karel Čapek svou knižní třaskavinu jako Krakatit) a to, pro představu, o síle 13 000x větší, než byl výbuch atomové bomby v Hirošimě (ne, nespletl jsem se v počtu nul). Do ovzduší se dostalo tolik zplodin, že po dobu několika let, byl po celé naší planetě krvavě rudý západ Slunce. Na celé Zemi se objevila v ovzduší kyselina sírová (!!!) a pršel pouze kyselý déšť. A teď pozor: teplota na celé planetě se snížila (nezvýšila, ale snížila) o 1,2 stupně. Ještě před několika lety jste si mohli přečíst, že Krakatoa poškodila naší planetu tak mohutně, že se to lidstvu ještě nepodařilo za celou dobu od vzniku industriálního věku až do dnešních dnů (!!!). Jenže teď už se to říkat nesmí, protože se objevil politický, nikoliv objektivní, termín jménem „Globální Oteplování (GO)“. A tak by případný vědec musel říci, že planeta Země si s globální katastrofou jménem Krakatoa poradila sama za 5 let!!! Čtete správně, za 5 let se vše vrátilo k normálu, na celé naší planetě.

Vzpomínáte si na aféru Climategate z roku 2009? V tom roce bylo pomocí hackerů zveřejněno několik tisíců e-mailů, které zcela jasně a bez jakýchkoliv pochyb prokázaly, že si „vědci“ ohýbají data jak potřebují a jak je jim nejspíš diktováno „shora“. „Neotepluje se a nedokážeme vysvětlit proč. Je to trapas,“ napsal klimatolog Trenberth v jednom z e-mailů kdy nedokázal pochopit, že v místech kde se planeta oteplovala se najednou, na velmi dlouho, teploty zastavily – prostě začala jakási nevysvětlitelná pauza. Jednou z metod, jak zjistit jaké byly teploty v minulých staletích je odečet z letokruhu stromů (např. v Laponsku) a v uniklých e-mailech se psalo o tzv. Majkově triku, kdy jeden z „vědců“ záměrně zatajil, že je naopak vše obráceně – planeta se v určitých cyklech naopak ochlazuje. A jak tato aféra a vyšetřování dopadlo? Okamžitě se objevilo 25 studií, které vše vyvrátili a vyšetřovatelé jen prohlásili, že e-maily byly vytrženy z kontextu, že šlo jen o nevědecké zprávy kolegů atd. Vědci byli pokáráni, že zatajovali řadu skutečností a vše se zametlo pod koberec. Klimatická pauza v oteplování byla vyškrtnuta a tím „přestala existovat“.

Dva roky před touto aférou napsal, tehdejší prezident ČR Klaus, ve své knize Modrá, nikoli zelená planeta, že „environmentalismus není ani přírodní a ani společenskou vědou“, ale je čistou „ideologickou propagandou, i když se ohání vědeckostí“. Ano, „vědeckostí“ lidí typu „Majka“.

Existuje organizace jménem Mezivládní panel pro změny klimatu (IPCC) při OSN. Jejím prvním šéfem byl jistý R.K. Pachauri, který za svou činnost získal Nobelovu cenu (jako každá loutka, které potřebujete uměle zvýšit společenský kredit, aby jí lidé více věřili a ona mohla kázat co potřebujete) a spolu s ním ji získal i bývalý viceprezident USA, z dob Clintona, Al Gore. Ten řekl toto: „když něco neuděláme během deseti let, nebude možné vyhnout se nevratné zkáze obyvatelnosti planety pro lidskou civilizaci“ Legrační je, že to řekl v roce 2006. A zase jiní politici okolo roku 1970 tvrdili, že se blíží nová doba ledová, aby hned několikrát poté řekli zase další, že do pěti, deseti, dvaceti let, dojde ropa, které ale máme „kupodivu“ stále dost a dost. A proč jsem zmiňoval ty dvě loutky? Protože oba pánové byli, každý v jinou dobu, obviněni ze sexuálního obtěžování. Ind Pachauri se musel vzdát funkce ve prospěch Ala Gora a tento amík se z obvinění dostal – slečna si to rozmyslela. Pokud neděláte to, co si vaši chlebodárci přejí, tak jste takto „odstřeleni“ a nebo jen varováni, pokud se „vzpamatujete“, tak obvinění najednou „zmizí“. Je to balancování mezi Nobelovkou, tedy vysokým společenským kreditem a naprostým společenským dnem, kdy je z vás najednou během hodiny „sexuální úchyl“.

A proč jsem vůbec zmínil organizaci IPCC? Protože tito lidé sbírají informace od všech klimatologů a vědců, vyhodnocují je a pak je na půdě OSN předkládají zbytku světa a to i s případným politickým řešením (v minulosti třeba, že se mají zrušit freony apod.) Posláním IPCC je tedy „poskytovat komplexní vědecké posouzení současných vědeckých, technických a sociálně-ekonomických informací z celého světa o nebezpečí klimatických změn způsobených lidskou činností“. Ono sice není doloženo, že za klimatickými změnami (a dochází k nim vůbec? co climatgate?) vůbec člověk může a že se nejedná jen o cyklické změny, kterými naše planeta během určitých fází automaticky prochází, ale pánové z IPCC, mají již jasno. A tyto osoby tedy vyhodnocují, jestli je výzkum toho či onoho vědeckého týmu v pořádku a nebo ne. Věřte, že to řeší čistě politicky, tedy jaké dostali zadání a nikoliv objektivně. Cokoliv co je proti GO zavrhnou a co jej podpoří naopak vyzdvihnou ad absurdum.

V posledních desetiletích každý z nás jistě hned několikrát zaznamenal, že se v určitých cyklech straší tím, že do několika let dojde ropa a bude konec civilizace tak jak ji nyní známe. Slyšeli jste jistě ve škole o D.I. Mendělejevovi a jeho tabulce, že? Ale ne každý ví, že teprve v posledních letech se díky výzkumu rtg spekter a kvantové mechaniky došlo k závěru, že snad vše co kdy tento génius tvrdil o prvcích, roztocích, fyzice a metrologii je pravda. Jen v jediné věci mu zatím vědci oponují a to také ne všichni. Zkoumal totiž ropu a zjistil, že vzniká při procesu působení přehřáté páry na karbidy železa, jinými slovy – při „našem“ tvrzení, že je ropa fosilní palivo, tedy pochází z dávno mrtvých organismů, by dostal záchvat smíchu. Zajímavé je, že moderní výzkumy mu opět dávají za pravdu v tom, že metan a uhlovodík vůbec, v zemi vzniká i na místech, kde prokazatelně, nic fosilního není. Zajímavé, že? Když tvrdíme, že VŠE JE JINAK a VE VŠEM NÁM LŽOU, tak možná opravdu ve všem (ne, opravdu nejsem zastáncem placaté země, ale když se jeden vědec v ničem nikdy nemýlil, tak je zde velká pravděpodobnost, že ani v tomto ne). Ještě zajímavější je ovšem to, že tento génius nikdy nedostal Nobelovu cenu (nebyl tou loutkou). A víte proč? Protože se o to postaral švédský fyzik a chemik Svante Arrhenius, který ji získal za popsání skleníkového efektu oxidu uhličitého (!!!) a v záznamech z udělovacího výboru je jasný zápis, že návrh na udělení pro Mendělejeva osobně zlikvidoval, protože byli nepřátelé!!

Víte jak se jmenuje jménem otec Grety Thunberg? Také Svante. A víte proč? Protože mu ho dali rodiče po jeho prapradědečkovi právě Svante Arrheniusovi. Svět je malý, že? Environmentalisté tvrdí, že právě oxid uhličitý, který zkoumal Grétin prapředek, způsobuje to „její“ globální oteplování, ale faktem je, že tento prvek naopak a to bez jakýchkoliv řečí, podporuje bujení pozemské vegetace. Před pár týdny přišli čeští vědci (Šíma, Kavka) s tím, že za globální oteplování nemůže CO2, ale naopak nedostatek zeleně. Chytré že? Globálním bojem proti CO2 se docílí (na základě české hypotézy) právě toho, že bude méně zeleně a tím pádem k oteplování teprve začne docházet. Tedy pokud to samozřejmě není ještě jinak.

GLOBÁLNÍ POHLED

Hlavně v USA (ale i jinde na Západě) žije 5% obyvatelstva, které spotřebovává 50% světových energetických zdrojů a produkuje 40% světového odpadu a tak je nutné, tyto lidi „zastavit“. Západ musí snížit svou spotřebu a proto migrace, neomarxistické šílenství, LGBT zvěrstva, gender atd. Vše jsou to nástroje na to, aby Západ padl časem do naprostého primitivizmu a smísením se s nově příchozí rasou, byl dostatečně inteligentní na to, plnit technické požadavky Globálních elit (GE), ale příliš hloupý na jakoukoliv revoltu. Strašením s Globálním oteplováním jde „jen“ o to, začít ve velkém, celosvětově, centrálně plánovat chod této planety a to z jednoho místa, pod jednou vlajkou, jedinou diktaturou. Neskákejme idiotům na lep, nebojme se CO2 a neposlouchejme malé, prokazatelně duševně nemocné slečny, které jsou od mala indoktrinovány neomarxisticky založenými rodiči, kteří se paktují s trockisticko-teroristickou Antifou.

Naše planeta je v dalším cyklu, ve kterém byla již tisíckrát a ti nahoře to dobře vědí, ale GO používají jen jako nástroj Globalizace. Proč myslíte, že Putin umístil svou protivzdušnou obranu na Arktidě a Trump chce koupit Grónsko? Protože tam do několika let bude zcela jiné klima a bude to ekologicky země zaslíbená. Ale jinde za to bude větší zima. Ani na jedno, nebude mít mravenec jménem člověk, sebemenší vliv.

Jo a abych nezapomněl, drahý čtenáři, který jsi to dokázal přečíst až sem, zkus si otevřít nějakou knihu z Koncepce společné bezpečnosti (KSB), určitě ti to bude ku prospěchu.

Zpět na Obsah


26.08.2019

ROZTRHANÁ ÚSTAVA

Pan aktivista Minář z Miliónu chvilek pro demenci veřejně roztrhal Ústavu České republiky a to v den, kdy se sešli příznivci jeho spolku, aby (prý) uctili oběti z roku 1968, kteří byli zabiti, když se snažili protestovat proti invazi vojsk Varšavské smlouvy do naší krásné země. „Obhájil“ si tento čin tím, že když ústavu nedodržuje náš prezident, tak je k ničemu a lze jí tedy v klidu roztrhat.

Ústava ČR je základní zákon České republiky. Není-li ústava, tak není ani náznak státnosti, ani náznak skutečného státu. Pan Minář tvrdí, že prezident Zeman nedodržuje Ústavu ČR, ale to je předmětem výkladu, kdy se na tomto tématu nedokáží shodnout ani erudovaní právníci. Co stačí vědět laikovi? Že se p-rezident Havel zachoval také několikrát podobným způsobem, např. při akci Kavan, jenže tenkrát nikdo nekřičel, protože loutka Havel byl nedotknutelnou figurkou.

To, že Zeman porušuje Ústavu ČR tvrdí jen jedna sorta lidí. Stačí se na ně podívat. Jsou to osoby, které by nejraději prodali celou naši zemi jako další spolkovou republiku Německu a nebo lépe, jako další stát USA (hlavně pokud by byl v USA prezidentem zase nějaký liberál). Takže kde je pravda nemá smysl polemizovat. Prezident ČR Zeman Ústavu ČR neporušil- zatímco, když ji roztrháte, tak tím naprosto jasně říkáte co si myslíte o naší zemi, o našich obyvatelích, naší historii, našem národě a naší státnosti. Pokud by ji jen na pódiu demonstrativně ukázal a pak dodal, že si myslí, že ji náš prezident nedodržuje, tak by mu nemohl nikdo nic vyčítat. Proč měl, ale potřebu ji rovnou roztrhat? Protože jeho úkolem je evidentně šířit informační pole – NEMUSÍME DODRŽOVAT ZÁKONY!!! Stejně tak, jako si tato partička pokusila přivlastnit, doslova zprivatizovat, rok 68 pro sebe, tak se to pokusí udělat i se 17. listopadem a právě proto má potřebu začít šířit infopole, že není nutné dodržovat zákony ČR, protože ti co stát řídí nejsou legitimními osobami, ale obyčejnými zločinci a tak je možné s nimi skoncovat i ne-demokraticky. O tom, že to má být předvoj na pokus o majdan se asi nemá smysl bavit.

29.5. jsem napsal článek Pro tebe, spravedlivý demonstrante, který sdílelo přes 2000 lidí a tam jsem jasně napsal, že ten kdo se nezajímá v zájmu koho trdluje na náměstích, tak je jen obyčejnou ovcí. Nyní to musím změnit. Poté, co váš lídr dehonestuje základní pilíře našeho státu, naší státnosti a ty mu stále budeš dělat šaška na náměstí, tak už nejsi jen ovce, ale obyčejný vlastizrádný zkurvysyn, který zcela vědomě pracuje pro cizí zájmy, ovšem maskované za „starost o demokracii“. Jenže naše demokracie je v Ústavě ČR jasně vymezena dle Lincolnovy definice – vláda lidu, lidem a pro lid. A tu váš lídr roztrhal. Proč? Protože majdan se dá uměle vyrobit pouze v momentě sociálního chaosu, kdy neplatí pravidla a tuto myšlenku vám svým činem chce vnutit. Copak jsi opravdu tak tupé hovádko, že tě nenapadne, že Ústava ČR je jediným skutečným pilířem demokracie a její roztrhání je tedy aktem, který jde naopak proti ní? Že skutečný demokrat naopak bude dělat vše proto, aby ji všichni dodržovali a bude ji střežit jako oko v hlavě a naopak ji nebude zpochybňovat, natož ji ničit?

Přestaneš být ovcí a nebo přejdeš rovnou na level toho vlastizrádného zkurvysyna a začneš připravovat půdu pro majdan bez ústavou definované demokracie, založený na chaosu a násilí?

Zpět na Obsah


21.08.2019

Petr Novák – rok 1968 pohledem globálního řízení

1968 – OKUPACE nebo POMOC? CO SE NA TEN POVĚSTNÝ ROK 1968 PODÍVAT OČIMA GLOBÁLNÍHO ŘÍZENÍ, PROTOŽE PŘES STÁTNÍ ŘÍZENÍ SE NA NĚJ DÍVÁ KDEJAKÝ MILOVNÍK PROPAGANDY?

Nejdříve je nutné pochopit, že událost vstupu vojsk Varšavské smlouvy je víceúrovňovou záležitostí, takže pokrýt všechna hlediska je nemožné. Každopádně si uvědomme jednu věc – Člověk nevidí svět takový jaký skutečně je, ale takový jakým je on sám a že není možné vidět celou pravdu, ale jen její úhel. Zkuste se tedy se mnou podívat úhlem Globálním, tedy celostním. Možná to uděláte poprvé.

Zpět na Obsah


10.05.2019

ČUČKAŘI + ELFOVÉ + DEZINFORMACE + KONSPIRACE vs GLOBÁLNÍ POHLED

Je to poněkud delší text, tak si udělej třeba čaj nebo kávu (ovšem bez cukru – je to jed, tedy 5. priorita řízení – Prostředky nepřímé likvidace), v klidu se posaď a zkus ten text zmáknout. Stručnost je možná sestrou moudrosti, ale pořád lepší se rozepsat, než aby si to každý vysvětlil úplně jinak.

Podvod a klam zradí se sám.

Co je to přesně dezinformace pokud je použita v politice, tedy v řízení davů? Je to úmyslné šíření lživých informací za účelem poškození či ovlivnění druhých osob ve svůj prospěch. Jinými slovy – jedná se o nástroj propagandy, kdy se osoby určité ideologie snaží masově šířit, či zveličovat určité informace, kterými chtějí ovlivnit veřejné mínění, tedy lépe ovládat/řídit občany.

V minulosti to bylo snadné. Ten kdo měl v rukou tisk, tedy nástroj k šíření (dez) informací, ten mohl mezi lidi pouštět pouze ten druh informací, který se mu hodil. Lidé tedy dostávali jen informace, které měli získat a to s ohledem na to, aby se nebouřili, věřili v systém/ideologii a nevznikali mezi nimi nežádoucí sociální tlaky. Náboženství v tomto ohledu odvedlo přímo geniální práci, stačilo lidem vštípit, aby pouze věřili v jejich dogmata a ničemu jinému a bylo to a ani nepotřebovali tisk. V momentě vzniku rozhlasu a TV se tyto propagandistické možnosti ještě mnohonásobně zvýšily. Každý, kdo si pamatuje socialismus v ČSSR by o tom mohl vyprávět, každý kdo s tehdy získanými zkušenostmi sleduje dnešní Západ vidí ten samý proces, jen mnohem sofistikovanější.

Vznikem internetu ale došlo k pravému opaku. Lidé již nedostávají „pouze“ informace, které mají mít, aby mohli dál zůstat na úrovni ovcí (tedy mít strukturu psychiky na úrovni zvířat), ale jsou doslova zahlceni množstvím myšlenek, názorů, dezinterpretací, domněnek, chybných výkladů a samozřejmě i dezinformací a „konspiračních teorií“.

Co je to vlastně ta konspirační teorie? Je to nejčastěji teorie, která říká, že je lidstvo jako celek obětí jakéhosi rozsáhlého spiknutí, kdy nevelká skupina mocných, všemocných, řídí/ovládá svět jako jediný sociální supersystém. Každá teorie viní z tohoto „spiknutí“ někoho jiného, nejčastěji židovské lobby, korporace, vojenskoprůmyslový komplex alias Deep state, ilumináty, zednáře, apod. Jak se v tom orientovat? Jak rozpoznat co je pravdou a co lží? Co je jen poloviční pravdou, co domněnkou a co „jen“ chybou, která vznikla chybným vyhodnocením toho co se děje a to díky tomu, že dotyčný neměl správné informace, nebo neměl METODIKU jak je správně vyhodnotit?

Příklad: Znáte tento citát? „Demokracie je vláda tyranů korigovaná novináři“. Ralph Waldo Emerson

Je pravdivý? Demokracie nemusí být tyranská, když je vybudována ve společnosti „člověk člověku bratrem“, kdy jsou všechny mezilidské vztahy rozvíjeny na úrovni Stránka 2 z 6 svědomí jako hlavního arbitra a kdy se všichni snaží, aby každý člen této společnosti mohl docílit svého nejlepšího lidského potenciálu. Každý si může odpovědět, jestli jsme se alespoň zdánlivě v naší davově-elitářské společnosti k tomuto přiblížili. A korigují dnes novináři (a média vůbec) „tyranii“ a nebo se na ní naopak podílejí, protože jsou ovládány právě těmi „tyrany“? Jak by tedy takový „český elf“ vyhodnotil tento citát známého amerického filozofa, o kterém se učí v USA na školách? Jako pravdu a nebo jako naprostou dezinformaci? Liberál zcela odmítne již první část citátu jako lež, protože jeho naivní duševní nastavení mu nedovolí vidět realitu. Na tomto příkladu jsme si ukázali, že to není s rozklíčováním toho co je pravda a lež ani trochu jednoduché.

„Ďábel zvítězil tím, že ostatní přesvědčil o tom, že neexistuje“ („Ďáblem“ je míněn buď lidmi vytvořený egregor a nebo složitý proces degenerace, který se skládá z pohlavních zvráceností, psychických chorob a některých fyzických deformací lidského organizmu)

Když přesvědčíte lidi, že Globální řízení společnosti je „konspirační teorií“, tedy fantasmagorickou pohádkou pro děti, kdy není možné, aby malá skupina lidí ovládala (a to po celá staletí) něco tak složitého jako jsou sociální supersystémy, tak tím vytvoříte naprosté krytí tomuto řídícímu kádru, protože po něm nikdy nikdo nebude pátrat. Je to tedy jako s tím „ďáblem“ – co totiž neexistuje, to se nedá zkoumat, nehledá se to, nepřemýšlí se o tom. A proč si mnohdy inteligentní lidé ťukají na hlavu, když s tím někdo začne? Protože jim nikdy nikdo neřekl, jakým způsobem je ve skutečnosti tvořena společnost, jak je řízena a pomocí jakých nástrojů. Tyto informace nemají, protože se záměrně nevyučují. I samotné „elity“ dostávají pouze takové informace, které potřebují k tomu efektivně pracovat pro ty, jejichž míra chápání je vyšší. Máme zde tedy znalosti pro obslužný „plebs“, tedy ovce, pak pro „elitu“, která ovce řídí a následně znalosti těch co vytváří Koncept dle kterého ty „elity“ pracují, říkejme jim Globální elity (GE). Školství je samo o sobě nástrojem řízení, kdy se děti a mládež učí získávat pouze dílčí znalosti, ale nesnaží se je propojovat do širšího rámce. Díky tomu si lidé myslí, že existuje pouze státní a nadnárodní politika, o té globální nic neví a když, tak pouze hlouposti, které se učí v dezinformačním oboru zvaném geopolitika, který byl vyvinut právě proto, aby lidé nedokázali vidět souvislosti.

Učili tě např. tomu, že existujítři druhy moci – zákonodárná, výkonná a soudní? A těm „informovanějším“ z nás ještě řekli, že do určité míry existuje ještě čtvrtá a to média? O těch jsme si ovšem výše napsali, že v dnešní době naopak fungují jako nástroj k šíření masových dezinformací. A takto se to učí všude na světě, jenže to není celá pravda!!! Existuje ještě moc ideologická a konceptuální!! Jenže když nás učí jen část reality, tak také dokážeme vidět pouze část skutečnosti. A proto se žádný „běžný“ politolog, analytik nedokáže přiblížit reálnému obrazu toho co se děje, protože se učí chybnou METODIKU řízení společnosti. Že existují vyjímky? Třeba Kissinger? Ten když něco řekne, tak se to plní? Představte si, že jdete k vědmě a ta vám řekne, že vás zítra někdo zabije. Svěříte se přátelům a ti vás druhý den opravdu najdou zavražděného. Vědma je okamžitě brána jako velice moudré, znalé stvoření. To, že ona pracovala pro ty vrahy a proto o nich věděla se již nedozvíte. Je rozdíl predikovat to co se děje, jako to dělá např. Pjakin a mnozí další a nebo vás seznamovat se střípky Globálními elitami schváleného Konceptu, protože znáte jeho závěry, protože jste jeho součástí!!! Už je jasné proč inteligentní, ale neinformovaný, člověk popírá Stránka 3 z 6 Globální řízení, byť vidí, že se ve všech zemích Západního typu děje totéž, což je přinejmenším zajímavá „náhoda“? Protože nemá ponětí jakým způsobem lze provádět na takové úrovni řízení celého supersystému, protože mu prostě ideologickou a konceptuální moc zatajili. A samozřejmě nikoliv pouze ji. Tento týden vznikl rozhovor s „expertem na dezinformace“ panem Vrábelem. Tento člověk tvrdí, že ruská propaganda je na našem území stále aktivnější a jejím cílem je prý „relativizovat pravdu“. Slyšeli jste někdy někoho z Ruska říkat, že existuje více pohlaví nebo, že máme přijímat migranty z islámských států, protože nás to „obohatí“? Slyšeli jste je někdy tvrdit, že pohlaví je pouze sociální konstrukt? Že se mají státy vzdát svých hranic? Že rodiče, což je od slova RODIT (!!!), by mohl být dle zákona i osoby stejného pohlaví a tudíž by měli mít nárok na adopci? Že manželství mezi stejnopohlavními jedinci je v pořádku, byť to tisíce let bylo jinak? Že si dokonce již malé dítě může určit jakého chce být pohlaví? Slyšeli jste od nich někdy něco proti stovkám a tisíce let starým pořádkům o který se opírá náš SELSKÝ (sedliacký po slov.) ROZUM? Přesto tento „bojovník“ proti dezinformacím tvrdí, že relativizují pravdu. „Podložil“ to tím, že při akci Skripal prý Rusko předneslo stovky možných variant toho co se stalo, takže se již nikdo nemohl orientovat v tom co se skutečně událo. Již toto každému soudnému člověku řekne jediné – pan Vrábel bez jakýchkoliv diskuzí lže a evidentně pracuje pro zájmy osob, které nesídlí v ČR. Proč? Rusko totiž v kauze Skripal nepředložilo ANI JEDNU VARIANTU toho co se stalo a to z toho důvodu, že by tím přistoupilo na obvinění „Velké“ Británie, že se tato akce vůbec udála. Desítky protimluvů, výmyslů a vyloženě směšných konstrukcí vytvořila naopak Anglie, takže z celé akce udělala frašku z které si soudný člověk musí dělat legraci. Stačí vzpomenout na údajný novičok na klice domovních dveří, kdy ovšem zapomněli, že před časem tvrdili, že byl touto látkou „otráven“ i policista co je našel v parku, i když ten na danou kliku nesáhl, tudíž tím tento konstrukt zcela zahodili (mimochodem, jiný již nepředložili) a nebo si jistě vzpomenete na chemiky v ochranných oblecích okolo kterých se špacírovali policisté v civilu atd. Dotyčný dále tvrdí, že oni jsou jedni z mála těch, co jsou schopni „trollí“ zprávu rozpoznat. A to prý třeba dle toho, že někdo píše o „prestitutkách“, protože ten termín se dle nich používá v RF. Pokud znamená slovo „press“ tisk, tedy novináře, v ruštině, tak jistě. Rusové dle něj chtějí ovlivňovat volby do Europarlamentu. Asi „stejně“, jako se „pokusili“ ovlivnit prezidentské volby v USA, kdy Mullerova zpráva jasně prokázala, že k ničemu takovému nedošlo!!! Je důležité si uvědomit, že toto vyšetřování bylo v dikci US státních elit a mělo sloužit k likvidaci Trumpa, takže jejich motivace něco najít byla přímo gargantuovská. A tak se „přišlo“ jen na to, že existovali ruské stránky (nikoliv státní), které stranili Trumpovi – jejich hodnota byla okolo 100 tisíc dolarů. Čtete dobře – RF dle USA dala prý na „ovlivnění“ voleb tuto směšnou částku, zatímco Clintonová dala na svou předvolební kampaň 1,2 miliardy dolarů!!! Má smysl se bavit o tom, že je to celé pitomost? Stejně jako když pan Vrábel tvrdí, že se Rusko snaží přesvědčit občany EU o tom, že „liberalismus je něco škodlivého“. Ne, RF se nemusí snažit někoho o čemkoliv o liberalismu přesvědčovat,
každý kdo používá SELSKÝ ROZUM vidí, že má tato ideologie za cíl pouze vytvořit sociální chaos, na kterém cíleně parazituje neomarxismus se svou snahou vyšplhat se k moci přes „práva menšin“. Liberalismus je pouze informační základnou pro nástup neomarxismu, který měl a má připravit pro jeho nástup půdu. Dále dotyčný tvrdí, že bychom měli jít k volbám, aby „EU zkrotila regulovala algoritmy soc. sítě Facebook“. Jinými slovy tento „bojovník za (jedinou) pravdu volá po cenzuře, diktatuře jedné ideologie, jednoho světonázoru. Vlastizrádce a…píííp. Víte proč mají tito ubožáci strach, doslova hrůzu, z toho, že se k lidem dostanou jiné Stránka 4 z 6 informace, než ty jimi zkreslené? Protože vynaložili obrovské prostředky k tomu, aby občany debilizovali a tím je ovládali. Je to stejné, jako kdyby ovcím někdo řekl – mají vás jen na to, aby vás stříhali a pak vás všechny zaříznou. Pokud to ovce pochopí, budou chtít i nadále čekat v ohradě až na ně přijde čas a řada? Nebude se snažit jejich pastýř zlikvidovat ty co jim toto tvrdí?

„ČEŠTÍ ELFOVÉ“

Víte, kde „elfové“ vznikli? V Litvě, tamní liberálové (tedy ovce co nevěří, že jsou stříháni a že budou zaříznuti a tak všude šíří propagandu – nene, naši pasáčci jsou naprosto fajn a myslí to s námi jen a jen dobře a zato, že tohle tvrdíme ostatním ovečkám, máme lepší stravu a chodíme na lepší pastvu) také „bojují“ s ruskou propagandou, mstí se totiž za to, že jich Stalin po válce část odsunul a mnoho zlikvidoval. Samozřejmě již neřeknou, že to bylo za jejich kolaboraci s fašisty a za to, že jejich 12. litevský prapor, řízený německými důstojníky, povraždil v Bělorusku 300 000 civilistů!!! Taky je to dle nich hoax?

„Čeští elfové“, kteří naopak proti Česku bojují, aniž by jim míra jejich chápání dovolila to vidět, protože oni se skutečně považují za „bojovníky“ proti zlému Východu ve prospěch „skvělého“ Západu (drceného neomarxismem a islamizací), neboť jejich znalosti rozložení světových sil zamrzli někdy počátkem 90-tých let, jsou aktivistami napojenými na časopis Respekt. Ten časopis, který rozhodně mezi lidmi, kteří používají SELSKÝ ROZUM, žádný respekt nemá. Kdo je jeho vlastníkem? Jistý pan Bakala, který je označován za „filantropa“ a který vlastní organizaci Bakala Foundation (nepřipomíná vám to jiného „filantropa“? jistého Sorose?) Tento člověk prožil většinu života v USA (emigroval odsud již v 19 letech) a i nyní žije v Ženevě. Myslíte si, že je tento člověk vlastencem a že miluje naši zemi, když v ní ani nikdy pořádně nežil? Je mu naprosto ukradená, pouze plní úkoly na její rozvrat, tak jak ho to naučili když byl v exilu. Proto financuje tyto zrádce. A protože to dělá dobře (Nečasově vládě se říkalo „Bakalova vláda“, protože chytře sponzoroval všechny členy vládní koalice – tím totiž nemůžete prohrát), tak mu bylo umožněno, si ve společnosti „člověk člověku vlkem“, pořádně vydělat. Kolaboranti musí být vždy bohatí, protože potřebují u ostatních ovcí budit zdání, že vlastizrada se vyplácí!!! Už je jasné, že není Zemanův projev, ve kterém by si do něj nekopl a nebo aspoň neotřel boty? Všimli jste si toho, že se čím dál více píše i v mainstreamu o tom, že nový p-rezident Ukrajiny Zelenskij je loutkou oligarchy Kolomojského? Opravdu si lid Ukrajiny myslí, že se s touto loutkou budou mít lépe a že se postaví banderovcům? Není náhodou, že i tento oligarcha většinu času žije v Ženevě. Dnes se jedna z hlavních tříd v Kyjevě jmenuje po válečném zločinci Stěpanu Banderovi a veteráni jeho oddílů dostávají nově penzi za to, že vraždili civilisty a ještě je na Ukrajině schválen zákon, který nařizuje lidem používat pouze jediný jazyk (což je vyloženě nacistická rétorika). Když jsem před lety psal, že je ukrajinský Majdan fašistickým, banderovským převratem, tak mi lidé, kteří dnes „bojují proti dezinformacím“ tvrdili, že na Ukrajině žádní banderovci nejsou, ale že jsou tato tvrzení RUSKOU dezinformační PROPAGANDOU!!! Lidé v Oděse, v Domě odborů, se dle nich nejspíš upálili sami. Co je ovšem nejděsivější na aktivitách této anonymní „elfí“ bandy? Že jejich „analýzy“ využívá Ministerstvo vnitra ČR a to konkrétně Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám (CTHH). Neznámí vlastizrádci jsou využíváni „našimi“ státními orgány v boji s vlastními občany. Má smysl si myslet, že je „naše“ krásná země byť jen náznakem Stránka 5 z 6 suverénní a pracuje pro občana? Státní CTHH je totiž nástrojem stejných osob, jako jsou „Elfové“. Jejich cílem není „bojovat“ proti nepřátelským dezinformacím, ale udržet pomocí vlastních dezinformací lidi v totálním nepochopení toho co se děje, aby i nadále věřili tomu co se oficiálně řekne a napíše, jako tomu bylo v těch 90-tých letech, kdy nám např. nalhali, že je Srbsko nepřítel a většina to spolkla i s navijákem. Kdo od začátku nejvíce podporoval vznik CTHH? Pan bývalý diplomat, Petr Kolář, který „proslul“ svým lobováním za vybudování radaru US army v našich Brdech a který chtěl kandidovat i na prezidenta ČR. Protože mu došlo, že jako slouha jiných nemá šanci, tak za sebe našel a vytvořil loutku, která se jmenuje profesor Drahoš. Vzpomínáte, si na tohoto pána s falešnými brýlemi jak se hroutil v duelu se Zemanem, když se ho moderátorka zeptala, jestli bude mít v případě zvolení jako poradce právě Koláře? Viděli jste jak se kroutil, měnil barvy a koktal? A čím ještě „proslul“ tento vazal US státních elit, exdiplomat Kolář? Svým angažmá v thin thanku Evropské hodnoty, kde spolupracuje s panem Jandou (jehož také využívá výše zmíněné ministerstvo!!!), který je znám svou nenávistí k Rusku a tím, že natáčel gayporno. Má smysl o tomto „vlastenci“ psát více?

ČUČKAŘI

3.5. Měl šéf BIS pan Koudelka seminář, kde opět tvrdil že: „Celá demokratická zpravodajská komunita je přesvědčena, že tím cílem (Ruské federace pozn.) je oslabit a narušit vnitřní integritu Evropské unie, oslabit demokratické instituce evropských zemí, oslabit víru obyvatel těchto zemí ve svůj stát, ve své instituce, způsobovat sociální napětí, oslabovat jednotlivé země, a tak oslabovat Evropskou unii jako celek s výsledkem paralyzovat nebo aspoň ohrozit obranyschopnost Evropské unie a Evropy jako takové” Co myslíte? Co „oslabilo“ Evropu více – pozvání migrantů ústy paní Merkel nebo naopak drtivá porážku IS, ke které by nikdy nedošlo pokud by se do války nepustila RF? Co Evropu naprosto z těchto dvou záležitostí zdecimovalo a co naopak tuto likvidaci zastavilo? Oslabuje naše vnímání EU Putinovo volání po dialogu a nebo Koudelkovy pokusy o přepisování učebnic dějepisu, jak požadoval po ministrovi školství a musel to pak hloupě dementovat, „že to tak nemyslel“? Neoslabilo naši „víru ve vlastní stát“ spíš to, že se 2/3 všech zákonů a vyhlášek odsouhlasí v Bruselu a u nás se bez jakékoliv rozpravy automaticky přijmou?

Čím také proslul tento „náš“ úředník? Že dostal v USA vyznamenání za příkladnou spolupráci se CIA!!!!!! Potřebujete ještě nějaký další důkaz toho, že tato osoba NEPRACOVALA, NEPRACUJE A NIKDY PRACOVAT NEBUDE pro ČR? V USA ho označkovali jako svého agenta a ten hlupák tento cejch zrádce s „hrdostí přijal“ a to v době kdy v Německu řeší zpravodajský skandál, kdy se prokázalo, že CIA roky odposlouchává kancléřku? V tajných službách neexistují spojenci, jak tvrdí „naše“ BIS, ale pouze spolupráce na dílčích případech, ale dostat veřejně vyznamenání od cizí zpravodajské služby je přesně na to, aby dotyčný dostal pistoli s jedním nábojem. Už je jasné, proč ho Zeman opět odmítl povýšit na generála a proč ho Kalousek naopak tak vychvaluje?

A tak nám bojovníci proti „dezinformacím“ budou i nadále tvrdit, že se dají dvěma letadly shodit tři baráky, že v Iráku přeci jen asi někde ty zbraně hromadného ničení být musely, že na Ukrajině není banderovská vláda, že Skripalové dokázali přežít útok nejprudším jedem vůbec, že Asad (asi aby získal větší podporu ve vlastní zemi) používal proti svým civilním občanům zakázané zbraně, že migranti jsou „uprchlíci“ (hlavně inženýři a lékaři), že neomarxismus je pouze projevem svobody menšin, že Srbsko bylo nepřítel a muslimové naopak kámoši, že Trumpa dosadila RF (i když se se prokázalo, že nikoliv) a takto můžeme pokračovat týdny.

Co s tím? Už jsem to mnohokrát zvýraznil v textu – stačí používat to, čemu se říká ZDRAVÝ SELSKÝ ROZUM. A protože to „elity“ ví, tak se proti němu snaží co nejvíce bojovat. Všimli jste si toho? Tvrdit např. že existuje více pohlaví je přesně útok na selský rozum. Selský rozum není totéž co LOGIKA, ta totiž není většinou nic jiného než navyklý způsob myšlení, platný v určitou dobu a na určitém místě. Logice se lidé ve starém Řecku učili ve speciálních školách, ale „selský rozum“ zdědíš po svých předcích jako genetickou informaci, jako realistický pohled na svět, který není opřen o studium a školské vzdělání, ale je přirozený všem lidem. Zdravým selským rozumem sice nedokážete uchopit technické problémy, ale to že vás chce někdo „ojebat“ naopak ano. A proč ho mnozí nemají? Protože jim ho zlikvidovali v JEJICH školách, školeních, agitkách atd. SELSKÝ ROZUM je realistický pohled na svět a jak se dá definovat Pravda? Jako „objektivní realita“ a proto má mnohdy dělník z fabriky realističtější náhled na svět, než třeba vystudovaný „expert – politolog“, kterému byl zkreslen hromadou ne-realistických pouček, dogmat a názorů. Proč se nebojím dezinformací? Protože i dez-informace je stále informací, kdy pochopením toho proč ji někdo vypustil zjistíme, jak se věci opravdu mají. Protože studuji Koncepci společné bezpečnosti (KSB) a Dostatečně všeobecnou teorii řízení (DVTŘ), kde se člověk naučí METODIKU jak pracovat s informacemi, jak je třídit, chápat a jak je použít k predikci toho co by mohlo následovat. Když víte, že vám chce někdo na nějakém místě ublížit, tak se tomu místu cíleně vyhnete, pokud to netušíte, padnete do pasti. A o tom je KSB. Spojením znalostí Koncepce se selským rozumem získá člověk nástroj, který nedokážete rozbít žádnou lží, protože nejste řízen zvenčí „elitami“ a jejich slouhy, ale zevnitř svými znalostmi, rozumem a svědomím. Každý v míře svého chápání pracuje pro sebe a své zájmy a v míře svého nepochopení pro zájmy toho, kdo chápe více.

Skutečné poznání je znát rozsah své nevědomosti“ Konfucius (problém nastává tehdy, když je dotyčný přesvědčen, že on má morální právo lhát ostatním, protože tak činí pro jejich „dobro“, zatímco ostatní mají za povinnost ho poslouchat, protože jsou jen „plebs“)

Zpět na Obsah


02.05.2019

Vzkaz pražské kavárně a americkým servilním patolízalům od P. Nováka

SVĚT JAK HO ZNÁTE SKONČIL!
Co si to takhle již konečně přiznat? US státní elity alias neokoni skončili a s nimi i jejich svět. Trump je zařízl a bude je zařezávat dál a čím víc jich odstraní z řízení, tím méně instrukcí dostávají jejich bývalé loutky. Všimli jste si, že paní Merkelová zcela zmizela z politického dění? Ano, občas je ještě využita k dílčím úkolům jako byl rozhovor s jedním ze dvou kandidátů na prezidenta Ukrajiny, ale to je vše.

  • Na Clintonovou se již vaří voda a tzv. Ukrajinské vměšování do voleb v USA, s čím přišel Trump, mnoha dalším neokonům zlomí vaz. Již se také začíná pomalu rýsovat k čemu by justice USA mohla potřebovat Assangeho – byl by spíš svědkem než obžalovaným, že?
  • Macronova Francie chcípá na vnitřní nepokoje, multikulturní záplavu, umělou energetickou krizi a totální stupiditu jejich bezdětného „lídra“ co žije s babičkou a fotí se s polonahými černoušky.
  • Fašista Porošenko, tolik podporovaný „českými“ loutkami neokonů z TOP 09, jde od válu a bude jen zázrak, aby časem neskončil jako každý „správný“ vlastizrádce.
  • Myslíte, že T.May, evidentně dobře zaplacená za to, aby pomocí akce Brexit totálně zlikvidovala „Velkou“ Británii, nakonec dopadne dobře?

A co „naši“ vlastizrádci? Všichni ti knížepáni, Fialové, lidovci, Trockij Jugend – Piráti, redaktoři z ČT a hérečky a umělci? Jak to, že skoro celá naše „elita“ pracuje stále ještě pro osoby, které již skončili? Copak vám to nepřijde divné, že ať děláte cokoliv, tak to vede jen k další a další vaší dehonestaci? I kdybyste se rozkrájeli, tak vám nic nevychází a národ se vám směje, nevidíte to? Už pochopíte, že jste prohráli? Že útokem na Jágra voláte po tom, abychom islamizovali naše země stejně jako Západ, váš vzor kam chcete za každou cenu patřit, protože si představujete, že by vám to mohlo hodit pár stříbrných? Čína nebo Islám. Vyberte si. Jenže vaše znalosti toho co se děje zamrzly v minulém století a tak posuzujete svět dle informací, které již neplatí! Svět jaký jsi znal již neexistuje. USA JIŽ NEJSOU HEGEMONEM! Neokoni se již o tebe nepostarají. Nedostaneš od nich titul, funkci, cenu, všimné a pokud ano, tak bude mít cenu Řádu práce z listopadu roku 89. Existuje ještě jedna alternativa. Lidé to podvědomě vědí. Ty, jakožto „velký intelektuál“, který získal znalosti jen takové, aby jsi hájil zájmy „elit“ to nevidíš. Od Putina ti totiž doláče a bezpracný život nepřiletí. Tak žij dál ve své hlavě ve světě co již není a div se, že už je vše jinak. Budeš tu sice ještě chvíli smrdět, ale okna jsou již otevřená a brzo to vyvětrá….

Zpět na Obsah


21.03.2019

OTÁZKA zdaleka nejen O NOVÉM ZÉLANDU – byla to false flag operace?

Velmi dobré zhodnocení události na Novém Zélandu v širokých a důležitých souvislostech od Petra Nováka. A protože pravda je čím dál více nechtěná a potíraná na sociálních sítích, archivuji článek na svůj server.

Vynikající práce z dílny aeronet.cz potvrzujicí podezření, že se jednalo o false flag akci s herci:

  1. část: Necenzurované záběry masakru muslimů v Christchurch vyvolávají podezření, že se jednalo o False Flag operaci s krizovými herci! Žádný křik obětí, žádné díry od kulek ve zdech, žádná krev při střelbě do těl obětí, čisté oblečení bez krve, střelba do hlavy bez krve, oběť s kuklou Fantomase na hlavě a další nesmysly! Co se stalo, když střelec při jízdě v autě střílel přes čelní sklo? (archivace článku v PDF)
  2. část: Druhé video z masakru v Christchurch odhaluje krizového herce, který porušil skript a předčasně vstal z mrtvých! Šéf volební kampaně Hillary Clinton přijel těsně před útokem na Nový Zéland a varoval vládu před ruskými hackery a teroristy! Město s názvem Krista jako centrum útoků na muslimy má vyvolat etnické nepokoje a rasové války mezi křesťany a muslimy, aby mohly být poté přijaty drakonické zákony na omezení občanských svobod! A v Česku to již začalo, Hamáček vyhrožuje vlastním občanům! (archivace článku v PDF)
  3. část: Další uniklé video z Christchurch odhaluje obrovské spiknutí novozélandské vlády, policie začala falšovat důkazy? Amatérské video zachytilo zatčení střelce, ale na čelním skle auta nebyly žádné díry! Dnes se objevilo oficiální foto policie z odtahu vozu a ve skle jsou najednou 3 obrovské krátery jako vrata! Manipulování s důkazy probíhá jako zoufalá damage control odezva na uniklé analýzy obrazových záběrů pořízených v den masakru! (archivace článku v PDF)

Zpět na Obsah