Nový světový řád

Na této stránce se od roku 2012 věnuji problematice NWO, čipování lidí, fema-camps a souvisejícím tématům (související zdroje informací ke stažení)


Nový světový řádvysvětlení podstaty NWO v historických souvislostech. (Fema campy)

mDCcLXxVI = 666

zedník = svobodný zednář  / nový světový řád

Dolarovou bankovku měl už v ruce snad každý z nás. Na jedné straně můžeme vidět prvního prezidenta Spojených států George Washingtona, z druhé strany je nápis „One“ (jedna) a ještě dále jsou nesrozumitelné nápisy a obrázky. Vyznavači konspiračních teorií tvrdí, že za nitky americké ekonomiky tahají zednářské spolky a tajná společnost iluminátů.

Oko na vrcholu pyramidy patří mezi zednářské symboly a celá pyramida z cihel bývá připisována buď jim, nebo skupinám iluminátů. Pyramida má 13 stupňů a každý stupeň představuje jednu ze 13 amerických kolonií. Na jejich základech čteme římskými číslicemi vyrytý rok 1776, což je rok, který dnes Američané slaví jako počátek nezávislosti. Pod ním nalezneme nápis, který v překladu z latiny znamená „Nový světový pořádek“. Jde snad o odkaz na teorii nového řádu světa? Ta tvrdí, že existuje malá skupina lidí, která tahá za nitky ve vládách a za pomoci centrálního bankovnictví usiluje o nadvládu a prosazování vlastních cílů.

Velmi zajímavá je na dolarovce i třináctka, která se objevuje na mnoha místech. V pravém medailonu s orlem vidíme nad jeho hlavou 13 hvězd, 13 tmavých a světlých sloupů v erbu na ptačí hrudi, 13 lístků má olivová ratolest v jednom jeho pařátu a 13 šípů svírá ve druhém. Třináct písmen je také napsaných na stužce, kterou svírá v zobáku. Američané jsou ale ve své podstatě nadmíru pověrčiví a třináctka je pro ně obzvlášť nešťastné číslo, proč se tedy několikrát opakuje?

Největší tajemství, střežené svobodnými zednáři, však zůstává stále neodhaleno.

Torontské protokoly z roku 1967 (pdf)


11.01.2024

V německé televizi ZDF odvysílali pravdu o politicích a obětování dětí Molochovi. Tento dokument o sektách a luciferské sektě Bohemiangrowe, zůstal celý pořad jenom na Klar TV a to v několika jazycích. Je tam i s českým dabigem


05.2023

Zlo, okultní symbolika, nový světový řád

(soukr. archiv)

Výlet do králičí nory. Kabala
(soukr. archiv)

21.03.2023

Hra peněz, aneb kdo a jak řídí svět

(soukr. archiv)

01.2023

Šéf Pfizeru Albert Bourla na WEF v Davosu ohledně snižování počtu lidí na planetě. Určitě je to zase nějaká metafora, konspirace, spiknutí apod. Video je určitě fake, Bourla není Bourla, ale je to zřejmě nějaká animovaná postavička z japonského komiksu vydávající se za generálního ředitele této ďábelské společnosti.

(soukr. archiv)

28.07.2022

Sobečtí světoví vůdci – zastavte zotročování lidí!

(soukromý archiv)

11.03.2022

O cenzuře, likvidaci svobod, doporučení necenzurovaných sítí (telegram, notesoo) a mnoho dalšího


09.04.2021

Manipulace voleb v USA. Velmi důležité informace pro každého člověka na světě.

(soukr. archiv)

29.08.2020

Demonstrace v Berlíně proti Gatesovi, Faucimu a zavádění NWO. Světová a samozřejmě česká média nehorázně lžou. Synovec JFK varoval národy před nástupem otroctví a totality pod rouškou opatření proti koronavirové pandemii!


25.08.2020

Klíčové video – Plán redukce lidstva na stránkách Rockeffelerovi nadace

Nabízím zamyšlení nad srovnáním dvou věcí:

1/ informace v čase 11:21 výše uvedeného videa o patentu Microsoftu 060606, týkajícího se ekonomického modelu (software), založeného na analýze jednání a chování lidských bytostí spolu s ochotou podřídit se novému systému a

2/ informace o Zulu algoritmu z filmu Kapitán Amerika – návrat zimního vojáka. Náhoda? Nechám již na Vás.

(soukromý archiv)
 
V řadě zemí světa se konají masové demonstrace proti vládám a jimi prosazovanými opatřením, která lidem ubírají stále více a více svobod pod záminkou ochrany jejich zdraví. Lidé se svých svobod nevzdávají snadno, ale když jim jde o zdraví či bezpečnost tak je to hned snadnější. Není dobré podceňovat filmová sdělení. Někdy docela přesně popisují reálný stav, který je pouze zasazen do nějakého příběhu.
 
(soukromý archiv)
 
Je velice důležité pochopit, že demonstrace proti vládám nic nezmění. Je potřeba eliminovat působení osob, které financují a režírují reálný scénář depopulace planety a nástupu NWO, a které de facto diktují vládám, co mají dělat. Připojuji video-odkaz z minulosti.
(soukromý archiv)

22.10.2018

Dr Richard Day o nástupu Nového světového řádu

(soukr. archiv)

27.03.2018

Výzva RUSŮ ke všem národom v EU (ZAKÁZANÉ VIDEO v EU)
(soukromý archiv)

25.03.2018

Plány na depopulaci planety. Pro mnohé nic nového pod sluncem. Další střípek do mozaiky. Souhlasím s myšlenkou ve videu zmíněnou. Jediným způsobem ochrany je informace včas rozšířit. Konec konců – šíření informací o NWO, chemtrails a o těch v pozadí, je jedním z hlavní smyslů tohoto webu. (zdroj: stopthecrime.net)


27.02.2018

Poprava carské rodiny se nekonala

Velice zajímavý článek o manipulaci světa, který je řízen stále stejnou skupinou lidí. Tento článek opět nanejvýš potvrzuje, jak důležité je dávat (nejen historická) fakta do správných souvislostí.


10.02.2018

Klíčové video – stejní ilumináti v pozadí kapitalismu i socialismu. Systematické ožebračování českých občanů, nevyžádané reparace, odmítnutí Marshallového plánu, prodej uranu za hubičku, měnová reforma 1953. Charta 77 jako projekt STB. Sametová revoluce jako projekt dohodnutý několik let předem mezi Sovětským svazem, Velkou Británií, Francií a dalšími. Role V. Havla v daném projektu, pozadí jeho „demokratického“ zvolení 1. prezidentem Československa. V čase 01 hod a 29 minut informace o československém národním pokladu. A další klíčové informace v souvislostech k pochopení, jak a kým je svět doopravdy řízen.

30.01.2018

Čistka globalistů …

29.10.2016

Poselství zakódované v Anglickém filmu KINGSMAN – myslíte si, že je to pouze náhoda? Můžete si být jisti, že je to jeden z Vašich vážných omylů!!! (selekce = depopulace lidstva; nový věk = NWO; očipovaní lidé RFID čipy v reálném světě dopadnou podobně nedobře jako ti s implantátem ve filmu)
(soukromý archiv)

14.11.2015

Vše, co se aktuálně děje, je součástí zrůdného plánu

Je možné být překvapený z teroristického útoku ve Francii? Myslím, že ne. Mnoho lidí setrvá u závěru první úrovně, a to že takový průběh se dal přeci očekávat, když do Evropy měsíce nekontrolovaně proudí davy muslimských extrémistů pod maskou válečných uprchlíků. Jaké jsou ovšem závěry vyšších úrovní? Je třeba nemít tunelové vidění a čerpat z nemanipulovaných zdrojů. Proč USA dlouhé měsíce předstírají boj s ISIS? Z jakého důvodu prošli extrémisté z ISIS americkým vojenským výcvikem? Proč jsou vyzbrojeni americkými zbraněmi? Ony závěry vyšších úrovní lze vyjádřit jednotlivými body onoho plánu:

  • zbavit suverénní státy samostatnosti a vytvořit z nich závislé kolonie – projekt EU – splněno 
  • prostřednictvím nikým nevoleného orgánu (evropská komise) zničit tuzemské právo a plíživě a pokud možno skrytě jej nahradit „globálním právem“ – víceméně splněno 
  • multikulturalismem rozředit původní obyvatelstvo a vytvořit z něj absolutně nehomogenní stádo bez společných hodnot, tradic, zvyků a vyznání. Jinými slovy vytvořit velmi snadno „třaskavou směs“ – v některých státech Evropy splněno 
  • naimportovat do jednotlivých států vycvičené extrémisty, kteří pod maskou uprchlíků zakládají v jednotlivých státech buňky ISIS (a jak už dnes víme – s vědomím tajných služeb „napadených“ států) – v procesu 
  • roztočit spirálu smrti – teroristické útoky, boje, násilnosti a výtržnosti v ulicích. Vyvolat v obyvatelstvu STRACH, PANIKU A STRES.  Myslím, že dnešní „zážeh“ ve Francii odstartoval ty, které budou následovat.
  • STRACH JE TA NEJMOCNĚJŠÍ ZBRAŇ V RUKOU TĚCH, KTEŘÍ VLÁDNOU LIDEM. VE STRACHU SE LIDÉ VŽDY NEJOCHOTNĚJI A NEJRYCHLEJI VZDÁVAJÍ SVÝCH PRÁV VÝMĚNOU ZA „PROKLAMOVANOU“ OCHRANU.
  • Ti, co však přijedou, a vlastně už z nezanedbatelné části přijeli, nepřivezou ochranu ani nic jiného pozitivního pro obyvatele Evropy. Jejich úkol je v Evropě naplno spustit NWO směřující ke globální světovládě těch, kteří mnoho let tahají za nitky v pozadí.

Ti co mají vědět – už vědí. Ostatní se budou rozhodovat mezi správnou volbou a volbou zůstat loutkami, co nevidí a neslyší. Čas na provedení volby však není bez limitu!


14.09.2015

Bez záruky, ovšem dokonale zapadající do mozaiky

Jaký poklad byl na palubě Boeingu 777-200 MH 370 z Kuala Lumpur do Pekingu, který se ztratil beze stopy 8.3.2014 a dodnes nebyl nenalezen? Mezi 239 účastníky letu bylo 20 nejnadanějších softwarových čínských inženýrů, pracujících pro americkou společnost Freescale Semiconductor Ltd., Austin, Texas.

Produktem vývoje této skupiny byl mikročip Kinesis KL-03 velikosti 1,9-2,0 mm. Možná nejúčinnější zbraň budoucnosti. Tento čip dokáže ovládat na dálku drone menší než moucha, šířit po světě bakterie a nákazy, nebo řídit na dálku vozidla a přístroje. Je vhodný i pro implantaci do lidského organismu. Majitelé patentu, čtyři čínští experti, kteří z něj měli každý 20%ní podíl, jsou pravděpodobně po smrti. Práva přešla podle smlouvy na Freescale, která měla stejně vysoký 20%ní podíl. Freescale je společností plně kontrolovanou investiční skupinou s kapitálem 200 miliard dolarů – Blackstone Group Limited Partnership. Největším podílníkem v této investiční společnosti je baron Nathaniel Rothschild. Patent byl podán na registraci 21.12.2012 a dne 11.3.2014, tj. tři dny po zmizení Boeingu MH 370 byl patent schválen a práva k čipu zaregistrována. V této souvislosti je mimořádně zajímavá zpráva, kterou hlavní média pravděpodobně nechají zapadnout: Agentura Bloomberg oznámila, že státní dluh Ukrajiny koupil baron Rothschild, prostřednictvím své investiční společnosti Franklin Templeton. Takže odteď může začít tato „rodinka“ diktovat Kyjevu své podmínky …


18.06.2015

Další klíčové video k poskládání mozaiky vysvětlující Nový Světový Řád (p. Krejčí)

#kdo ovládá svět – 13 rodin (13 šípů v pařátu amerického orla, #Washington DC, City of London a Vatikan = three horned god, #rozdíl mezi židovstvím (judaismem) a sionismem, #žid vyznává a praktikuje Tóru, která zakazuje židům mít vlastní stát, mít vlastního vládce či někomu vládnout, #sionisté nepraktikují židovskou víru, kážou vlastní (víceméně fašistickou doktrínu) o svém nadlidství, vraždí židy, financovali Hitlera, organizovali „Arabské jaro“, vraždí Palestince, chtějí odstranit co nejvíce lidí, udělat z nich stádo a vládnout celému světu (globální vláda) z Izraele, je to tajná společnost, politický systém s vlastní filosofií, #Joe Biden (2009-2017 – viceprezident USA): „nemusíte být Žid abyste byl sionista“, #sionismus = státem organizovaný teror, #masivní protesty Židů proti sionismu: „konec sionismu = mír“

(soukr. archiv)

10.05.2015

Rothschildové – rodina, která manipuluje s celým světem


06.05.2015

Opozice Nového Světového Řádu


31.03.2015

Opět jedno z videí, které považuji za klíčové:

06.01.2015

Mnohokrát jsem na tomto webu označil USA za největší teroristickou organizaci světa. Jak pravil Jára Cimrman: „Může se nám to nelíbit, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak vše, co s tím můžeme udělat“. Jsem potěšen, že s tímto (pro mnohé překvapivým) tvrzením nezůstávám sám. Myslím, že stojí za přečtení článek „Noam Chomsky: Už Jack London věděl, proč se Amerika bojí


26.11.2014

Depopulace planety = jak dobře známo – jeden ze základních cílů NWO. Jak? Někdy pomocí očkovacích vakcín a jindy např. pomocí geneticky modifikovaných potravin.


24.10.2014

Šokující prohlášení zdravotní sestry z Ghany: Ebola není skutečná.

Podobně je to s virem chřipky. Již řadu let se různé (v laboratořích vytvořené) mutace viru chřipky uměle vypouští do světa, aby se mohly prodávat tisíce a tisíce očkovacích vakcín. Proč? Protože někdo má z toho prospěch. Chcete-li – přemýšlejte …


04.06.2014

Karel Schwarzenberg se nedopatřením přiznal, že o bombardování Srbska rozhodla trilaterální komise

Karel Schwarzenberg, který je čestným členem Trilaterální komise, přiznal, že o bombardování Srbska rozhodla Trilaterální komise a ne občany volené orgány. V podstatě potvrdil existenci této organizace, založené Davidem Rockefellerem, která vznikla (jakože) na podporu bližší spolupráce mezi státy USA, Evropy a Japonska. De facto je to však jedna z mála organizací, která rozhoduje o světovém dění.


29.05.2014

Schází se konference Bilderberg


Společenství Bilderberg

Velice zajímavý rozhovor s Danielem Estulinem na CT. Zajímavý je nejen svým závažným obsahem, ale také svou formou. Jakoby se snad ani nejednalo o oficiální materiál, který kdy měl spatřit světlo světa. Těm z Vás, kteří se seznámili s obsahem v sekci „Finanční systém – nástroj zla“ nebude obsah sdělení připadat „neskutečný“.


Bilderberg – život vyvolených, záhuba světa


Čipování lidí RFID čipy

Zdá se Vám to jako hloupost?


01.04.2015

Hollywoodský režisér a tvůrce dokumentárních filmů Aaron Russo podrobně popisuje šokující přiznání Nicka Rockefellera, který mu osobně pověděl, že konečným cílem elity je vytvořit mikročipovanou populaci a že válka proti terorismu je podvod. Pokračování …


03.02.2015

NWO jede podle plánu. Švédská firma očipovala své zaměstnance RFID čipy pod kůži. Nezbývá než citovat hlášku z filmové pohádky: „a nedají si říct a nedají“. (obsah pro jistotu uložen offline)

(obsah převzatý z veřejně dostupného zdroje)
 
Přes všechna varování je poměrně hodně, zvláště mladých lidí, svolných k očipování se. Jsou takoví i v mém nejbližším okolí. Nevěří tomu, že se čip dokáže navázat na neuropřenašeče, čímž umožní jinému subjektu vzdáleně ovlivňovat nervovou soustavu očipovaného. Není mým úkolem nikoho přesvědčovat. Svobodná vůle je nedotknutelná. Proč však těmto lidem nevadí absolutní ztráta svobody, to asi nepochopím nikdy. Varování před tímto druhem fašismu jsme měli možnost registrovat i ve známém filmu Demolition Man z roku 1993
 

Dnes uvádím nedávné oznámení autora „Petice proti trvalému označování – čipování psů – zatím ne občanů„:

Netřeba nic dodávat! NA SLOVENSKU JE PODLE ZÁKONA ČIPOVÁNÍ DOBROVOLNÉ UŽ VÍCE NEŽ ROK.


12.03.2014

 

Znamení šelmy

 

Čipování lidí v projevu Baracka Obamy

 

Funkce RFID čipu v lidském těle (ovládnutí neuropřenašečů – serotonin, dopamin)
(soukromý archiv)

 

ROZHOVOR O BLÍŽÍCÍ SE ČIPOVÉ TOTALITĚ V STV2

 

Nový světový řád ve faktech P.R. Orteka
(soukromý archiv)

 


Dne 1.5.2013 mi byl doručen mail na podporu bojovníků proti čipování zvířat v Ostravě – můžete se podívat.


Zajímavý eRmail.cz „Pavel Fara – eRmail.cz“ z 22.05.2013

„Vyzvedněte si svůj čip zdarma!

Opravdu máte svobodnou vůli? Vážně jste pánem svého života? Neurovědci dokázali, že je vše úplně jinak. Víte, kdo ovládá váš život?

Představte si jaké by to bylo, prožívat každý den podobný pocit, jako když se poprvé zamilujete. Jako když se vám narodí první syn nebo dcera. Každý den vás extrémně
naplňuje, protože děláte práci svých snů. Jaké by to bylo, kdyby tohle všechno šlo zařídit jenom zmáčknutím knoflíku “restart” jako u počítače?

Matrix? Čip v hlavě? Programování mozku? Zní to vám jako sci-fi? Je to realita! Vyzkoušel jsem to. A napsal jsem o tom zbrusu nový článek. Přečtěte si ho a budu rád, když mi dáte vědět, co si o tom myslíte. Pokračování článku si zobrazíte kliknutím zde.

Mějte se prima,
Pavel Fara“


Zdá se Vám, že informace ohledně plánovaného drastického snižování počtu obyvatel na Zemi je úplná scestná?


Leták 76
 


Jeden komentář: Nový světový řád

  1. Lara napsal:

    Děkuji, že mé názory a přesvědčení a další můžu číst. Již dlouho vím, že jeden průmysl potřebuje ten druhý !!! Peníze jsou přeci jen až na prvním místě 😉

Komentáře nejsou povoleny.